Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ręczny


piko-miko

Rekomendowane odpowiedzi

witam .mam sporo jałowego luzu łapie ręczny gdzieś koło 4 ząbka ,auto mam od niedawna .mam też b 5 i wiem że jest w nim samolegulator naciągu a jak tu się w b6 naciąga może jest coś zapieczone na co zwrócić uwagę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co zwrócić uwagę .

na linke, trzeba wykasowac luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co zwrócić uwagę .

na linke, trzeba wykasowac luz

Hej dopiero teraz mogę odpisać ,z braku czasu,w jaki sposób skasować ten luz,jest gdzieś regulacja na lince a jeśli tak to gdzie,przy lewarku czy przy każdym zacisku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lince w podwoziu
witam w b5 tez tak można po wymianie tarcz mam slaby reczny przed wymiana w czasie jazdy po zaciagnieciu kola staly teraz tylko zwalnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lince w podwoziu

Tak ,ale dostęp jest od srodka czy muszę wjechać na kanał i jest ten naciąg pod spodem ,pytam dokładnie bo jeśli jest dostęp od spodu to muszę podjechać na kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .mam sporo jałowego luzu łapie ręczny gdzieś koło 4 ząbka ,auto mam od niedawna .mam też b 5 i wiem że jest w nim samolegulator naciągu a jak tu się w b6 naciąga może jest coś zapieczone na co zwrócić uwagę .

Możliwe też że masz zacinającą się linkę gdzieś w pancerzu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał

Hej.muszę odświeżyć temat.wjechałem na kanał patrzę a tam wszystko zabudowane odkręciłem aluminiową osłonę aby dostać się do naciągu a tam nic nie ma linki wchodza do nie wiem jak to nazwać do takiej puszki i koniec gdzie ten naciąg ?muszę tą puszkę rozebrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciąg linek jest automatyczny, zamocowany na końcu dźwigni hamulca ręcznego. Dostęp jest dupiaty po wyjęciu tylnej popielniczki. Jak masz podlokietnik to dobrze go wumontowac razem z łapą bo ręce można koncertowo poobdzierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciąg linek jest automatyczny, zamocowany na końcu dźwigni hamulca ręcznego. Dostęp jest dupiaty po wyjęciu tylnej popielniczki. Jak masz podlokietnik to dobrze go wumontowac razem z łapą bo ręce można koncertowo poobdzierac.
Skoro naciąg linek jest automatyczny to co mam wyregulowac ,mam podłokietnik .wyjaśnij dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij podał hamulca na full i trzymając zaciągnij ręczny na full.Spusc ręczny i puść hamulec. Powinien się ustawić. Chyba ze jakąś lipa z regulacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie ja trochę z innej beczki, ale nie chcę zakładać nowego tematu.

Czy jest możliwość wymiany samego przycisku ręcznego - srebrny guzik, który wciskamy, żeby zwolnić hamulec czy trzeba wymontować np całą rączkę?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zrobić gdy zrobi sie to : ''Wciśnij podał hamulca na full i trzymając zaciągnij ręczny na full. Puść hamulec i spusc ręczny. Powinien się ustawić. '' i nie ustawi sie sam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...