Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ręczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam .mam sporo jałowego luzu łapie ręczny gdzieś koło 4 ząbka ,auto mam od niedawna .mam też b 5 i wiem że jest w nim samolegulator naciągu a jak tu się w b6 naciąga może jest coś zapieczone na co zwrócić uwagę .

Opublikowano
na co zwrócić uwagę .

na linke, trzeba wykasowac luz

Opublikowano

dokładnie

Opublikowano
  • Autor
na co zwrócić uwagę .

na linke, trzeba wykasowac luz

Hej dopiero teraz mogę odpisać ,z braku czasu,w jaki sposób skasować ten luz,jest gdzieś regulacja na lince a jeśli tak to gdzie,przy lewarku czy przy każdym zacisku.
Opublikowano

Na lince w podwoziu

Opublikowano
Na lince w podwoziu
witam w b5 tez tak można po wymianie tarcz mam slaby reczny przed wymiana w czasie jazdy po zaciagnieciu kola staly teraz tylko zwalnia
Opublikowano

Podtrzymuje temat, u mnie też jest problem z ręcznym jest bardzo słaby... prawie wcale nie łapie;/ Dokładnie gdzie można zrobić naciąg ?

Opublikowano

Moze to nie wina linki tylkohamulcow

Opublikowano

Tzn masz na myśli klocki? Auto z pedała elegancko hamuje

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor
Na lince w podwoziu

Tak ,ale dostęp jest od srodka czy muszę wjechać na kanał i jest ten naciąg pod spodem ,pytam dokładnie bo jeśli jest dostęp od spodu to muszę podjechać na kanał.

Opublikowano

Kanał

Opublikowano
witam .mam sporo jałowego luzu łapie ręczny gdzieś koło 4 ząbka ,auto mam od niedawna .mam też b 5 i wiem że jest w nim samolegulator naciągu a jak tu się w b6 naciąga może jest coś zapieczone na co zwrócić uwagę .

Możliwe też że masz zacinającą się linkę gdzieś w pancerzu :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Kanał

Hej.muszę odświeżyć temat.wjechałem na kanał patrzę a tam wszystko zabudowane odkręciłem aluminiową osłonę aby dostać się do naciągu a tam nic nie ma linki wchodza do nie wiem jak to nazwać do takiej puszki i koniec gdzie ten naciąg ?muszę tą puszkę rozebrać?

Opublikowano

Naciąg linek jest automatyczny, zamocowany na końcu dźwigni hamulca ręcznego. Dostęp jest dupiaty po wyjęciu tylnej popielniczki. Jak masz podlokietnik to dobrze go wumontowac razem z łapą bo ręce można koncertowo poobdzierac.

Opublikowano
  • Autor
Naciąg linek jest automatyczny, zamocowany na końcu dźwigni hamulca ręcznego. Dostęp jest dupiaty po wyjęciu tylnej popielniczki. Jak masz podlokietnik to dobrze go wumontowac razem z łapą bo ręce można koncertowo poobdzierac.
Skoro naciąg linek jest automatyczny to co mam wyregulowac ,mam podłokietnik .wyjaśnij dokładnie.
Opublikowano

Wciśnij podał hamulca na full i trzymając zaciągnij ręczny na full.Spusc ręczny i puść hamulec. Powinien się ustawić. Chyba ze jakąś lipa z regulacją.

Opublikowano

Witam.

Panowie ja trochę z innej beczki, ale nie chcę zakładać nowego tematu.

Czy jest możliwość wymiany samego przycisku ręcznego - srebrny guzik, który wciskamy, żeby zwolnić hamulec czy trzeba wymontować np całą rączkę?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Opublikowano

ma ktos moze do sprzedania linki do hamulca ręcznego a4 b5 1.9 tdi quattro,99 rok, kombi?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a co zrobić gdy zrobi sie to : ''Wciśnij podał hamulca na full i trzymając zaciągnij ręczny na full. Puść hamulec i spusc ręczny. Powinien się ustawić. '' i nie ustawi sie sam ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.