Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B8 CAHA] by Simon__75


simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj auto poinformowało mnie, że bateria w kluczyku chyba jest już na wykończeniu....
Nawiasem mówiąc nawet nie wiedziałem, że w tym modelu jest info o czymś takim... ;)

20181019_152308.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, simon__75 napisał:

Wczoraj auto poinformowało mnie, że bateria w kluczyku chyba jest już na wykończeniu....
Nawiasem mówiąc nawet nie wiedziałem, że w tym modelu jest info o czymś takim... ;)

20181019_152308.jpg

I właśnie jak to jest bo mi się coś raz o uszy obiło ze on sam się ładuje przy jeździe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GrzegorzSi napisał:

I właśnie jak to jest bo mi się coś raz o uszy obiło ze on sam się ładuje przy jeździe ?

Mi rok temu też wyskoczyła taka informacja. Kupiłem nową baterię i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, duzy616 napisał:

Mi rok temu też wyskoczyła taka informacja. Kupiłem nową baterię i jest ok.

I normalnie rozebrales pilota i sam wymieniłeś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, GrzegorzSi napisał:

I normalnie rozebrales pilota i sam wymieniłeś ? 

Wymiana bezproblemowa, trwa może 4 sekundy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GrzegorzSi napisał:

I właśnie jak to jest bo mi się coś raz o uszy obiło ze on sam się ładuje przy jeździe ?

Raczej o ładowaniu baterii w czasie gdy siedzi w stacyjce mozna zapomnieć - w środku siedzi zwykła bateria CR2032 a nie akumulatorek... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2018 o 10:43, simon__75 napisał:

Wczoraj auto poinformowało mnie, że bateria w kluczyku chyba jest już na wykończeniu....
Nawiasem mówiąc nawet nie wiedziałem, że w tym modelu jest info o czymś takim... ;)

20181019_152308.jpg

Czy każda B8 to ma i jak to sprawdzić wyciągając całkowicie baterie auto odpaliłem ale nic nie pokazało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowcy na ostatnim przeglądzie okresowym ustawili mi lampy przednie....
Od piątku (dzień przeglądu) auto stało  w garażu wieczorami, wiec nie widziałem  że coś jest nie tak ze światłami z przodu.
Dziś wczesne godziny poranne....wyjeżdżam w trasę i co widzę ? Totalnie speir.....lne/"rozkręcone" światła. 

Jakieś totalnie nieporozumienie - wentylki w kołach mogę sobie oświetlać ?
20181107_054613.jpg

Druga sprawa jaką zauważyłem to przy uruchamianiu silnika światła powinny auto test zrobić : dół - góra - poziom. A u mnie jest teraz dół...............poziom..... Styknie to ustawić na stacji czy raczej cała procedura kalibracji z kompa do zrobienia (procedura poziomowania) ?

Aktualizacja :(
Wróciłem ze stacji diagnostycznej....
Co ciekawe - światła ustawione są "w punkt".. jestem BARDZO ŹDZIWIONY tym faktem.

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym poziomowaniem to raczej jesteś w błędzie, bo jeszcze w żadnym samochodzie nie widziałem, żeby światła poszły jeszcze w górę i dopiero na poziom. A wysokość sobie sam podnieś i będzie git :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grubychudas napisał:

A wysokość sobie sam podnieś i będzie git :D 

I wszystkich bedzie oślepiał, bravo gerl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Dev said:

I wszystkich bedzie oślepiał, bravo gerl.

Jak źle ustawi to owszem, na internecie są dostępne poradniki jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grubychudas napisał:

Jak źle ustawi to owszem, na internecie są dostępne poradniki jak to zrobić ?

A jak to zrobi bez potrzebnego urządzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/26/2018 at 10:49 PM, Dev said:

A jak to zrobi bez potrzebnego urządzenia ?

Tak jak napisałem, są poradniki. Podjeżdżasz do ściany w odpowiedniej odległości na płaskim terenie i korzystasz ze ściągi. Opcja ta nie jest tak dokładna jak przyrząd pomiarowy, ale lepsza taka niż żadna, bądź niż taka fuszerka jak u autora tematu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grubychudas napisał:

Tak jak napisałem, są poradniki. Podjeżdżasz do ściany w odpowiedniej odległości na płaskim terenie i korzystasz ze ściągi. Opcja ta nie jest tak dokładna jak przyrząd pomiarowy, ale lepsza taka niż żadna, bądź niż taka fuszerka jak u autora tematu

 

Na obecną chwilę światła mam ustawione "ze wzoru innego auta".
Postawiliśmy dwie A4rki (z podobną ilością paliwa i bez załadowanego bagażnika) obok siebie na równym podłożu przed ścianą.....i ustawiłem swoje światła do auta kolegi. Wg "wzroku" i na miarkę wszystko jest identycznie. Do tej pory nikt mi jeszcze nie mrugał że coś mam nie tak, więc chyba jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2018 o 03:57, Grubychudas napisał:

No z tym poziomowaniem to raczej jesteś w błędzie, bo jeszcze w żadnym samochodzie nie widziałem, żeby światła poszły jeszcze w górę i dopiero na poziom. A wysokość sobie sam podnieś i będzie git :D 

 

U mnie też idą dół Góra i poziom a u kolegi w szkodzie dół Góra prawo lewo i poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak wyżej powinny się poziomowac.  Ja miałem kiedyś mały zasięg bo włączył mi ktoś światła na ruch lewo strony w mmi i nie było auto poziomowania  :) co do auta mody na plus.  Ładna sztuka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...