Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aeb [email protected] :)


marcindlug

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretny projekt, wszystko zrobione od początku do końca bardzo elegancko:wink: Gratulacje projektu. Masz kolego jakies logi z tej rakiety? porównałbym ze swoimi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje by się dowiedzieć co słychać z silnikiem po dłuższym czasie użytkowania? Są jakieś skutki uboczne strokera na minus jakie odczucia? Sprzęgło działa bez problemu? Pytam ponieważ składam silnik na bardzo podobnych gratach i może można coś jeszcze poprawić czy wszystko gania idealnie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretny projekt, wszystko zrobione od początku do końca bardzo elegancko:wink: Gratulacje projektu. Masz kolego jakies logi z tej rakiety? porównałbym ze swoimi:decayed:

auto jezdzi na EMU. moge zrobic log w emu i sobie zerkniesz ;) powiedz tylko ktore parametry interesuja cie najbardziej :)

Odkopuje by się dowiedzieć co słychać z silnikiem po dłuższym czasie użytkowania? Są jakieś skutki uboczne strokera na minus jakie odczucia? Sprzęgło działa bez problemu? Pytam ponieważ składam silnik na bardzo podobnych gratach i może można coś jeszcze poprawić czy wszystko gania idealnie? :wink:

sprzeglo jest najlepszym rozwiazaniem zastosowanym w tym aucie :D jest absolutnie bezbledne, klei jak glupie, zadnych dziwnych dzwiekow ze sprzegla czy skrzyni nie ma, skrzynia rowniez trzyma sie dzielnie ;)

robisz strokera? WARTO! nie ma zadnych negatywnych skutkow, dol jest zupelnie inny i autentycznie czuc powiekszenie pojemnosci. warunek konieczny - silnik musi byc idealnie spasowany. nie warto oszczedzac na tej robocie.

jako ze chcialem miec auto jak najcichsze to tlumiki sa ogromne. np tlumik srodkowy jest na dlugosc calej kabiny i slysze ze gdzies uderza podczas ruszania. wiec na bank trzeba to poprawic. z innych rzeczy to sonda lambda sie poddala i na sztywno pokazuje 1 wiec jest do wymiany. jesli interesuja cie jakies konkretne informacje lub chcesz zobaczyc cos czego nie pokazalem do tej poty to pisz :) zobaczymy co da sie zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, dzwoniłem do tego gościa co podałeś nr ale on nie ma juz tlokow z korbami do starych TFSI, nie masz jeszcze innego kontaktu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety :/ szukaj tylko tlokow ze sworzniami a korby kup kucizne techno5 - nie bedzie drogo ;)

zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje to doszly odciagi do turbo bo jak na moj gust to wszystko za bardzo tam pracowalo ;)

8vFGHrq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :decayed:

cos tam sie dzieje powoli nie tylko pod maska ;) na zime czeka montaz hebla 360mm, prawdopodobnie nowa glowica ktora pozwoli zakrecic wyzej i rozmiar wieksze turbo. zostal uruchomiony odczyt wszystkich parametrow z emu po bluetooth i w dalszym ciagu poluje na zdrowa bude Q ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze:) Wloz jakiegos holseta 35 i pewnie wyda z moca:) Ja też swoją rozebrałem w drobny mak. Może na wiosnę wyjadę ewentualnie na BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze:) Wloz jakiegos holseta 35 i pewnie wyda z moca:) Ja też swoją rozebrałem w drobny mak. Może na wiosnę wyjadę ewentualnie na BT

Holseta jak juz to hx40 z mala dupka - ar .49 ;)

Zostane raczej przy rodzinie td. Jest tu jeszcze sporo do ugrania :) najwiecej do ugrania mam na glowicy - wieksze zawory, inne walki i ewentualnie zmienna faza. Zobaczymy jak wysoko uda sie zakrecic silnik :)

taki tam drobny pojedynek na "łututututu tssss" z kolegami z konkurencyjnego zlotu :decayed:

dotarly do mnie malenkie zaciski na tarcze 360mm ;)

RCLNPUx.jpg

Edytowane przez marcindlug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie czy coś się dzieje dobrego z Twoim autem? :decayed:

Temat ucichł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam sie dzieje. niestety kase ktora moglbym pakowac w auto musze wydawac na leczenie :/ w tym roku na bank beda jakies zmiany + troche wiecej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie dzieje z Twoim zdrowiem (jesli mozna zapytac)?

Wysłane z mojego myPhone C_Smart przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...