Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 minut temu, simon__75 napisał:

Zerknij w wolnej chwili i daj znać ;)

Sprawdziłem, faktycznie jest tak jak mówisz. :) Aż wstyd się przyznać do własnej głupoty... :glupek2:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Mango155 napisał:

Sprawdziłem, faktycznie jest tak jak mówisz. :) Aż wstyd się przyznać do własnej głupoty... :glupek2:

Eeeee tam głupoty...po prostu nie zauważyłeś i tyle.

Opublikowano
1 minutę temu, simon__75 napisał:

Eeeee tam głupoty...po prostu nie zauważyłeś i tyle.

Człowiek uczy się całe życie. ;p temat imbusika rozwiązany, teraz (jakbyś się zdecydował) tylko nie zgubić końcówki wentyla. :D 

Opublikowano
  • Autor

Wracając do tematu opon ...
Jakie jest Wasze zdanie co do opon "wzmacnianych" - oznaczenie "XL" ??


Mówię o oponach :
http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sport-maxx-rt-2-245-40-r18-97-y-xl-mfs-zr#128476554
lub

http://www.oponeo.pl/dane-opony/goodyear-eagle-f1-asymmetric-3-245-40-r18-97-y-xl-fp#129698543

Jest sens brać takie opony ? Jak z komfortem ? Coś na MINUS przy wzmacnianych ???

Opublikowano

Letnie jak i zimówki mam XL.

Mają wyższe ciśnienie trochę, może deczko mniej komfortowo.

Ale dla mnie miało większe znaczenie to że to opony polecane do aut z większą mocą, ale B8 lekkie też nie jest.

Z założenia mają też wyższy indeks prędkości - z pełnym spokojem mogę sobie robić testy v-max :)

Edytowane przez komoornik

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, komoornik napisał:

Letnie jak i zimówki mam XL.

Mają wyższe ciśnienie trochę, może deczko mniej komfortowo.

Ale dla mnie miało większe znaczenie to że to opony polecane do aut z większą mocą, ale B8 lekkie też nie jest.

Z założenia mają też wyższy indeks prędkości - z pełnym spokojem mogę sobie robić testy v-max :)

Przekonałeś mnie :)  :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Wentyle zamówione - nie mogłem się zdecydować, więc zamówiłem 2 i 3 - Wentyle
W temacie opon....to chyba pójdę tym razem w Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3  
opony.JPG

 

Mam nadzieję, że będzie to dobry wybór ;)

Opublikowano

jezdze na 2jkach i jest git

Opublikowano
  • Autor

Trójki w testach wypadają bardzo dobrze....

Opublikowano

W rozmiarze 225 50 17 bardzo ciche i komfortowe powinieneś być zadowolony

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, qlimazz napisał:

W rozmiarze 225 50 17 bardzo ciche i komfortowe powinieneś być zadowolony

:good:

Opublikowano
Dnia 11.02.2017 o 17:41, simon__75 napisał:

Wentyle zamówione - nie mogłem się zdecydować, więc zamówiłem 2 i 3 - Wentyle
W temacie opon....to chyba pójdę tym razem w Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3  
opony.JPG

 

Mam nadzieję, że będzie to dobry wybór ;)

TE 3 mają kiepski rant ochronny , model wcześniejszy ma lepszy - lepiej to wygląda .

Opublikowano
  • Autor

Chyba az takiej tragedii nie ma .... ????

Opublikowano

w rozmiarze 255/35/20 też jest dobrze ;)

Opublikowano
Dnia 12.02.2017 o 21:56, simon__75 napisał:

Chyba az takiej tragedii nie ma .... ????

No nie ale 2 ma lepszy ten rant ochronny .

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, marcinch001 napisał:

No nie ale 2 ma lepszy ten rant ochronny .

Jutro przyjdą...obadamy :)

Opublikowano
  • Autor

Dotarło nowe ogumienie na lato :)
Tym razem postawiłem na Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 w rozmiarze 245x40x18.
Zobaczymy jak się będą sprawować :)

a20170215_153338.jpga20170215_153351.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Pochwal się jak Ci się te oponki będą sprawowały bo ja mam u siebie też do wymiany i zadtanawiam się co wziąć

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, andynl napisał:

Pochwal się jak Ci się te oponki będą sprawowały bo ja mam u siebie też do wymiany i zastanawiam się co wziąć

OK

Zawartość dodana 56 minutes later

Mam dylemat odnośnie montowania nowych wentyli :/
Zamówiłem w sumie 2 komplety : jeden - chowane/ukryte i drugi - metalowe 

20170219_202205.jpg

Teraz co do samego ich wykonania....Oba zestawy wyglądają solidnie mimo, że te chowane/ukryte są tak jakby delikatniejsze.
Sama konstrukcja przemawia bardziej za montażem tych "wystających". Całość wentyla montowana jest od wnętrza felgi i z zewnątrz tylko dokręcana

20170219_201507.jpg

20170219_201610.jpg

20170219_201647.jpg

Dokręcenie od zewnątrz sprawia wrażenie bezpieczniejszego - nawet jak się odkręci to wentyl nie wystrzeli z felgi :)

Chowane wentyle są przykręcana od wnętrza felgi - brak kontroli w jakim stopniu są dokręcone :/
20170219_201954.jpg

20170219_202100.jpg

20170219_202116.jpg

Słyszał ktoś kiedyś o sytuacji żeby się takie wentyle komuś odkręciły ???

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 16.02.2017 o 14:10, andynl napisał:

Pochwal się jak Ci się te oponki będą sprawowały bo ja mam u siebie też do wymiany i zadtanawiam się co wziąć

Siemka.
Opony REWELACJA !!
Cichutkie i dobrze trzymają (przynajmniej takie mam wrażenie :) ).
Nie pozostaje nic tylko polecić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.