Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] V8 w manualu czyli S4 avant. Sezon 2015 str3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie się wydaje, że mój AWX dobrze idzie :grin: ten Twój to pocisk pewnie :D wygląd :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Mnie się wydaje, że mój AWX dobrze idzie :grin: ten Twój to pocisk pewnie :D wygląd :thumbup1:

nie zaprzeczam, auto jeździ całkiem sprawnie:decayed:

a co do AWX to ja miałem AVF i powiem szczerze, że to bardzo fajne i bardzo dynamiczne motory.

Opublikowano

Na sto procent umówimy się kiedyś na oglądanie twojej torpedy. Autko marzenie. Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor
Na sto procent umówimy się kiedyś na oglądanie twojej torpedy. Autko marzenie. Pozdrawiam.

zapraszam.

Opublikowano

Gratulacje zakupu :kox: no i bezawaryjności życzę :wink:

Opublikowano

piękne! Zazdroszczę silnika i wyposażenia

Opublikowano

no patarda :shock3::slina: V8 :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
no patarda :shock3::slina: V8 :kox:

no fakt, V8 to jest TO!!

Wrażenia akustyczne są świetne!

Już nie mogę się doczekać na nowy układ wydechowy:decayed:

---------- Post dopisany 18-05-2014 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 15:36 ----------

A więc S4 doczekało się nowego wydechu

Katy poszły w odstawkę

Zamiast nich są po 3 puchy przelotowe na stronę, połączone x-pipem dla wyrównania ciśnień w układzie

Ostatnie puchy walcowane z nierdzewki plus końcówki 80mm

Tak to mniej-więcej wygląda:

997b5a5a86d458c1m.jpgc9a88c7b82b764b0m.jpg

0e284244b27aa182m.jpg

8569c04162b3e6fcm.jpg

Wydech przy stałych obrotach jest bardzo dyskretny co w połączeniu z dobrze wygłuszoną kabiną kompletnie nie popsuło komfortu jazdy:decayed:

Natomiast przy raptownym dodaniu gazu drze się całkiem przyjemnie.

Mam krótki film który jednak nie oddaje do końca pracy układu (motor i wydech nie są do końca rozgrzane):

Mnie satysfakcjonuje a do tego auto fajniej jedzie niż przy standardowym wydechu

Opublikowano

jest gut!

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Pięknie to chodzi.. co V8 to V8 :thumbup1:

Opublikowano

fajna zabawka :kox:gratki i oby sie dobrze sprawowala

Opublikowano
  • Autor

Ciesze się, że się podoba:decayed:

Teraz czas na zaworki pod kolektorem ssącym i chyba zdecyduje się też na nowy rozrząd

Potem hamulce:naughty:

Opublikowano

Ale pięknie mruczy.:yeah:

Opublikowano

Ludzie pewnie spier.. na ulicach :D

Opublikowano
  • Autor
Ludzie pewnie spier.. na ulicach :D

po mojej mieścinie staram się jeździć tak, żeby nie było takich sytuacji.

Ale powiem szczerze, że przy tym wydechu liczba ludzi, którzy odwracają głowy jak usłyszą nadjeżdżającą eSkę znacznie wzrosła:decayed:

Opublikowano

Chcęęę!!!!!

Opublikowano
........ eSkę znacznie wzrosła:decayed:

w zasadzie wykluczyłbym głuchoniemych, sparaliżowanych, ślepo zakochanych i martwych. :jerk:

Opublikowano

Piękna sztuka, widać zadbana S-ka, gratki :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok , czas na dalsze prace na eSką

przyszedł czas na rozrząd (kompletny, wszystkie łańcuch, napinacze i ślizgi)

do tego nowe uszczelki kolektora ssącego i zaworki olejowe pod kolektorem

nowe uszczelnienie dekli zaworowych (także kompletne)

nowy pasek mikro na przód plus rolka prowadząca i napinacz

simeringi wału, nowa przednia poduszka motoru, osuszacz klimy i jeszcze kilka pierdół....

W poniedziałek wyjeżdżamy z motorem i skrzynią z auta, więcej info i foto w miarę postępu prac

3majcie kciuki:decayed:

mam nadzieje, że wszystko pójdzie zgodnie z planem....

be63c2df09dad88em.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.