Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błąd 16487 falują obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie wyskakuje błąd 16487 Przepływomierz wysokie napięcie, auto generalnie ma moc ładnie się zbiera ale falują obroty na rozgrzanym silniku (nie cały czas) obroty spadają do ok 600 i podnoszą się na ok 1100 i stabilizują, przepustnica czysta zaadaptowana prawidłowo, odma szczelna, wymieniony przepływomierz na używany i dalej to samo co jeszcze można sprawdzić. Dodam że na zimnym autko pracuje bardzo dobrze.

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 15:36 ----------

Log (0 - 002) logi statyczne grupy 002 czy prawidłowe?

Opublikowano

g62/2 podmień

Opublikowano
  • Autor

A co to takiego?

Opublikowano

czujnik temp. cieczy chłodzącej

Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem czujnik vagiem i omomierzem i wygląda na sprawny

Opublikowano

Daj jeszcze loga z sondy na wolnych, i 002 plus sonda dynamicznie, za duży odczyt przepływomierza na wolnych obrotach jesli to było na rozgrzanym silniku.

Opublikowano
  • Autor

statyczne i dynamiczne oo2 i oo6 podczas statycznych zafalował Log (0 - 002,006,002,006,002,006,002,006)

Opublikowano

masz przeplywomierz do wymiany

Opublikowano
  • Autor

i dodam żadnych błędów po przelocie na logi

Opublikowano
i dodam żadnych błędów po przelocie na logi

tak bywa

Opublikowano
  • Autor

bawić się w używany czy inwestować w nowy?

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

jeden używany już montowałem

Opublikowano

używka czasem się trafi , ale to juz na własną odpowiedzialność,

na pewno nowy będzie dobry i pewny.

Opublikowano
  • Autor

ale to 100% przepływka bo jeżeli 1000% :decayed: to warto inwestować w nową

Opublikowano

z logów na 100% przepływka , w realu moze to być coś innego , chcesz mieć pewność 100% jedz do kumatego diagnosty ,

nie da sie wyłącznie po logach dać 100% pewności że to przepływka w realu, jesli ktoś daje 100% pewnosci opierając się TYLKO na logach to znaczy że mało jeszcze widział :)

Opublikowano
  • Autor

tylko skąd tu takiego diagnoste wziąć

Opublikowano

najbliżej we wrocławiu. taniej więc kupić Ci będzie przepływke.

Ja osobiście nie namawiam na zakup przepływki bo widzę że szukasz kogoś kto Ci zaręczy że to przepływomierz. Jedynie mogę Ci podpowiedzieć że z logów wynika że padniętą masz przepływkę.

Teraz to już Ty podejmujesz decyzje. Proste.

Albo wieziesz do diagnosty i placisz mu za to i on bierze odpowiedzialność za swoją diagnozę albo samemu przy pomocy forum i jesteś do przodu albo w plecy :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem jedną juz kupilem uzywke i efekt widac na logach spróbuję jeszcze jedną podmienić i zrobić logi ale to pewnie dopiero w następny weekend jakie powinny byc prawidłowe wskazania przepływki?

wykulane z tablety

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

I nie chodzi o odpowiedzialność tylko o prawidłową diagnozę :D

wykulane z tablety

---------- Post dopisany 05-05-2014 at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 19:11 ----------

Jakie powinny być prawidłowe wskazania przeplywomierz w logach

  • 7 lat później...
Opublikowano

A co ma przepływka do błędu 16487 skoro ten błąd jest także przy odłączonym przepływomierzu ???Trochę wiedzy!!! Jedną z przyczyn jest przepalony bezpiecznik zasilający przepływomierz.

 

Opublikowano

Należy Ci się złota łopata za odkop. 

Opublikowano

Na kolegę 7 lat czekaliśmy, przyszedł i posprzątał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.