Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W Szwajcarii byłem i chwalę się co zrobiłem [FOTO]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybrane rodzynki:

1.

Szwajcaria_04-2014_799.jpg

2.

Szwajcaria_04-2014_798i.jpg

3.

Szwajcaria_04-2014_798.jpg

4.

Szwajcaria_04-2014_797.jpg

5.

Szwajcaria_04-2014_796.jpg

6.

Szwajcaria_04-2014_825.jpg

7.

Szwajcaria_04-2014_831.jpg

8.

Szwajcaria_04-2014_832.jpg

9.

Szwajcaria_04-2014_833.jpg

10.

Szwajcaria_04-2014_853.jpg

11.

Szwajcaria_04-2014_854.jpg

12.

Szwajcaria_04-2014_855.jpg

13.

Szwajcaria_04-2014_856.jpg

14.

Szwajcaria_04-2014_857.jpg

15.

Szwajcaria_04-2014_822.jpg

16.

Szwajcaria_04-2014_172.jpg

I parę innych rodzynków :)

17.

Szwajcaria_04-2014_823.jpg

18.

Szwajcaria_04-2014_864.jpg

19.

Szwajcaria_04-2014_780.jpg

20.

Szwajcaria_04-2014_783.jpg

21.

Szwajcaria_04-2014_786.jpg

22.

Szwajcaria_04-2014_794.jpg

23.

Szwajcaria_04-2014_807.jpg

24.

Szwajcaria_04-2014_810.jpg

25.

Szwajcaria_04-2014_821.jpg

26.

Szwajcaria_04-2014_826.jpg

27.

Szwajcaria_04-2014_828.jpg

28.

Szwajcaria_04-2014_829.jpg

29.

Szwajcaria_04-2014_834.jpg

30.

Szwajcaria_04-2014_838.jpg

31.

Szwajcaria_04-2014_841.jpg

32.

Szwajcaria_04-2014_842.jpg

33.

Szwajcaria_04-2014_847.jpg

34.

Szwajcaria_04-2014_851.jpg

35.

Szwajcaria_04-2014_852.jpg

36.

Szwajcaria_04-2014_862.jpg

37.

Szwajcaria_04-2014_865.jpg

Opublikowano

33 nie działa :decayed:

Opublikowano

W ubiegłym roku byłam w Genevie na salonie motoryzacyjnym :slina:

O ile pojazdy w środku jakoś do mnie nie przemawiały (przynajmniej większość) o tyle to co stało w bliskim sąsiedztwie salonu kładło na kolana:decayed:

Opublikowano

22 po prostu swietne

Opublikowano
  • Autor

Nr 2 i 3 to samochody zaparkowane przy terminalu prywatnych odrzutowców.

Nr 7-9 to Quattro z silnikiem Porsche (tak powiedział mi mechanik którego spotkałem przy tym warsztacie.

Nr 30 to Bugatti EB112. Prototyp z 1993 r. Powstały tylko 3 szt.

Poza tym, zrobiłem swoim ponad 3500 km w 2 tyg. i spaliłem średnio 6,2l/100km.

Opublikowano

Szwajcaria? a nie Dubai :grin::decayed:

Robi robote.

Opublikowano

piękne auta :naughty:17 miałem okazje jeździć po torze jak dla mnie wypas :naughty:

Opublikowano

Szmery bajery ale Szusteczka prezenci się pięknie- usmiecha się do obiektywu :kox:

Ps. Fajna wycieczka i widoki-zazroszczam :whistling:

Opublikowano

Piekne auta :wink:

Opublikowano

10 to nowe S3 8V?

Opublikowano
10 to nowe S3 8V?

Na bank W12:wink:

Opublikowano

moje typy

1-7-10-12

i tak może wyglądać moje podwórko...

reszta też robi wrażenie

Opublikowano

ładne foty ale na żywo to musiało robić wrażenie :kwasny:

Opublikowano

Na fotach ładniejsze bo zdjęcia robione z filtrem,bądź specjalnymi ustawieniami aparatu lub obrobione w programie graficznym.

Na żywo tak ładnie nie wyglądają.

Przykład ?

A np.to.

Kiedyś się w to bawiłem.

Ori

image.jpg

Po obróbce programem graficznym.

HDR1b.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia Canonem 5D + stałki. Nigdy nie pokazuję zdjęć bez obróbki. Po to się robi RAWy żeby je obrabiać. Wiadomo, można mocniej, można delikatnie, zależy co kto lubi, ale każdego RAWa trzeba wywołać.

Te z samochodami akurat zawsze "mocniej" obrabiam bo auta ładniej się prezentują.

Zdjęć zrobiłem mnóstwo, z tego obrobiłem około 900 szt. Trochę czasu mi to zajęło.

_____________

Cieszę się że zdjęcia się podobają. Dorzucę jeszcze kilka „z innej beczki”. Genewa, Verbier, Montreux i Annecy (FR)

38.

Szwajcaria_04-2014_001.jpg

39

Szwajcaria_04-2014_048.jpg

40

Szwajcaria_04-2014_133.jpg

41

Szwajcaria_04-2014_125.jpg

42

Szwajcaria_04-2014_159.jpg

43

Szwajcaria_04-2014_162.jpg

44

Szwajcaria_04-2014_166.jpg

45

Szwajcaria_04-2014_170.jpg

46

Szwajcaria_04-2014_175.jpg

47

Szwajcaria_04-2014_177.jpg

48

Szwajcaria_04-2014_178.jpg

49

Szwajcaria_04-2014_188.jpg

50

Szwajcaria_04-2014_290.jpg

51

Szwajcaria_04-2014_301.jpg

52

Szwajcaria_04-2014_303.jpg

53

Szwajcaria_04-2014_309.jpg

54

Szwajcaria_04-2014_326.jpg

55

Szwajcaria_04-2014_434.jpg

56

Szwajcaria_04-2014_446.jpg

57

Szwajcaria_04-2014_507.jpg

58

Szwajcaria_04-2014_513.jpg

59

Szwajcaria_04-2014_523.jpg

60

Szwajcaria_04-2014_531.jpg

61

Szwajcaria_04-2014_537.jpg

62

Szwajcaria_04-2014_557.jpg

63

Szwajcaria_04-2014_562.jpg

64

Szwajcaria_04-2014_575.jpg

65

Szwajcaria_04-2014_586.jpg

66

Szwajcaria_04-2014_602.jpg

67

Szwajcaria_04-2014_603.jpg

68

Szwajcaria_04-2014_612.jpg

69

Szwajcaria_04-2014_630.jpg

70

Szwajcaria_04-2014_614.jpg

71

Szwajcaria_04-2014_645.jpg

72

Szwajcaria_04-2014_702.jpg

73

Szwajcaria_04-2014_704.jpg

74

Szwajcaria_04-2014_727.jpg

75

Szwajcaria_04-2014_775.jpg

76

Szwajcaria_04-2014_767.jpg

Opublikowano

zaśliniłem klawiaturę :o

Opublikowano

Samochody piękne, ale obrabiania zdjęć nigdy nie zrozumiem i nie zaakceptuję. To takie samo oszustwo jak modelki w ckm-ie. ehhh

Opublikowano

poznaje 62

Montreux

mam z gosciem fotke :wink:

Opublikowano

Nie no fotki rewelacja! Te autka to niektóre w HDR były robione?

Opublikowano
zaśliniłem klawiaturę :o

Nie tylko Ty :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.