Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instrumenty na jakich gramy


boguki

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja dorzucę swoje 5 groszy lekko odbiegając niestety możliwościami od tutaj forumowych kolegów :decayed:

Gram na komputerze, a raczej tworzę utwory metoda czysto elektroniczną (no czasem stukam na klawiaturze sterującej Axiom 64 v2, ale moje umiejętności pozostawiają wiele do życzenia :decayed: )

Jedną z moich wypocin możecie odsłuchać tutaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chybę będę pierwszym perkusistą forumowym ;) Gram amatorsko w dwóch zespołach, pierwszy metalowy, drugi lekki rock. Na zdjęciu mój ukochany Sonor Force 2005 z werbelkiem Pearl'a FFS, pokrywki to wariacja z pod marki PAISTE (Alpha, Signature, Signatire Dark Enery, 2oo2, Sound Formula). Zdjęcie wykonano w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu na małej scenie :)

2e6v63fj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara elektryczna. Epiphone explorer 1984 limited edition, ebony black. Raczej wiadomo jakie klimaty B-) aktualnie szukam skladu do gry. Mam duzo pomyslow i troszkeniej zapalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakładam zespół i szkoda, ze nie mam jeszcze perkusisty i gitarzysty:d

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na saxie z chęcią bym zagrał w zespole. A najbardziej mi się marzy wesela z taką "orkiestra" z prawdziwego zdarzenia. Nie tak jak w większości, ktoś puści MID'a i po sprawie. Tylko tak gdzie każdy gra"for live " + jeszcze wokal do tego :-) ahh kurde , rozmarzylem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie a się doczekacie. Ludzi na weselach już nie zabawisz dwoma parapetami. Coraz częściej ludziska chcą pełnego składu i prawdziwych instrumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jak widzę na weselu 2 keyboard'y i wydobywający się z nich piekny podkład do konkretnej piosenki to nogi się uginają. Przecież keyboard'y nie mają fabrycznie styli które pasowały by do jakiejś tam piosenki np. Jesteś Szalona, tak aby brzmiało to jak oryginał.

A grajki co na midach lecą, to tak się wyczuwają w grę i w aranżacje utworu ze głowa mała :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś szalona to pół biedy zagraj na parapetach Lombard,Perfect,Manaam czy Lady Pank. A słyszałem takich śmiałków. To dopiero kolana się uginały,szczęki opadły a ręce załamywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parapecie wszystko zagrasz- trzeba byc ogarniętym i robić własne style. Brzmienia sie dopasuje. Wiem, co mowię z autopsji:)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Na parapecie wszystko zagrasz- trzeba byc ogarniętym i robić własne style. Brzmienia sie dopasuje. Wiem, co mowię z autopsji:)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. To wiem, bawiłem się jakiś czas tyrosem 4.

Ale do tego trzeba być trochę ogarnięty i trzeba chcieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W latach dzieciecych po I Komunii Rodzice kupili mi pianino... no i posyłali na jakieś ognisko muzyczne... trochę podstaw się nauczyłem... a potem z Austrii Mama przywiozła malutki keyboard Casio - do tego doszła fascynacja muzyką depeche mode ... i pianino oraz nauka poważniejszych dzieł Mozarta czy Bethovena poszły w kąt....

teraz w wolnych chwilach coś tam majstruję przy dużym już keyboardzie.... no i oczywiscie wciąż melodie depeche siedzą w głowie i duszy ;)

Pozdrawiam wszystkich AudikoTrubadurów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...