Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

bo miejsca w nadkolach dużo a nie chciałem robić stożka z opony - chciałem trochę przykryć rant i chciałem mieć zapas jak za jakiś czas coś mnie najdzie i będę wsadzał felgę 10,5' a co najważniejsze - nie lubię jak na nowoczesnym aucie jest naciąg opony jak na golfie II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miejsca w nadkolach dużo a nie chciałem robić stożka z opony - chciałem trochę przykryć rant i chciałem mieć zapas jak za jakiś czas coś mnie najdzie i będę wsadzał felgę 10,5' a co najważniejsze - nie lubię jak na nowoczesnym aucie jest naciąg opony jak na golfie II

Rozumiem. Mimo to bardzo ładnie to wygląda. Gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym nie aż takie szerokie bo tylko 10mm różnicy - standard do A5 265 a teraz jest 275 jak w RS5 czy RS4


Kapeć jest szeroki to fakt - tyłek wygląda groźnie nie ukrywam a przy okazji jestem miło zaskoczony bo myślałem że tą szerokość już odczuję na kierownicy lub w prowadzeniu a tym czasem brak odczuwalnej różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to do mnie przymierzyć, bo chodzą mi po głowie takie parametry na następny sezon :decayed:

a ja już czekałem na komentarz "koza" - "małe heble" - "zmień kolor zacisków" :grin:

Stary jesteś to nie będziemy Ci takich rzeczy pisać bo w Twoim wieku nie wypada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer u mnie jeszcze jest miejsce - spokojnie wejdzie przy 10' ET30 lub nawet 25

Ten drugi wzór nad którym się zastanawiałem i który ewentualnie w 19 kupię na zimę (tą lub następną) występuje właśnie o parametrach 19 lub 20 cali 10' ET25 - masakra

To co mam teraz jest mega ideałem do jazdy na co dzień - pakujesz autko po dach - zabierasz 4 osoby na pokład i nie ma prawa nic obcierać - wystają o 6mm więcej od Rotorów z RS5

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, do A4 byś miał problem to upchać. Zresztą bardzo dobrze że pozbyłeś się tych brzydkich rotorów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to siedzi. :brawo: W takich parametrach to musi wyglądać na żywo obłędnie.

Sam myślałem nad tym wzorem ale ostatecznie wziąłem nieco inne, węższe ramiona i ofc też inne parametry bo to w końcu do B7. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek - jak wiesz byłem obłędnym fanem ROTORA o czym może świadczyć posiadanie 4 kpl. rotorów a ostatecznie zmiana auta po to aby stać się posiadaczem rotora z RS5 której to nie dało się upchać do A4.

Wykonana jest perfekcyjnie, efektowanością powala co do wytrzymałości można powiedzieć że jest pancerna ale obecna pod względem spasowania z autem i efektowaności w wyglądzie po prostu ją miażdży


jeszcze kilka foto które jakoś tam wyszły - teraz przydał by się ktoś ze sprzętem i umiejętnościami do jakiejś profi sesji

DSCN1913.jpg

DSCN1917.jpg

DSCN1920.jpg

DSCN1921.jpg

DSCN1927.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibons - takie zadanie większości osób na forum

Zaś większość laików co mnie aż zdziwiło zwraca na to uwagę ale jako pozytyw - dziś miałem chyba z 3 sytuacje gdzie ktoś oglądał felgi, podobały się po czym zwrócił uwagę na zaciski komentując "fajnie te czerwone zaciski wyglądają"

Nie wiem czym i kiedy to niemiec malował ale jak narazie farba ani nie schodzi ani swojego koloru nie traci więc na razie nic z tym robił chyba nie będe - zobaczymy - może zima i sól zrobią swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...