Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 godzin temu, simon__75 napisał:

Kilka fotek po "niedzielnym" woskowaniu preparatem SOFT99 Fusso Coat 12 Months Light Colour Wax  :)
Może zdjęcia tego nie oddają ale efekt jest godny polecenia.
Ja osobiście jestem mega zadowolony.

20171105_134406.jpg

20171105_150643.jpg

20171105_154921.jpg

20171105_162035.jpg

20171105_162014.jpg

Dobra robota :wink:

Opublikowano

Robi robotę :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Oj robi robi.
Rąk też przez cały poniedziałek nie czułem :)

Opublikowano
  • Autor

Jutro (o ile pogoda pozwoli) zakładamy :)

20171110_194111.jpg

20171110_194119.jpg

Opublikowano

no i co z jednej będzie nowa a z drugiej .... :P

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Gibons napisał:

no i co z jednej będzie nowa a z drugiej .... :P

Żeby było śmieszniej, zamawiałem 1 szt. :) Gość w ASO przysłał mi 2 :):):) Wymienię jedną....zobaczymy co będzie z drugiej :)

Opublikowano
  • Autor

Wracając jeszcze do tematu emblematu na zacisk, to jak prawidłowo powinno być założone mocowanie tego emblematu :
to po lewej czy prawej stronie (przy założeniu, że zacisk mamy "na dole" a blaszkę "na górze") ?
Mi się wydaje, że prawa opcja jest tą prawidłową.

20171112_222942.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ktoś... coś...  w temacie mocowania w.w. blaszki w zacisku ??
Jakaś kolejność w zakładaniu elementów ? Pierw na emblemacie i do zacisku....czy uchwyty do zacisku i emblemat "na siłę" do zacisku ?

Edytowane przez simon__75

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Delikatnie dziś przymroziło :(
Całkiem fajnie woda zamarza na aucie po ostatnim woskowaniu :)

20171218_195258.jpg

20171218_195333.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Już niebawem na ścianie :):)

20171222_163040.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wraz z nadejściem Nowego Roku przyjdzie mi odwiedzić zaprzyjaźniony warsztat :/
Dziś przy sprawdzaniu płynów etc. zauważyłem delikatny wyciek (chyba z przepustnicy) :/
Tu mam pytanie do Was....
Czy przy takim wycieku sprawdzić...wymienić...naprawić, bądź wyczyścić żeby miało to wszystko ręce i nogi ??
Jak może być koszt uszczelnienia tego ??

20171230_170359.jpg

 

20171230_170345.jpg

 

Chyba trzeba się pokłonić nad tematami:
1.

2.

 

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Do puki nie będzie walić błędu możesz to olać.

Przerabiałem ten temat u siebie.

Czyszczenie, nowa uszczelka...

Dalej się poci :disgust:

Kolega z ASO który mi serwisuje auto mówił że to nagminny temat i do puki nie wejdzie Ci wtryb awaryjny można z tym jeździć.

U mojego taty w passacie jest to samo i już 3 lata jeździ z tym wyciekiem.

Tak że jak Ci nie przeszkadza to od czasu do czasu szmatk i aż padnie :wink:

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, krystian3769 napisał:

Do puki nie będzie walić błędu możesz to olać.

Przerabiałem ten temat u siebie.

Czyszczenie, nowa uszczelka...

Dalej się poci :disgust:

Kolega z ASO który mi serwisuje auto mówił że to nagminny temat i do puki nie wejdzie Ci wtryb awaryjny można z tym jeździć.

U mojego taty w passacie jest to samo i już 3 lata jeździ z tym wyciekiem.

Tak że jak Ci nie przeszkadza to od czasu do czasu szmatk i aż padnie :wink:

 

Dzięki za odpowiedź.
Już myslałem że nawywijałem coś, że nikt nie odpowiada ;)
Co do wycieku i trybu awaryjnego to znając życie coś się wywali jak autem będzie jeździła moja panna.... - standardowo ! Jak ma się cos wysrać to jej na 100% się przytrafi :/
Profilaktycznie podjade do gościa niech zerknie co to się z tym dzieje....
Tryb awaryjny czym bedzie sie objawiał prócz pewnie ikonki na zegarach ?
 

Opublikowano

O ile się nie mylę to zmuli auto.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jako, że moje zimowe felgi wyglądały już mega strasznie jakieś 3 tygodnie temu oddałem je do "renowacji" (piaskowanie, wypełnienie ubytków i proszkowe malowanie).
Jutro jadę je odebrać ale już dziś mogę pokazać jak to wyszło finalnie :)

FB_IMG_1537507875884.jpg

FB_IMG_1537507868601.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, simon__75 napisał:

Jako, że moje zimowe felgi wyglądały już mega strasznie jakieś 3 tygodnie temu oddałem je do "renowacji" (piaskowanie, wypełnienie ubytków i proszkowe malowanie).
Jutro jadę je odebrać ale już dziś mogę pokazać jak to wyszło finalnie :)

FB_IMG_1537507875884.jpg

FB_IMG_1537507868601.jpg

Ile płaciłeś za taką przyjemność?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, duzy616 napisał:

Ile płaciłeś za taką przyjemność?

900pln

Opublikowano
  • Autor

Jak już są odświeżone felgi to nie wypada zakładać starych, zużytych dekielków ;)

20180922_123840.jpg

20180922_123204.jpg

20180922_123229.jpg

Opublikowano

Gdzie robiłeś felgi?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Animal napisał:

Gdzie robiłeś felgi?

W Kruszynie koło Bolesławca.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.