Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Tak w skrocie ;) :

-2012.02 - w PL od 2013.05.13

-3.0 tdi CDUC 245km S-tronic

-Advenced key

-Audi music interface - gniazdo do podłączenia urządzeń zew.

-Fotele grzane przód

-Fela Rotor 20'' 255/35

-Kierownica 3 ramienna sportowa skórzana

-Lampy przód LED skrętne z asystentem świateł drogowych wraz z przeciwmgielnymi

-Lampy tył LED

-Tempomat

-Złącze Bluetooth

-Tapicerka Alcantara

-Audi Drive selekt

-Dodatkowe oświetlenie wnętrza

-Asystent hamowania

-Adaptacyjne światła hamowania

-Audi pre sence -system wspomagający bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów

-Czujnik ciśnienia w oponach

-Czujnik zmierzchowy + czujnik deszczu

-ABS , ASR, EBV ,EDS ,ESP .

-Navi MMI + twardy dysk + DVD + 2x SD CARD

-Szyby atermiczne barwione

-Servotronic

-Ogrzewane dysze spryskiwaczy

-ISOFIX przód i tyl

-Klima 3 strefy

-Wykończenie wnętrza Micro metallic

-Zawieszenie adaptacyjne ADS

-Lusterka elektryczne ogrzerwane

-Klapa tył elektr. na "kopa"

IMG_1973.jpg

IMG_4696.jpg

IMG_4692.jpg

IMG_4669.jpg

IMG_4676.jpg

IMG_4723.jpg

zdjecie_1_4.jpg

zdjecie_1_3.jpg

zdjecie_5.jpg

zdjecie_3_1.jpg

zdjecie_1_6.jpg

IMG_1547.jpg

IMG_1548.jpg

IMG_1554.jpg

IMG_1561.jpg

IMG_1562.jpg

IMG_1564.jpg

IMG_1762.jpg

IMG_1551.jpg

IMG_1550.jpg

IMG_4725.jpg

zdjecie_5_10.jpg

zdjecie_3_9.jpg

zdjecie_2.jpg

zdjecie_411.jpg

zdjecie_3.jpg

GOPR0201.jpg

IMG_2251.jpg

IMG_1992.jpg

zdjecie_2_2.jpg

zdjecie_1.jpg

zdjecie_3_2.jpg

zdjecie_4.jpg

zdjecie_5_2.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie idealna:slina::slina: graty fury:wink:

Opublikowano

Piękniutka furka

Wczoraj oblukana na żywo - wypasik i silnik :slina: - piękna baza do modów :decayed:

LEdy przód powalają zegary również

Najbardziej jestem w szoku skrajności koloru - stałem wczoraj 2 godziny przy aucie i dla mnie było ono czarne a na niektórych fotach mega brązowo złoty - masakra

Opublikowano
Piękniutka furka

Wczoraj oblukana na żywo - wypasik i silnik :slina: - piękna baza do modów :decayed:

LEdy przód powalają zegary również

Najbardziej jestem w szoku skrajności koloru - stałem wczoraj 2 godziny przy aucie i dla mnie było ono czarne a na niektórych fotach mega brązowo złoty - masakra

a co sądzisz o kole? słaby wzór nie :decayed:

jest kosa :banan::banan::banan:

Opublikowano

wzór może i fajny - ale ET w A6 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
wzór może i fajny - ale ET w A6 :facepalm:

Zgadam sie w 100% ... Jak pozwolisz następnym razem zrobię sesje twojej furki :) kuzyn jest chory na a5 twoim zniszczę mu psyche :D

Opublikowano

Autko super również miałem przyjemność oglądać na żywca :wink:

A te ledy :slina::git:

Opublikowano
wzór może i fajny - ale ET w A6 :facepalm:

Zgadam sie w 100% ... Jak pozwolisz następnym razem zrobię sesje twojej furki :) kuzyn jest chory na a5 twoim zniszczę mu psyche :D

:grin:

Opublikowano

Piękna fura, koler na prawdę zarąbisty:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Piękna fura, koler na prawdę zarąbisty:naughty:

Dzięki ;) powiedz mi masz kajs większe foto twojego awatara :P

Opublikowano

Gratki fury, jest MEEEGA;) Bezawaryjnosci zycze!

Opublikowano

super furka! jak się ten kolor nazywa??

Opublikowano

Piękne C7 :kox:

Opublikowano
:slina::slina::slina::slina: Piękne :kox::kox: gratulacje :naughty:
Opublikowano
Piękna fura, koler na prawdę zarąbisty:naughty:

Dzięki ;) powiedz mi masz kajs większe foto twojego awatara :P

Sprawdzę w domu na kompie czy jeszcze mam to ci podeśle

Opublikowano
  • Autor
super furka! jak się ten kolor nazywa??

LY8X na wlepce nazwa chyba Havana schwarz

Opublikowano

śliczne! mam nadzieję, że takowe będzie u mnie następne... w sedanie :decayed:

Opublikowano

Takie to bym nawet w gnoju przyjął :decayed:

Opublikowano
:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.