Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

DSCN0011.jpg

DSCN0012.jpg

DSCN0013.jpg


...to sie zastanawiam na co niby miałbym zmienić

Asiedem :wink:

nie chodziło mi o dopłatę 70 tyś zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jedyna ciekawa alternatywa dla Ciebie na ten moment :kox:

chyba, że zdradzisz markę i pójdziesz do konkurencji :decayed:

PS. Zdjęcia kosa.

Edytowane przez skovroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrząc na te zdjęcia no na twoim miejscu bym jeszcze długo nie zmieniał takiego auta :decayed: a na takie wklęsłe felgi będę dłuuugo chorował szkoda ze w B8 niema szansy na takie felgi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jedyna ciekawa alternatywa dla Ciebie na ten moment :kox:

chyba, że zdradzisz markę i pójdziesz do konkurencji :decayed:

PS. Zdjęcia kosa.

nie mówię NIE bo coś takiego bardzo mi się podoba - dużo bardziej niż A6 - jedyne co mnie w nim pod maską interesuje to 535xd

Wczoraj oglądałem tą szukę bo akurat byłem przejazdem - furacz bajka tylko xdrive brakowało

http://allegro.pl/bmw-535d-m-pakiet-bixenon-skora-navi-299km-fv-23-i5250728186.html

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta beta to mistrzostwo świata :) tylko jeszcze 4x4 żeby było :) powiedz mi stały tam jeszcze jakieś a5 ? bo też chciałem podjechać zobaczyć, Ja na chwile obecną mam już mętlik w głowie rozwarzam nawet Cupre 310 a5 bmw x5 f10 s3 lub golfa r haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta beta to mistrzostwo świata :) tylko jeszcze 4x4 żeby było :) powiedz mi stały tam jeszcze jakieś a5 ? bo też chciałem podjechać zobaczyć, Ja na chwile obecną mam już mętlik w głowie rozwarzam nawet Cupre 310 a5 bmw x5 f10 s3 lub golfa r haha

A5 w coupe super auto też się rozglądam za taką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sportback czy to przed lift czy lift jest 100razy ładniejszy. Coupe brałbym pod uwagę tylko w ostateczności z tyłu nie ma miejsca a ja często jeżdzę ze znajomymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta beta to mistrzostwo świata :) tylko jeszcze 4x4 żeby było :) powiedz mi stały tam jeszcze jakieś a5 ? bo też chciałem podjechać zobaczyć, Ja na chwile obecną mam już mętlik w głowie rozwarzam nawet Cupre 310 a5 bmw x5 f10 s3 lub golfa r haha

coś tam mieli - klinkij sobie we wklejone ogłoszneie i zobacz inne ich aukcje - ale ogólnie ich nie polecam - znami i opisywani na forum z wałków

Ta beta to mistrzostwo świata :) tylko jeszcze 4x4 żeby było :) powiedz mi stały tam jeszcze jakieś a5 ? bo też chciałem podjechać zobaczyć, Ja na chwile obecną mam już mętlik w głowie rozwarzam nawet Cupre 310 a5 bmw x5 f10 s3 lub golfa r haha

no to niezły masz rozstrzał - tak się najgorzej szuka jak człowiek nie do końca wie czego szuka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiegi kręcą o 30-40tyś w tył a tak poza tym fury nie są najgorsze nie sprowadzają jakichś szrotów itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibons nie świruj z autami grupy C bo będziesz zawiedziony...że głośne, że komfort nie ten, że wypas nie ten takie to objawy starości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30-40?? znajomy od nich kupił i było - 200 :huh:

ja też czytałem o wałkach na podatku w ich przypadku :whistling:

i również się zastanawiam na co ew. wymienić... myślę nad Golfem GTD ( :decayed:), najnowszym Passatem, CC, A6, F10, poliftowym A4, poliftowym A5 Sportback, A3 Sportback/Sedan.. masakra :decayed: leasing mi się kończy w lipcu więc kto wie :naughty:

muszę jeszcze myśleć tak żeby móc tym autem pojechać do klienta.. nawet teraz nie mogę do każdego jechać A5tką (a właściwie to jest już 6-letnie auto) :facepalm:

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


30-40?? znajomy od nich kupił i było - 200 :huh:

200kkm cofnięte ? co to za samochód był. Z tego co widzę gołym okiem bo dają fotki książek (chyba że książki podrabiają) to łatwo sobie obliczyć gość robi średnio np 60tyś rocznie a tutaj nagle w ostatni rok zrobione 15tyś:) ale ogólnie z tego co już kilka osób było i sprawdało auta nie lakierowane ponownie etc i pod względem technicznym jest ok.



Gibons nie świruj z autami grupy C bo będziesz zawiedziony...że głośne, że komfort nie ten, że wypas nie ten takie to objawy starości ;)

Mówisz o x5 w sensie ?



i również się zastanawiam na co ew. wymienić... myślę nad Golfem GTD ( :decayed:), najnowszym Passatem, CC, A6, F10, poliftowym A4, poliftowym A5 Sportback, A3 Sportback/Sedan.. masakra :decayed: leasing mi się kończy w lipcu więc kto wie :naughty:



muszę jeszcze myśleć tak żeby móc tym autem pojechać do klienta.. nawet teraz nie mogę do każdego jechać A5tką (a właściwie to jest już 6-letnie auto) :facepalm:

Widze że nie ja jeden taki niezdecydowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa C to Golf, A3, BMW seria 1 itp. X5 to bardziej podchodzi pod grupę E. X5 jak dla mnie spoko, ładne i zgrabne, bo Q7 straszna landara i paliwożerna ale za to q5 juz mógłbym przytulić, ale ceny zaporowe za ładny wypas.

Sorry za OT:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jedyna ciekawa alternatywa dla Ciebie na ten moment :kox:

chyba, że zdradzisz markę i pójdziesz do konkurencji :decayed:

PS. Zdjęcia kosa.

nie mówię NIE bo coś takiego bardzo mi się podoba - dużo bardziej niż A6 - jedyne co mnie w nim pod maską interesuje to 535xd

Wczoraj oglądałem tą szukę bo akurat byłem przejazdem - furacz bajka tylko xdrive brakowało

http://allegro.pl/bmw-535d-m-pakiet-bixenon-skora-navi-299km-fv-23-i5250728186.html

qtfa ladny wozek

w "5" najbardziej podoba mi się ekran

ma bavaria to konkretnie rozwiązane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran rzeczywiście robi robotę. Panorama racławicka normalnie ;) Mogli by wziąć z nich przykład w Audi...

a Bunia która Miron pokazał też raczej przekręcona bo od czerwca 2014 przybyło jej raptem 8k km a wiadać że latało auto po 12kkm ale w 3 miechy :D Pewnie zrobili delikatną "korektę" żeby zejść z magicznych 200k przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ekran rzeczywiście robi robotę. Panorama racławicka normalnie ;) Mogli by wziąć z nich przykład w Audi...

a nic nie mów - jak na moje to Audi pod tym względem straciło parę lat

dopiero teraz w TT wsadzają LED za zegary

trochę późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jedyna ciekawa alternatywa dla Ciebie na ten moment :kox:

chyba, że zdradzisz markę i pójdziesz do konkurencji :decayed:

PS. Zdjęcia kosa.

nie mówię NIE bo coś takiego bardzo mi się podoba - dużo bardziej niż A6 - jedyne co mnie w nim pod maską interesuje to 535xd

Wczoraj oglądałem tą szukę bo akurat byłem przejazdem - furacz bajka tylko xdrive brakowało

http://allegro.pl/bmw-535d-m-pakiet-bixenon-skora-navi-299km-fv-23-i5250728186.html

Zaczynasz rozsądnie rozumować :decayed:

X-drive to jest wg mnie kastracja "przyjemności z jazdy"

Również rozglądam się powoli za F10 i raczej będzie bez x-drive.

Zresztą zimy w której by się przydało jest jak kot napłakał. Choć w 535d pewnie będzie ratował trakcję.

W tym egzemplarzu brakuje mi tylko komfortów bo te sportowe na dłuższą trasę jednak nie do końca dają radę.. Są sportowe/twarde i dobrze trzymają. To z autopsji - mam te same u siebie.

Komforty to zupełnie inna bajka - swoja drogą komfortowych foteli zdaje się nie przebijają żadne inne z konkurencji na tą chwilę.

Jeszcze a'propo tego handlarza - auta ma zadbane i wydają się naprawdę spoko. Braciak u niego brał dwa lata temu e90 2010r. i przebieg był ok. Z tym że pamiętam też jakąś akcję z podatkiem.

Edytowane przez skovroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już prawie zmieniłem furacza - ale ostatecznie jak zobaczyłem jakie ma płaskie felgi to odpuściłem :decayed:

DSCN0103.jpg


A tak przy okazji - sezon weselny rozpoczęty :)

DSCN0040.jpg

DSCN0044.jpg

DSCN0045.jpg

DSCN0056.jpg

DSCN0059.jpg

DSCN0068.jpg

DSCN0087.jpg

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...