Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewane lusterka


-sebo-

Rekomendowane odpowiedzi

To ja Ci powiem tak

U mnie tez myslalem ze jest wiazka gotowa i wklady popalone ale sprawdziles czy masz wiazke czy tylko w lusterku kable masz ?

W kazdym chyba sa kable w lusterku bo inaczej ciężko by bylo je przelozyc wiazke pociagnij sobie do wlacznika tylnej szyby dasz plas do wkladuz pstryczka szyby minus do byle srubki w drzwiach i masz podgrzewane z tylna szyba. Troche rozbierania Cie czeka ale warto

Do przedlifta byly z szyba w poliftach od temperatury ale moge sie mylic

Wklady koniecznie asfertczne i niebieskie inaczej biale Cie bedzie wkur,,,a najtansze sa poprostu biale i plaskie bezsensu sie bawic

Kupuj tylko niebieskie i wypukle prawe a kierowcy niebieskie A-sferyczne

Milego rezania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Dzięki za info z tymi wkładami. Zamówiłem już je ale nie miałem pojęcia żeby zapytać czy są białe czy niebieskie. No nic, zobaczymy jak przyjdą, to się okaże. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temu niebieskie bo nawet w 80 b3 jak kiedys mialem to sie dziwilem ze sa niebieskie a tylko po to zeby gosc za toba Cie nie wk..jak Ci bedzie swiecil w lusterka = poprostu nie razi a widocznosc taka sama Nie jest to jakies niebieskie jak smerfy odcien w tym podkladzie jest taki ze inaczej rozprasza swiatla i nie wali po galach w nocy .

Jak u siebie ciagnolem instalke i rezelem to tez sie zastanawialem ale gosc w sklepie mial tylko jakies niemieckie i bylo blue kiery chyba 30zl a pasazer wypukły blue 37 zl jakos tak chyba placilem dawno temu to byo nie pamietam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkłady zamontowane. Wciskam przycisk podgrzewania tylnej szyby i d*pa. Wygląda na to że nie grzeją. A może muszę jeszcze coś w komputerze zmienić?

I jeszcze mam pytanie: moje zwykłe wkłady były takie że lewe miało tą pionową kreskę (asferyczne) a prawe jej nie miało. Teraz kupiłem nowe (używki) i jest odwrotnie. Prawe jest asferyczne z tą kreską a lewe zwykłe. Możliwe że są one od anglika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz tak ze przy niskiej temperaturze tylko grzeja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, możliwe że tak mam. Ale jak mogę w takim razie sprawdzić czy wszystko mi działa i jest ok, tylko że temp. jest za wysoka? Miernikiem jakimś czy co. Od razu powiem że na elektryce ni w ząb się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że możesz spr rezystancje.ALe pewny nie jestem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...