Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

Po sprzedaniu mojej poprzedniej audiczki a4b6

t3gj2nlf.jpg

przyszedl czas na jej młodsza siostre a4b8 sedan :decayed:

94df4k3p.jpg

Miała być biała ale trafiła się w Meteor grey metalic.
Auto z 02.2010r. sprowadzone osobiscie z DE (Munchen) od prywatnej osoby.

WYPOSAŻENIE ( to co udało mi się odkryć/znaleźć )
Silnik CAHA 2.0TDI 170km, skrzynia 6-cio biegowa, światła LED (przód,tył) + Bixenon, Spryskiwacze, podłokietnik przód i tył, fotele sportowe dzielone welur podgrzewane z elektryczną regulacją podparcia odcinka ledźwiowego kręgosłupa, siatki w fotelach + schowki, isofix, dzielona/składana tylna kanapa, elektryczne i podgrzewane lusterka, Navi 3G Low + karty SD, Kolorowy i pełen FIS, aluminowe aplikacje wokół dysz wentylacyjnych, właczników świateł i elektrycznomechanicznego hamulca postojowego, zawieszenie 1BE, fela 17'' ori Audi kolor srebny, czujnik ciśnienia opon, elektryczne 4x szyby, domykanie szyb z pilota, oświetlenie wnetrza LED, otwieranie klapy bagażnika z pilota, kierownica trójramienna z multifunkcją, regulacja kolumny kierowniczej, gałka zmiany biegów S-Line, Bluetooth, tryb Eco Driving, tempomat, parktronic tył.


MODYFIKACJE 2014r

  • Włączenie testu zegarów po uruchomieniu silnika (wskazówki sweep aktiv)
  • Halogeny zmiana ori żarowek na H11 LED CREE
  • Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów
  • Jasność diód LED przy włączonych światłach mijania 30%
  • Awaryjne tylne światła STOP oraz kierunkowskazy
  • Wyłączenie ostrzeżenia o niezapiętych pasach
  • Temperatura oleju w silniku oraz lap timer
  • Aktywacja naładowania akumulatora
  • Klubowe (czarne) ramki pod tablice rejetracyjna (tył)
  • Emblemat (2x) S-Line na przednie blotniki 8N0 853 601A
  • LED tablicy rejestr [4G0943021 - 2szt], WTYKA 2PIN [4B0971832 - 2szt], PINY [000979009E - 2szt]
  • Listwy zewn progowe S-Line (w kolorze nadwozia) [8K0 854 932A listwa prawa, 8K0 854 931A listwa lewa]
  • Fele AXE EX20 [ 20'' , ET40, 8,5j ] - kupione [10.2014]
  • Wydech podwójny 3.0TDI (2 rurki) [8k0253611Q]
  • Osłona termiczna prawa strona pod wydech [8K0 804 172]
  • Tylni zderzak sedan S-Line na 2 końcówki PDC [8K5807511D]

MODYFIKACJE 2015r

MODYFIKACJE 2016r

  • Nowa fela (03.2016r) 20x10j ROTIFORM BLQ
  • Nowe opony(03.2016r) NANKANG NS2 SPORT 235/30/20
  • Chip tuning ecu project (04.2016r) wynik 202KM/429Nm
  • wymiana mmi 3G LOW na MMI 3G HIGH z HDD (lektor,PL menu)
  • design black pakiet
  • AirRide [maj]
  • czarny sufit S-line
  • heble RS3
  • splitery

Czekam także na wasze propozycje/sugestie odnośnie zmian :naughty:
ZDJĘCIA (zaraz po zakupie obecny wyglad)

A4_B8_01.jpg


A4_B8_02.jpg


A4_B8_03.jpg

to co udało mi sie rozkodować z wlepki :audi:
--- LLQ :question:
LZ7H - Meteor grey metalic (kolor lakieru)
N2E/GD:question:
E0A = Akcja specjalna-brak:question:
7A3 = Odtwarzacz cd
6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,
5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52
6TS = Lusterko zewn.(asferyczne) z dużym
KW = Hamulce tarczowe tył
J0P = Battery 320 a (50 ah) duty-free and freeof cost
1LT = Hamulce tarczowe przod
1AT = Elektroniczny program stabilizujĄcy
1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
5TE = Aluminiowe wkładki ozdobne
7X1 = UltradŹwięk. układ pomocy przy parkowaniu
F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung
0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu
1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.
1XW = Kierownica wielofunkc. do poduszki bezp.
8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
9Q8 = optymalizacja zużycia paliwa:question:
D93 = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0/125kw TDI CR
7T2 = System nawigac., monochromatyczny mmi 3g
CA5 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx17
7K6 = Reifenkontrollanzeige
4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy
2K1 = Zderzak wzmocniony
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.
5D7 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym 868mhz
7MG = Koncepcja spalin: eu5
Q1D = Fotele sport.
4GF = Szkło atermiczne (zielone)S

Edytowane przez kristof2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie jezdzi z wyłącznym silnikiem na każdych światłach? Tzn. system start/stop? Trochę upierdliwe pewnie, przynajmniej jak dla mnie, kiedy pojeździlem taka b8 w manualu. Najpierw zrzucić z biegu, dojechać do świateł, noga ze sprzęgła, druga na hamulec i sie załączal, ale autem delikatnie trzeslo i to mnie denerwowało.

Auto bardzo fajne, musi sie podobać, wrażenia z pierwszych jazd sa co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie jezdzi z wyłącznym silnikiem na każdych światłach? Tzn. system start/stop? Trochę upierdliwe pewnie, przynajmniej jak dla mnie, kiedy pojeździlem taka b8 w manualu. Najpierw zrzucić z biegu, dojechać do świateł, noga ze sprzęgła, druga na hamulec i sie załączal, ale autem delikatnie trzeslo i to mnie denerwowało.

Auto bardzo fajne, musi sie podobać, wrażenia z pierwszych jazd sa co?

Czesc Mati ja to wyłaczam :naughty: dla mnie za szybko sie to wlącza bo chyba po 5 sekundach jak zatrzymam auto. to jest chyba eco-driving , system start/stop to zapalanie auta bez kluczyka na tzw własnie przycisk. Jak wracalem z Monachium to juz miałem dosc jazdy korki na 20km, objazdy bo wypadki nie mogłem wysiedziec a nie chcialem postoi robic gdyz do domu czym predzej, ale ogolnie b.fajnie sie jechalo/jezdzi jestem pod duzym wrazeniem tego auta a myslalem czy ta czy a5. Auto sprawdzone na stacji (sciezka) wszystko ok, silnik suchy ma nalatane 162.000km mega pozytyw i nawet miejsca jest duzo:decayed: Po swietach oplaty i rejestracja. pozdrawiam.

---------- Post dopisany 19-04-2014 at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 22:29 ----------

czy te kratki pasuja w miejsce ori zwyklych ??

kratki_w_zderzak.jpg

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

z karty SD jakie formaty video zczytuje DVD (chce wrzucic teledyski, ale ponoc podczas jazdy jest blokada??) czy odtworzy mi format video mp4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie jezdzi z wyłącznym silnikiem na każdych światłach? Tzn. system start/stop? Trochę upierdliwe pewnie, przynajmniej jak dla mnie, kiedy pojeździlem taka b8 w manualu. Najpierw zrzucić z biegu, dojechać do świateł, noga ze sprzęgła, druga na hamulec i sie załączal, ale autem delikatnie trzeslo i to mnie denerwowało.

Auto bardzo fajne, musi sie podobać, wrażenia z pierwszych jazd sa co?

Czesc Mati ja to wyłaczam :naughty: dla mnie za szybko sie to wlącza bo chyba po 5 sekundach jak zatrzymam auto. to jest chyba eco-driving , system start/stop to zapalanie auta bez kluczyka na tzw własnie przycisk. Jak wracalem z Monachium to juz miałem dosc jazdy korki na 20km, objazdy bo wypadki nie mogłem wysiedziec a nie chcialem postoi robic gdyz do domu czym predzej, ale ogolnie b.fajnie sie jechalo/jezdzi jestem pod duzym wrazeniem tego auta a myslalem czy ta czy a5. Auto sprawdzone na stacji (sciezka) wszystko ok, silnik suchy ma nalatane 162.000km mega pozytyw i nawet miejsca jest duzo:decayed: Po swietach oplaty i rejestracja. pozdrawiam.

---------- Post dopisany 19-04-2014 at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 22:29 ----------

czy te kratki pasuja w miejsce ori zwyklych ??

http://s3.postimg.org/45xw11tvz/kratki_w_zderzak.jpg

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

z karty SD jakie formaty video zczytuje DVD (chce wrzucic teledyski, ale ponoc podczas jazdy jest blokada??) czy odtworzy mi format video mp4?

U mnie w MMI 3G z HDD czyta tylko z płyt DVD które sobie nagrywam tylko minus tego jest taki, że nie da sie przewijać ...

Jest wątek na temat oglądania podczas jazdy ja to mam odblokowane prosta sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna dokładka/dyfuzor S-Line [8K0 807 521 C 1RR dyfuzor , tłumiki po jednej stronie kolor szary platinum],

Kratka do dyfuzora czarna satynowa 8K0 807 833, rozumiem że to jest do zwykłego zderzaka dyfuzor, nie do s line?

Jak zamontujesz wrzuć fotke za 500pln jeszcze to ma sens wcześniej gdzieś na forum pisali że ceny są ok. 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu super fura,gratulacje,czekam na jakies konkret mody i bede wygladal cie na miescie pzdr:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor ;) Ogolnie fajna furka:) bezawaryjnosci:) fakt tylnia dokladka do zderzaka plus jakies dobre koncowki i bedzie mod na plus:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna dokładka/dyfuzor S-Line [8K0 807 521 C 1RR dyfuzor , tłumiki po jednej stronie kolor szary platinum],

Kratka do dyfuzora czarna satynowa 8K0 807 833, rozumiem że to jest do zwykłego zderzaka dyfuzor, nie do s line?

Jak zamontujesz wrzuć fotke za 500pln jeszcze to ma sens wcześniej gdzieś na forum pisali że ceny są ok. 1000zł.

tak ja to chce do ori zderzaka, sam dol tylko ,,upiekszyc,, :wink: w b6 tez tylko dol sie roznil , zderzak mozna bylo ,,rozpolowic,, i dolozyc s-line , jego dolna czesc , tu tez tak mozna.

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

Krzychu super fura,gratulacje,czekam na jakies konkret mody i bede wygladal cie na miescie pzdr:decayed:

dzieki Damian, big pozdro

p.s kiedys trzeba spotA zrobic i pogadac hehe.

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

Fajny kolor ;) Ogolnie fajna furka:) bezawaryjnosci:) fakt tylnia dokladka do zderzaka plus jakies dobre koncowki i bedzie mod na plus:)

dzieki DARO :naughty: NAJPIERW ogarnac musze auto - NAVI PL i odblokowac tam duzo fukcji o ktorych pisalem, a potem za wyglad z zewn,

p.s. tez tak sadze ze polepszy sie ciut wyglad ,, dupki ,, ale to zrobie razem z zew listwami s-line :decayed: POZDRO

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

najprawdopodobnie wpadnie w przyszlosci ta oto fela

ROZMIAR :

9,0JX 20 CALI ET 35

RS_AUDI_20_CALI_3500.jpg

lub 9.0 x 20" ET 29

DSC01549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyfuzora odsyłam do tematu http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/

bo bez wymiany zderzaka nie da się założyć dyfuzora sline. Są dedykowane dyfuzory do zwykłego, ale ceny z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyfuzora odsyłam do tematu http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/

bo bez wymiany zderzaka nie da się założyć dyfuzora sline. Są dedykowane dyfuzory do zwykłego, ale ceny z kosmosu.

Rafal a dlaczego sie nie da przeciez zderzaki sa te same S-Line a Ori , tylko dyfuzorami sie roznia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyfuzora odsyłam do tematu http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/

bo bez wymiany zderzaka nie da się założyć dyfuzora sline. Są dedykowane dyfuzory do zwykłego, ale ceny z kosmosu.

Rafal a dlaczego sie nie da przeciez zderzaki sa te same S-Line a Ori , tylko dyfuzorami sie roznia .

Mylisz się kolego.

Ładne autko podobne do mojego tylko inna motorownia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyfuzora odsyłam do tematu http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/

bo bez wymiany zderzaka nie da się założyć dyfuzora sline. Są dedykowane dyfuzory do zwykłego, ale ceny z kosmosu.

Rafal a dlaczego sie nie da przeciez zderzaki sa te same S-Line a Ori , tylko dyfuzorami sie roznia .

zderzaki są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyfuzora odsyłam do tematu http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/

bo bez wymiany zderzaka nie da się założyć dyfuzora sline. Są dedykowane dyfuzory do zwykłego, ale ceny z kosmosu.

Rafal a dlaczego sie nie da przeciez zderzaki sa te same S-Line a Ori , tylko dyfuzorami sie roznia .

Niestety Krzyś - tak samo jest w C6 lift - żeby zmienić dyfuzor na S-Line muszę wywalać cały zderzak - dlatego stoi tak, jak jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyfuzora odsyłam do tematu http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/

bo bez wymiany zderzaka nie da się założyć dyfuzora sline. Są dedykowane dyfuzory do zwykłego, ale ceny z kosmosu.

Rafal a dlaczego sie nie da przeciez zderzaki sa te same S-Line a Ori , tylko dyfuzorami sie roznia .

Niestety Krzyś - tak samo jest w C6 lift - żeby zmienić dyfuzor na S-Line muszę wywalać cały zderzak - dlatego stoi tak, jak jest :decayed:

szkoda mi ruszac tez narazie zderzaka itp, myslalem ze tylko dol sobie podmienie od S'ki jak w B6 i bedzie git. narazie koval u mnie tez bedzie jak bedzie przod i tyl, potem wleca boczne listwy s-line, fela i styknie, a tymczasem toczyc sie trzeba na 17:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Czarek a ktos od nich brał znasz kogos z forum, z kumpli jak to na zywo sie prezentuje itp , zdjecie male :kwasny: ale dzieki za info:naughty: Pozdroooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...