Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm teraz nie wiem jak to jest ale kiedyś zawsze było tak że lampy wymieniało się parami...

i w tym przypadku moim zdaniem powinno być tak samo zwłaszcza dla paska led :)

Opublikowano
  • Autor

hmmm teraz nie wiem jak to jest ale kiedyś zawsze było tak że lampy wymieniało się parami...

i w tym przypadku moim zdaniem powinno być tak samo zwłaszcza dla paska led :)

Nie wiem....nie słyszałem nigdy żeby parami wymieniali....

Opublikowano

no ja dawno temu ale miałem golfem strzała i mi wymienili obie a uszkodzona byla jedna :)

i teraz jak auto wmiare nowe o okey ale co jak masz audi a6 2000

00-1.jpg

i kupujesz nowa jedna

540x405_audi-a6-c5-sline-black-hella-lam

faaajnie bedzie wygadała z druga do pary :D

Opublikowano
  • Autor

Pozwoliłem sobie dzisiaj sprawdzić co tam w tych ksenonach się dzieje....

Poniżej to co mi wyszło z kanału 55:

1. Bloki pomiarowe (martwi mnie blok 2 i 5)

fbzzeh4q.jpg

jsga5tsi.jpg

2.Test

wms2fsmj.jpg

eejckbu4.jpg

We wszystkich sterownikach ani jednego błędu:

29jfu2kp.jpg

Filmiki:

1. Włączenie świateł.....zero testowania "dół-góra" :/

2. Test z kompa - lampy działają "dół-góra" :)

Pod obciążeniem na tyle - ZEROOOOOO reakcji !!!

Proszę o Wasze opinie ;)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

U mnie w polifcie jednym razem robi ten test,a drugim razem nie robi.Też nie mam pojęcia od czego to zależy.

Opublikowano
  • Autor

A co sądzicie o blokach 2 i 5 ??? Front sensor G78 not installed ...... ;)


Tak btw, wymieniali ci tez lampe? Kolor ledow jest taki sam jak w drugiej lampie? Jak mozesz to sprawdz :)

Tak lampa została wymieniona na nową.
Ciśnie się pytanie na usta : czy przy wymianie lampy dobiera się ją jakoś kolorystycznie do LEDów drugiej lampy ?? Czy wstawia jak leci i co jest na magazynie ???
Wczoraj za dnia wydawało mi się ze kolor jest OK ale sprawdze to dziś wieczorem jak bede kompa podłączał (sprawdze czy nie ma błędów w układzie xenona).

Druga sprawa, że mimo wczorajszego telefonu do ASO z problemem z lampą to dziś zgłoszę to oficjalnie drogą e-mailową, żeby został jakiś ślad że cokolwiek było zgłoszone.....

Qde :/ Człowiek zostawia auto chyba w jedynym rozsądnym miejscu ale i tak zawsze jakies klocki sie pojawią :/
Słabe to :facepalm:

Tak jak piszesz amaradaar - serwissss...

Bo u mnie wlasnie nie wiem czy byla lampa wymieniana ale kolory ledow sa rozne w obu lampach, w jednej niebieskie w drugiej zolte :|

Po u mnie LEDy świecą podobnie. Jakiejś wielkiej różnicy nie widzę.

Opublikowano

A moglbys jeszcze zrobic zdjecia tych nalepek na lampach z data wydania itd.

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
  • Autor

A moglbys jeszcze zrobic zdjecia tych nalepek na lampach z data wydania itd.

Rozbiłem wczoraj ale mało co na nich widać bo refleksy z lampy błyskowej wszystko zamazują.

Dziś zrobię w świetle dziennym i wrzucę.

Opublikowano

Na filmiku slychac ze silnik juz chodzi jak wlaczasz swiatla wiec moim zdaniem nie zawsze zrobi test, natomiast mnie ciekawi czy sprawdzales wlacznik na auto i wtedy w ciemnosci odpalic silnik?

Opublikowano
  • Autor

Dziś to sprawdze.
Wczoraj faktycznie silnik byl wlaczony jak zaczalem bawic sie swiatlami..... Chociaz z drugiej strony jak wlazlem do garazu to wlacznik byl w AUTO i nie zauwazylem zeby cos sie ruszylo przy uruchomieniu silnika ..... Hm..... Jest temat na dzis ;)

Opublikowano

Dziś to sprawdze.

Wczoraj faktycznie silnik byl wlaczony jak zaczalem bawic sie swiatlami..... Chociaz z drugiej strony jak wlazlem do garazu to wlacznik byl w AUTO i nie zauwazylem zeby cos sie ruszylo przy uruchomieniu silnika ..... Hm..... Jest temat na dzis ;)

Z mojej strony mogę powiedzieć, że jeśli auto odpalam w garażu to xenon zawsze wykonuje samopoziomowanie.

Opublikowano

dokładnie u mnie jest tak samo za każdym razem :D chocbym w 5 minut gasił i zapalał 67 razy :)

Opublikowano
  • Autor

I widać że u mnie jest tak samo.
Wszystko już działa jak powinno.

Opublikowano

I widać że u mnie jest tak samo.

Wszystko już działa jak powinno.

No widzisz, a tak sie marwiles ;)

Problem z glowy.

Opublikowano

U mnie się nie poziomuje ;/ Mam bixenon, jakieś rady? :)

Opublikowano
  • Autor

I widać że u mnie jest tak samo.

Wszystko już działa jak powinno.

No widzisz, a tak sie marwiles ;)

Problem z glowy.

Zbyt wiele zależności jest w tych autach teraz :/

Opublikowano

hehe zwycięstwo :D

ale aso niech gratisa daje poweidz ze sam naprawiłes :D

Opublikowano

Tak ASO da gratisa, na pewno :polew:

Opublikowano

hehe nie ma rzeczy niemożliwych :D

jakiś karton po filtrach albo zużyty dywanik :D

Opublikowano

albo kopa w zadek przy wyjściu :decayed: no i oczywiście wydrukują Ci za darmo rachunek :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.