Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia czy PlastiDip na grill - co trwalsze?


Sejwel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zmienić kolor obwódki grilla, ale mam pewne wątpliwości czym to zrobić. Pomalować czy okleić? Jak jest z trwałością? Chciałbym żeby wypowiedzieli się ci, którzy przetestowali już obydwie metody w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ewentualnym oklejaniu użyj folii z dobrej firmy (np.3M) Ja kiedyś okleiłem renty w B5 czymś z tandety to po 2mc zaczęło złazić a klej to usuwałem przez następny mc. Nigdy więcej tandety bo szkoda pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeden mowi tak drugi tak . Ja mialem plastilaka na grillu to nie polecam .Jakis wiekszy owad i laka nie ma . A co do tej foli to niegdy nie mialem problemow tak jak kolega wyzej .Jak masz czas na zabawe to kup folie a jak nie masz czasu i checi to dipa,laka. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam folie mam oklejone swoją ramkę i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ramkę też oklejałem folią i jest git. Ponad rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak dip nie wytrzymuje na grillu, to ja się pytam jak ma się utrzymać na felgach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc postanowione, na ramkę przyjdzie folia :) dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak dip nie wytrzymuje na grillu, to ja się pytam jak ma się utrzymać na felgach???

a powiem ci tak :D mialem laka przez cala zime na felgach i bylo ok .A na grillu jak sie jedzie rozne robaki , odpryski , kamienie itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramkę folią, a znaczek pastilak -> tylko trzeba wiedzieć jak, żeby nie było gadania że schodzi itp od owadów chyba jak w szerszenie wlecisz przy 320km/h

To szefie powiedz wszystkim jak sie maluje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramkę folią, a znaczek pastilak -> tylko trzeba wiedzieć jak, żeby nie było gadania że schodzi itp od owadów chyba jak w szerszenie wlecisz przy 320km/h

To szefie powiedz wszystkim jak sie maluje !

Ja u siebie malowałem tak jak było zalecane powoli i dużo ale naprawde dużo cieniutkich warstw. Znaczek poleżał 24h około zamontowałem 4 msc temu nic sie nie dzieje, myjka, gąbka, owady itp. Jak narazie zaobserwowałem, że powłoka jest cieńsza ale nie ma odprysków. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam przeszlo rok plastidip na ramce grila i raptem jeden moze dwa ale malutkie odpryski. A nie obchodze sie jakos specjalnie przy myciu z tym. Normalnie chemia, karcher i wszysyko ok. Wazne zeby przed malowaniempowierzchnia byla gladka i odtluszczona. Nie polecam plastilata, uzywalem i marny efekt jak dla mnie, glownie chodzi o samo malowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...