Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Central z pilota, jak??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam takiego zestawiku (może w niedalekiej przyszłości), ale wiem, że musi mieć sterowanie zamkiem pneumatycznym. Co do scyzoryka, to trzeba dorobić kluczyk i przełożyć tą 'pastylkę' od immo i powinno chodzić...

[ Dodano: 08-01-2007, 22:14 ]

Na elektrodzie są schematy - http://www.elektroda.pl/

Opublikowano
  • Autor

To tez wiem, chodzi mi dokladnie o montaz, czy jest duzo kabelkow:) do podlaczania.

Opublikowano

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=402316&highlight=%2Baudi+%2Ba4+%2Balarm&sid=0dd635f843ae479c9b164d4c48503c8a

Powyżej masz linka. Jest tam opis montażu Alarmu w Audi A4. Musisz być chyba zarejestrowany na elektrodzie, aby go pociągnąć

Opublikowano

powiem tak jak podlaczysz centralke to musisz wpiac sie w dwa kable zeby ci dawal na sygnal - otwieranie - zamykanie moze jutro zerkne to zrobie zdjecie w ktore i na 100% bedzie dzialal

[ Dodano: 09-01-2007, 05:35 ]

i niekoniecznie musi miec sterowanie do pneumatycznego centralnego

Opublikowano

Jeśli nie chcesz sie samemu męczyć z założenime tego lub też chcesz coś więcej dodać w aucie mogę polecić ci w mieście świetnego gościa (na PW).

Opublikowano

Ja juz mam po problemie.Wlasnie wrocilem z montazu sterownika zamka z alarmem.Niestety nie robilem tego sam podjechalem do kolesia co zaklada alermy i za smieszne pieniadze zrobil mi wszystko w czasie 2 godzin :galy: (ja chyba bym to robil z 2 dni :D ).Jeszcze zostalo mi tylko dorobienie grota i immo przekopiowac albo przelozyc.

Opublikowano
Jeśli nie chcesz sie samemu męczyć z założenime tego lub też chcesz coś więcej dodać w aucie mogę polecić ci w mieście świetnego gościa (na PW).

jeżeli myślisz o 3-mieście to podaj namiary na gościa - chcę dołożyć sterowanie centralem z pilota i domykanie szyb. :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

A iile skasowal Cie za zalozenie??

Opublikowano

Rudolf, adadur pisze o Elblągu...

Opublikowano

A co myślicie o Autoalarmie Seo Dolphin??

Opublikowano
A iile skasowal Cie za zalozenie??

skasowal mnie 80 pln :) Ale jak pisalem ja bym to chyba robil z 2dni a on wiedzial co doczego podpiec i wszystko jest OK.(jestem zdania tego ze jesli ktos cos robi i robu to dobrze to trzeba mu dac zarobic) :D

Opublikowano
A iile skasowal Cie za zalozenie??

prześle na PW co by to komercji nie prowadzać

Opublikowano
A co myślicie o Autoalarmie Seo Dolphin??

dobry alarm, polecam

Opublikowano
A co myślicie o Autoalarmie Seo Dolphin??

dobry alarm, polecam

Również słyszałem pozytywne opinie i moge polecić

Opublikowano
A co myślicie o Autoalarmie Seo Dolphin??

czytałem dużo dobrego na jego temat >>>

SeoDolphin.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Niebiesko czerwony i szaro niebieski - do tych kabelków trzeba sie wpiąc w wiazke idąca do tyłu samochodu obok progu kierowcy zeby zasterowac centralny <masa> i nie trzeba 3sekundowego sterowania... Wystarczy sygnał... Sa one takie cieniutkie i zazwyczaj na dole wiązki :) pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.