Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka z fotochromem


rafi10612

Rekomendowane odpowiedzi

Czujnik zmierzchu lusterka b7 nie będzie działał w b6, bo go nie ma :decayed: Jak chcesz mieć CLH i auto światła to musisz koniecznie mieć lustro z b6, a jak chcesz tylko fotochrom to śmiało możesz brać z b7 i przerabiać uchwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chce miec CLH i auto światła

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

a jak przymocowane jest to lusterko i jak je potem przymocowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapiesz lustro i delikatnie kręcisz w lewą stronę o 90 stopni , nic na siłę .

montaż w odwrotnej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli uchwyt zostaje przy szybie ?

nie chce Cie straszyć ,ale podobno kilku osobom pękła szyba:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem dzis o tym z kolega i wlasnie to samo powiedzial,mowil ponadto ze dobrze jest kleczem to zrobic bodjaze 22

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

moze akurat mi nie peknie ,a jak juz to kupie sobie ta pod czujnik deszczu ;) tylko pytanie za co bo czytalem ze sa drogie i trudno dostepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B7 zamiennik dobrej jakości 6 stów, chińczyk 4 z hakiem, ori acoustic w ASO grubo ponad tysiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo proszę o pomoc. w B7 usa mam uszkodzone prawe zewnętrzne lusterko (wkład fotochrom) z tymi numerami: 4F0857536C 04S OEc Audi A6 (C6) RH.

natomiast znalazłem na necie takie coś: http://allegro.pl/wklad-prawy-fotochrom-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-8p-i5499569392.html

wizualne jest takie samo, ale numery ma inne. czy podejdzie do mojego? z różnic zauważyłem jedynie brak napisu: objects in mirrow ale closher than thay appear)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo proszę o pomoc. w B7 usa mam uszkodzone prawe zewnętrzne lusterko (wkład fotochrom) z tymi numerami: 4F0857536C 04S OEc Audi A6 (C6) RH.

natomiast znalazłem na necie takie coś: http://allegro.pl/wklad-prawy-fotochrom-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-8p-i5499569392.html

wizualne jest takie samo, ale numery ma inne. czy podejdzie do mojego? z różnic zauważyłem jedynie brak napisu: objects in mirrow ale closher than thay appear)

Na 100% podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...