Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B8 CAHA] by Simon__75


simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie zapomniałem że simon ma klekota ;)

Chiba jednak będzie :D bo w klekotach tak właśnie jest 2500 i ni hu hu :P

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/160185-swap-wydechu-seryjnego-20-tdi-na-podwojny-z-30tdi-oraz-wymiana-dyfuzora/page-7

post 126 :wink::tongue4:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko na postoju wkręca się do 4tyś obrotów i wtedy wyskakuje mi komunikat żeby nie pałować na biegu jałowym, jeśli Twoje wchodzi na 2,5tyś to albo masz coś inaczej ustawione albo coś jest nie tak, skanuj i szukaj błędów.

Sorry Krystian piwa nie będzie :wink:

eee jednak będzie piwo będzie :D:P

Tadei na seryjnym programie tak maja 2500 lunch control :D:P

a tak serio zabezpieczyli zyebawsze sprzegło :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2016 o 11:02, tomek2111 napisał:

bardzo ładna sztuka :)

:disgust:

Jestem juz po ogledzinach w ASO.

Najprawdopodobnie wszystko zalatwimy juz po swietach.

Na te chwile lampa,halogen,kratka zderzaka...sam zderzak i nadkole sa do wymiany. Zalatwilem zderzak z PDC (cena identyczna jak zwyklego bez pdc). Zastanawialem sie nad 2 czyjnikami pod zderzak ale cena 372zl za sztuke skutecznie mnie odstraszyla. Dostarcze swoje to mi je prysna i wrzuca w zderzak.

Co do auta zastepczego na 99% bedzie to nowe A4 mimo innych informacji z ubezpieczalni - zobaczymy.

Teraz tylko czekac....

________________________________________________________________________

Autko oddane dziś do serwisu na "remont lewego przodu".

rpbpy3st.jpg

Autko zastępcze odebrane.

Miało być A4 ale wyszło finalnie miesięczne A3 Limousine Attraction S-Line (zewnętrzny) 1.4 TFSI S tronic 125KM - może i mało tych kucy ale mały wariat jest ;)

fjfqsrsk.jpg

Łaaaadnie to to świeci wieczorem :)

fm54mn5b.jpg

Jutro (19.04.2016) auto gotowe do odbioru z ASO :)

Ciekaw jestem jak im się udało......

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna sztuka :)

:disgust:

Jestem juz po ogledzinach w ASO.

Najprawdopodobnie wszystko zalatwimy juz po swietach.

Na te chwile lampa,halogen,kratka zderzaka...sam zderzak i nadkole sa do wymiany. Zalatwilem zderzak z PDC (cena identyczna jak zwyklego bez pdc). Zastanawialem sie nad 2 czyjnikami pod zderzak ale cena 372zl za sztuke skutecznie mnie odstraszyla. Dostarcze swoje to mi je prysna i wrzuca w zderzak.

Co do auta zastepczego na 99% bedzie to nowe A4 mimo innych informacji z ubezpieczalni - zobaczymy.

Teraz tylko czekac....

________________________________________________________________________

Autko oddane dziś do serwisu na "remont lewego przodu".

rpbpy3st.jpg

Autko zastępcze odebrane.

Miało być A4 ale wyszło finalnie miesięczne A3 Limousine Attraction S-Line (zewnętrzny) 1.4 TFSI S tronic 125KM - może i mało tych kucy ale mały wariat jest ;)

fjfqsrsk.jpg

u3brciv8.jpg

Łaaaadnie to to świeci wieczorem :)

fm54mn5b.jpg

Jutro (19.04.2016) auto gotowe do odbioru z ASO :)

Ciekaw jestem jak im się udało......

nooooooooo, to po przygodzie z tym A3 pewnie decyzja o montażu neonków się przybliżyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane ale nie ma, że wszystko jest OK - i tu pytanie do Was.
Jak wygląda u Was sprawa z wiązką światła przy włączaniu ksenonów z przodu ?
Czy aby lampy nie powinny zrobić swego rodzaju "test" lamp ruszając soczewkami góra - dół (jak są skrętne to jeszcze na boki) ???

Jak tu:

https://www.youtube.com/watch?v=gRxdYTyA4Ws

Pytam bo przed naprawą lampy robiły "góra - dół" przy włączaniu ksenona......teraz q....a NIE robią. Włączają się i "są" Pytanie co będzie jak załaduje 100kg do bagażnika ????
Chyba że jest możliwość zakodowania tego testu ??
Na te chwile jestem wk...ny ze coś jest tak jak nie było......

Tak to wszystko wyszło :
cbp5yzj9.jpg


Chyba trzeba błędy sprawdzić i zrobić
http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=7

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie wyszło! :good: A co do testu lamp to wg mnie Szymon jak przed oddaniem samochodu na serwis był "test" lamp a teraz go nie ma to jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ???
Gość z serwisu zarzeka się że ustawiali przy nim ksena kompem i ze jest dobrze ustawiony....
A ja nie mam zastrzeżeń do ustawienia samej wiązki tylko do tego że na 99% lampy nie zmienią swojej pozycji jak tył będzie cięższy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaję że lampy u mnie nie za każdym razem się samopoziomuja tylko co jakiś czas albo jak auto stoi przechylone. Wjedź w jakiś dół albo górkę i wtedy sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja bym się kłócil z nimi, że skoro wcześniej było ustawianie ksenonow to teraz też powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze do tej pory przy kazdym wlaczeniu ksenonow robily soczewkami góra-dół....do dzisiaj.

Serwis twierdzi że ustawiali lampy "komputerem" i ze wszystko powinno byc OK.....q qwa nie jest :/
Moze ma ktoś możliwość sprawdzic to u siebie ??? - bede wdzieczny !

Że też wszystko dziś sprawdziłem prócz tego :facepalm:

Tak czy inaczej zglosiłem to zaraz jak tylko zauważyłem. Mam dzwonić w piątek czy możemy się na sobotę ustawić....

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa pewnie ze robia test.. co Cię obchodzi.. ze on sie zarzeka .. nie działa i już.. ma działać i koniec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa pewnie ze robia test.. co Cię obchodzi.. ze on sie zarzeka .. nie działa i już.. ma działać i koniec :D

Co racja to racja .....

Ciekaw jestem co oni tam namieszali :jerk: :jerk: :jerk:

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw, wymieniali ci tez lampe? Kolor ledow jest taki sam jak w drugiej lampie? Jak mozesz to sprawdz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa pewnie ze robia test.. co Cię obchodzi.. ze on sie zarzeka .. nie działa i już.. ma działać i koniec :D

Co racja to racja .....

Ciekaw jestem co oni tam namieszali :jerk: :jerk: :jerk:

serwissss...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw, wymieniali ci tez lampe? Kolor ledow jest taki sam jak w drugiej lampie? Jak mozesz to sprawdz :)

Tak lampa została wymieniona na nową.

Ciśnie się pytanie na usta : czy przy wymianie lampy dobiera się ją jakoś kolorystycznie do LEDów drugiej lampy ?? Czy wstawia jak leci i co jest na magazynie ???

Wczoraj za dnia wydawało mi się ze kolor jest OK ale sprawdze to dziś wieczorem jak bede kompa podłączał (sprawdze czy nie ma błędów w układzie xenona).

Druga sprawa, że mimo wczorajszego telefonu do ASO z problemem z lampą to dziś zgłoszę to oficjalnie drogą e-mailową, żeby został jakiś ślad że cokolwiek było zgłoszone.....

Qde :/ Człowiek zostawia auto chyba w jedynym rozsądnym miejscu ale i tak zawsze jakies klocki sie pojawią :/

Słabe to :facepalm:

Tak jak piszesz amaradaar - serwissss...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ustawiali ksenon to jedno (wysokość strumienia) a samopoziomowanie to inna sprawa. Dzwoń, atakuj niech działają. :wink4:

Sprawdź czy jak załadujesz tył to samopoziom działa? I czy masz jakieś błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ustawiali ksenon to jedno (wysokość strumienia) a samopoziomowanie to inna sprawa. Dzwoń, atakuj niech działają. :wink4:

Sprawdź czy jak załadujesz tył to samopoziom działa? I czy masz jakieś błędy?

Dziś to sprawdze.

Czy w 55-Xenon jest swego rodzaju Output tests ??? Jak jest to może tam wyjdzie czy wogole silniczki żyją ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw, wymieniali ci tez lampe? Kolor ledow jest taki sam jak w drugiej lampie? Jak mozesz to sprawdz :)

Tak lampa została wymieniona na nową.

Ciśnie się pytanie na usta : czy przy wymianie lampy dobiera się ją jakoś kolorystycznie do LEDów drugiej lampy ?? Czy wstawia jak leci i co jest na magazynie ???

Wczoraj za dnia wydawało mi się ze kolor jest OK ale sprawdze to dziś wieczorem jak bede kompa podłączał (sprawdze czy nie ma błędów w układzie xenona).

Druga sprawa, że mimo wczorajszego telefonu do ASO z problemem z lampą to dziś zgłoszę to oficjalnie drogą e-mailową, żeby został jakiś ślad że cokolwiek było zgłoszone.....

Qde :/ Człowiek zostawia auto chyba w jedynym rozsądnym miejscu ale i tak zawsze jakies klocki sie pojawią :/

Słabe to :facepalm:

Tak jak piszesz amaradaar - serwissss...

Bo u mnie wlasnie nie wiem czy byla lampa wymieniana ale kolory ledow sa rozne w obu lampach, w jednej niebieskie w drugiej zolte :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw, wymieniali ci tez lampe? Kolor ledow jest taki sam jak w drugiej lampie? Jak mozesz to sprawdz :)

Tak lampa została wymieniona na nową.

Ciśnie się pytanie na usta : czy przy wymianie lampy dobiera się ją jakoś kolorystycznie do LEDów drugiej lampy ?? Czy wstawia jak leci i co jest na magazynie ???

Wczoraj za dnia wydawało mi się ze kolor jest OK ale sprawdze to dziś wieczorem jak bede kompa podłączał (sprawdze czy nie ma błędów w układzie xenona).

Druga sprawa, że mimo wczorajszego telefonu do ASO z problemem z lampą to dziś zgłoszę to oficjalnie drogą e-mailową, żeby został jakiś ślad że cokolwiek było zgłoszone.....

Qde :/ Człowiek zostawia auto chyba w jedynym rozsądnym miejscu ale i tak zawsze jakies klocki sie pojawią :/

Słabe to :facepalm:

Tak jak piszesz amaradaar - serwissss...

Bo u mnie wlasnie nie wiem czy byla lampa wymieniana ale kolory ledow sa rozne w obu lampach, w jednej niebieskie w drugiej zolte :|

Dziś będę wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...