Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 avant 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:)


Wyglądają jak nówki .

Nie są nowe ale stan jest naprawdę dobry - z wyglądu jak nowe. :) W tej cenie co je kupiłem to opłacało się :) Kupione od kolegi z forum .

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

A nie chciałeś od b7 tych listew?

Opublikowano

Gratki furmanki ;)

Opublikowano

pieknie ci wyszla... pokaz zdjecia ramki jak ci wyszla;) pozdrawiam piekna sztuka jednak czarny kolor ma moc;)

Opublikowano
  • Autor

A nie chciałeś od b7 tych listew?

Swoje listwy będę sprzedawał, plus parę innych rzeczy, jak już przełożę to wrzucę zdjęcia :)

pieknie ci wyszla... pokaz zdjecia ramki jak ci wyszla;) pozdrawiam piekna sztuka jednak czarny kolor ma moc;)

Ok zrobię zdjęcia to wrzucę. Wzorowałem się na koledze bubson22 wygąda to podobnie jak u niego :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306699-srebrna-be-siudemka-s-line;/page-2

Gratki furmanki ;)

Dzięki :)

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Miałem na myśli czy nie chciałes kupic listew s line od b7 ,bo te co kupileś są od b6

Opublikowano

A czym się różnią? Jak je rozróżnić? Bo też szukam

Opublikowano
  • Autor
Miałem na myśli czy nie chciałes kupic listew s line od b7 ,bo te co kupileś są od b6[/quote

Ok. To jaka jest różnica ?

Pokaż jakieś zdjęcia żeby można było porównać :).

Jak będzie duża różnica to wymienię z czasem a jak nie to zostawię.

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Takie są z B7:

d9a40a2105b4.jpg

Te dekory to chyba nie są szczotkowane aluminium 1NK ?

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano

O właśnie z b7 są srebrne takie jak pokazał wyżej mariusz:-) zreszta wejdz na mój profil to zobaczysz:-) a te co kupiłeś są od b6

Opublikowano
  • Autor

Dzięki no to teraz już wiem. Jak dla mnie te z B6 lepiej się prezentują :). Dlatego na razie je zostawię. A jak kiedyś coś fajnego w dobrym stanie się trafi to wymienię. :)


Takie są z B7:d9a40a2105b4.jpg Te dekory to chyba nie są szczotkowane aluminium 1NK ?


Dekory - Q88

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Jak dla.mnie od b6 są ładniejsze

Jak dla.mnie od b6 są ładniejsze

Opublikowano
  • Autor

Trafiły się listwy s-line od b7 :). Porównam na żywo i założę ładniejsze :). a co tam jak szaleć to szaleć :)

image.jpg

..a tu od b6

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Zacne autko :)

Opublikowano

Masz B7 to załóż od B7 :wink4::guma:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Masz B7 to załóż od B7 :wink4::guma:

Tak jak mówisz, zakładam od B7 do B7 :).

______________________________________________

Witam, wpadło trochę kosmetyków do pielęgnacji auta :), dosyć drogo ale warto :).

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

ile dałeś za zymol?

Opublikowano
  • Autor

Wosk - 199zł, cleaner 115zł.

Opublikowano

no to tanie nie było ale efekt po tym jest taki że szczęka opada :naughty: na allegro kupowałeś ? podeślij link do stronki

Opublikowano
  • Autor

Allegro
http://allegro.pl/zymol-hd-cleanse-250ml-cleaner-pod-wosk-zymol-i5429143976.html

http://allegro.pl/zymol-carbon-wax-wosk-37-carnauby-wroclaw-zymol-i5429108439.html


Kupione u tego samego gościa, trzeba się pytać czy ma na stanie albo kiedy wyślę towar. Ja czekałem ok 1,5 tygodnia bo niby dostawa się opóźniała i się tylko wku.... Jak masz inne źródło to lepiej tam kupić. Chyba że masz czas to ok.

Też wyczytałem, że robią robotę dlatego zaszalałem :).

-------------------------------------

Witam, pierwsze mycie i nakładanie kosmetyków na lakier, na zdjęciach nie widać takiego efektu ale na żywo robią jednak robotę, tak jak wspomniał kolega "szczena opada". :)

image.jpg
image.jpg
image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.