Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włączający się ABS


Prezes870

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to i ja się dołącze do tematu: prędkości na kanale 001 wszystkie koła idą równo. Natomiast ostatnio mechanik zmieniał czujnik w tylnym kole i zmieniał łożysko w przednim wszystko ładnie pieknie ale teraz jak jade wolno i naciskam hamulec na suchej nawierzni włacza sie abs a nie powinien. Ponadto raz ABS na desce piszczy raz nie i wtedy na VAG COM pokazuje błąd:     65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00

Czy pada pompa abs - i trzeba wymienić ? moj nr pompy to: 8e061411ab

 

Prośba o pomoc. 

 

 

Edytowane przez MatUSh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2019 o 16:38, Langista napisał:

Możliwe, że elektrozawór w pompie pada.

ABS generalnie raz działa raz nie działa, zapala się kontrolka ABS podczas przekręcenia kluczyka lub podczas jazdy autem.  (błąd pokazuje się sporadycznie - ale jest dość irytujący :) )

Błąd na VAG COM to:   65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00 , bład po skasowaniu na VAG COM powraca co jakiś czas, czytałem że to wymaga wymiany pompy ABS z modułem pod maską ? Może inni klubowicze mieli podobny problem ???

Edytowane przez MatUSh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odkopię temat - u mnie problem podobny jak u poprzedników. Wymiana tarcz+klocków oraz zacisk tył i nieprawidłowe działanie abs, od kilku dni mam wrażenie że problem się powiększył - abs załączają się prawie przy każdym hamowaniu. zaczyna się to robić uciążliwe. Pytanie może z innej beczki, ale nie chcę zakładać nowego tematu. Ktoś z okolic Kłodzka lub ogólnie na terenie dolnośląskiego poleci jakiegoś mechanika który się tym zajmie? Zależałoby mi żeby już do tematu nie wracać :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2018 o 16:29, SnOOpie napisał(a):

Panowie, a co w przypadku quattro? Jeden kolega zadał wcześniej pytanie, lecz nie uzyskał odpowiedzi. Problem taki sam jak wszyscy opisują. Załączanie się abs przy delikatnym hamowaniu z małej prędkości i bzyczenie pompy po puszczeniu pedału hamulca. Zadnych bledow, prędkości kół jednakowe. Problem nie pojawia się przy podłączonym kompie. Czujniki przód i tyl dopchane na maksa.

Czesc,

@SnOOpieudało Ci się pozbyć problemu? Mam identycznie u siebie, wymieniłem wszystkie tarcze, klocki, pompę abs, zaciski tył, czujniki abs i dwa łożyska przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...