Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zbliża się czas rozstania B6 :)


Krystian2290

Rekomendowane odpowiedzi

DSC_0981.jpg

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

DSC_0959.jpg

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

DSC_0982.jpg

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

DSC_0985.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chciałem z 20 tys. :) Bo naprawdę szkoda mi tego autka, od 2 lat nic się nie psuje, wszystko idealnie pracuje , rozrząd wymieniony, 2 miesiące temu całe zawieszenie z przodu , A przede wszystkim auto jest używane tylko w Holandii :) W Polsce jestem tylko 2 miesiące w roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wystawisz za 20 tyś i zobaczysz czy znajdziesz kupca.

Nie rozumiem po co pytać pół roku wcześniej.:facepalm:

Nikt ci konkretnej ceny nie poda.

Będziesz miał szczęście to sprzedaż drożej,jak nie to taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć na alledrogo po ile stoją to będziesz wiedział ile krzyczeć. I pamiętaj że nikt nigdy nie da tobie tyle ile byś chciał. Bo potencjalnego kupca raczej nie obchodzi to co czujesz do tego auta etc. A to czy sie psuje czy nie, czy coś było zrobione czy nie to uwierz że wszyscy sprzedawcy zachwalaja tak jak ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze na allegro to masz same parchy od handlarzy którzy się prześcigają który taniej wylepię szrot i sprzeda z zarobkiem , sprowadzeniem i opłatami za 16k, mam dobrego kolegę który ma parę niestety samochodowych komisów i wiem jak to wygląda w praktyce z tymi autami, sam mi powiedział " dopóki Polak będzie debilem i będzie chciał spełnić swój german dream do póty on na tym będzie trzepał siano " auta które sprowadza są po dzwonach i zalaniu bo na tym da się zarobić , i nie chodzi tu o zarobki 1 tys zl na aucie bo mu się by to nie opłacało , żeby interes się kręcił to na aucie musi przyciąć 3-5 tys zależny od marki modelu i rocznika , serwis jest wykonywany w sąsiada w garażu , tak aby zatuszować niedoskonałości i mniej sprawne oko klienta, książka serwisowa jest dokupowana a kręcenie licznika to norma, większość aut w TDI z lat 2006-08 ma przeloty 370+ , jak ktoś się łudzi ze kupi b6 2001 rok w dizlu z przebiegiem allegrowym czyli do 200tys to polecam iść do lekarza , zdążają się wyjątki ale to jest jak wygrać w totka , dobrych samochodów nie ma każdy ma swoja ukryta historie chyba ze sam sobie sprowadzisz z zagranicy auto o wiele drożnej niż perełki u nas to wtedy możesz powiedzieć ze auto jest pewne , zazwyczaj w 95% bo znam salony w warszawie w których auta spadały z lawety, podnośników albo miały szpachlowane elementy na szybko z lakierowaniem bo klient za parę dni miał odebrać swój pojazd salonowy.

reasumując na koniec , dopóki będą chętni na auta po 16 tys łudzący się na igle i prezent od handlarza to interes się będzie kręcił a przeglądając dział zakup kontrolowany widać sporo takich osób które by chciały kupić b6 za 18 tys czy b7 za 23tys

amen

ja swego czasu chciałem sprzedać swojego , cena wyjściowa była 25tys zl do negocjacji oczywiście dzwonili i dawali po 16 tys wiec powiedziałem , kij wam w oko i auto zostaje do usranego jako 2, 3 czy 10 , wiem co robiłem przy aucie i jakie były ceny za części , jeżeli ktoś ma pewne auto nie sprzeda go za grosze

dlatego teraz wrzuciłem recarosy i parę innych gratów i na pewno nikomu nie będę za darmo robił prezentów gdzie same fotele w dobrym stanie to wydatek ok 4-5tys

nie jest to moje 1 czy 2 auto i wiem jak sprzedaje się auto na które masz kwity za części , serwis i wpisu w książce to jak klient który ma trochę oleju w głowie przyjedzie to kupi za cenę która jest wyższa od allegrowej bo będzie miał święty spokój a nie skarbonkę bez dna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rav masz rację.

NIe mniej jednak pytanie do kolegi jest proste.

Chcesz sprzedać czy sprzedawać... i od tego zależy jaką cenę za auto wystawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę sprzedać ale nie za grosze :) handlarzem nie jestem ale sprzedać chcę bo bedę kupował nowsze i muszę w benzynie :)

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

W niemczech też kręcą liczniki ? Bo sprawdzam sobie stronę mobile.de i takie małe przebiegi są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 k

podajesz cenę nie widząc auta i nic o nim nie wiedząć? :doh:

16k powiadasz :grin:

jakie pytanie, taka odpowiedz, gosc sobie napisal ze ma b6 1.9 tdi i chce wyceny rodem z serwisu :) a skad mozemy wiedziec po ile w czerwcu beda chodzily te auta, jak ono wyglada, jakie ma wyposażenie etc. ? :) To tak jakbym ja napisal, sprzedam komputer, pc , monitor ... ile za niego wezme ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z 2002 roku, oprócz przyciemnionych szyb oraz ksenonu - seria. Fotele naleśniki, kiera plastikowa, zawieszenie koza, felga szesnastka nawet dokładki nie są polakierowane więc zakładam że tłumu chętnych za 20.000 nie będzie.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rav, Niby prawda, tylko szkoda, że jak ktoś chce kupić uczciwie auto to i tak go będą chcieli oszukać, nie ważne czy szuka aut z dolnego czy górnego przedziału cenowego, takie typowe zachowanie handlarzyka-dorobkiewicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...