Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Minimalne zużycie ON-u w quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie BRD CHIP DPF OFF AWD 220KM,ciężka noga, klima ON.

Miasto obecnie 10.2l, czasami 9.7 czasami 12,2l

Trasa Kraków - Chorwacja - 6.9l

Max speed 245km/h

Opublikowano

3.0 tdi quattro

średnia 10,2 głównie miasto...

;)

Opublikowano

miodzio_:

To masz miodzio :) jak na tyn motor.

Opublikowano

2.0 TDi quattro 140 KM BPW

R17/235/55

Miasto: 9,0 - 9,5

Trasa: 7,0 - 7,5

Na zimówkach

R16/205/55 paliło niecały litr mniej :)

Opublikowano

2.0 TDI 140 KM BPW

215/50/R17

spalanie.jpg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

To i ja cos dopowiem.

Moje BPW Q palilo na autostradzie z prekosciami 130-170 8-8.5 a komputer pokazywal o pol litra mniej. Miezone kilka razy.

Ostatnio robilem wymiane uszczelniaczy pompowtryskow i regulacje popychaczy. Bez wyraznej potrzeby, ale doszlismy ze znajomym mech do wniosku ze warto.

Efektow jest kilka:

1. auto teraz pali dokladnie tyle ile komputer pokazuje.

2. Auto pali 7.1-7.2 litra. Bez bajerow, sprawdzone trzy razy na 600km trasie.

3. Auto dostalo takiego kopa ze sprzeglo sie slizga. I to mnie martwi, bo auto bylo po chipie ale udalo sie wyciagnac 160km ze 150 zastanych, a teraz ten chip chyba dostal skrzydel.

Edytowane przez wiesniak

Opublikowano
  • Autor

Od momentu gdy zrobiłem program, a było to jakieś 100 kkm temu też co jakiś czas mam problem z podślizgującym się sprzęgłem, nawet już kupiłem komplecik na wymianę, ale za nim go wymieniłem, to przez przypadek to stare trochę przypaliłem i o dziwo przestało się ślizgać :kox:

Pomaga to u mnie na kilkanaście tysięcy km, jak wraca to robię następną przypalankę, a nowy komplet rdzewieje od sześciu latek w garażu :decayed:

P.S. Tylko bez przesady z ewentualnym przypalaniem, ma się nie dymić :naughty:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

Od momentu gdy zrobiłem program, a było to jakieś 100 kkm temu też co jakiś czas mam problem z podślizgującym się sprzęgłem, nawet już kupiłem komplecik na wymianę, ale za nim go wymieniłem, to przypadek to stare trochę przypaliłem i o dziwo przestało się ślizgać :kox:

Pomaga to u mnie na kilkanaście tysięcy km, jak wraca to robię następną przypalankę, a nowy komplet rdzewieje od sześciu latek w garażu :decayed:

P.S. Tylko bez przesady z ewentualnym przypalaniem, ma się nie dymić :naughty:

Hmm, faktycznie, samo zniknęło. W takim razie będę to robić gdy będą objawy z dwumasu albo gdy zacznie się ślizgać ponownie.

Opublikowano

W moim 2.0 BRD quattro mam spalanie z ostatnich 8 tyś km na poziomie 7.6 (80% miasto).

Wczoraj trasa 250 km i średnia 6.8 :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.