Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc za 7 lat kupie :decayed: Moim marzeniem kiedyś było właśnie B6, jak widać spełniło się także może kiedyś będzie i A6 :wink:

Opublikowano
  • Autor
Za 7 lat to one będą w cenie dzisiejszych B7

zgadza się :) , jak się sprawuje B7 ?? BRD ?? szukałem kajs Twojego wątku wyczaić nie umiałem....

Opublikowano

Nie mam BRD tylko BPW

Bo umnie nikt w wątku nic nie pisze i pewnie jest gdzieś w czarnej otchłani forum

Opublikowano

Witam!

Przez przypadek napisałem w drugim wątku, bo założyłeś dwa takie same :)

Gratuluje auta. Jest mega. A kolor rzeczywiście miażdży.

Teraz widzę jakie miałeś wymagania co do auta. Bo się zastanawiałem nad klapą na kop czy rzeczywiście jest to aż takie przydatne.

Jedyne co mi się nie podoba to pokrętła od temperatur :kwasny:

Ale ogólnie jak to mówią, fura kox :kox:

pozdrawiam serdecznie,

Michał

Opublikowano
  • Autor
Witam!

Przez przypadek napisałem w drugim wątku, bo założyłeś dwa takie same :)

Gratuluje auta. Jest mega. A kolor rzeczywiście miażdży.

Teraz widzę jakie miałeś wymagania co do auta. Bo się zastanawiałem nad klapą na kop czy rzeczywiście jest to aż takie przydatne.

Jedyne co mi się nie podoba to pokrętła od temperatur :kwasny:

Ale ogólnie jak to mówią, fura kox :kox:

pozdrawiam serdecznie,

Michał

dzięki :) dla mnie klapa na kop jak na lekarstwo zawsze idę załadowany rak brak nie raz nie ma gdzie odłożyć aby uwolnić ręce . Zgadza sie te pokrętła wieją wiocha fest i szczerze nawet ich nie zauważyłem na początku :D dopiero po paru dniach od kupna :D
Opublikowano

:slina::slina::slina::slina:

Tyle co moge powiedziec...

Opublikowano
:shock3:
Opublikowano

Jak sprawuje się ta klapa ? Czujniki zawsze od razu reagują np. jak samochód jest brudny ? Albo w zimę ?

Bardzo ładny kolor :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Jak sprawuje się ta klapa ? Czujniki zawsze od razu reagują np. jak samochód jest brudny ? Albo w zimę ?

Bardzo ładny kolor :thumbup1:

Cieżko stwierdzić odnośnie zimy gdyż zimy wogole w tym roku nie było ogółem nie zdarzyło mi sie aby coś nie zadziałało jak jest brudny tez działa normalnie czasami aż za dobrze . Zdarza sie nawet ze przechodzę z tylu auta bliżej i sie otworzy .....

Opublikowano
Witam!

Przez przypadek napisałem w drugim wątku, bo założyłeś dwa takie same :)

Gratuluje auta. Jest mega. A kolor rzeczywiście miażdży.

Teraz widzę jakie miałeś wymagania co do auta. Bo się zastanawiałem nad klapą na kop czy rzeczywiście jest to aż takie przydatne.

Jedyne co mi się nie podoba to pokrętła od temperatur :kwasny:

Ale ogólnie jak to mówią, fura kox :kox:

pozdrawiam serdecznie,

Michał

dzięki :) dla mnie klapa na kop jak na lekarstwo zawsze idę załadowany rak brak nie raz nie ma gdzie odłożyć aby uwolnić ręce . Zgadza sie te pokrętła wieją wiocha fest i szczerze nawet ich nie zauważyłem na początku :D dopiero po paru dniach od kupna :D

az z ciekawosci poszedlem zobaczyc u mojego ojca jakie ma pokretla i okazuje sie ze sa inne, bez skali temperatury i chromowane z tym ze on ma 4 strefowa klime

ale i tak fura wymiata i w takie wozidlo bede celowal;)

Ojciec tez ma Havanna schwarz i nie moge sie napatrzec jest naprawde mega :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Witam!

Przez przypadek napisałem w drugim wątku, bo założyłeś dwa takie same :)

Gratuluje auta. Jest mega. A kolor rzeczywiście miażdży.

Teraz widzę jakie miałeś wymagania co do auta. Bo się zastanawiałem nad klapą na kop czy rzeczywiście jest to aż takie przydatne.

Jedyne co mi się nie podoba to pokrętła od temperatur :kwasny:

Ale ogólnie jak to mówią, fura kox :kox:

pozdrawiam serdecznie,

Michał

dzięki :) dla mnie klapa na kop jak na lekarstwo zawsze idę załadowany rak brak nie raz nie ma gdzie odłożyć aby uwolnić ręce . Zgadza sie te pokrętła wieją wiocha fest i szczerze nawet ich nie zauważyłem na początku :D dopiero po paru dniach od kupna :D

az z ciekawosci poszedlem zobaczyc u mojego ojca jakie ma pokretla i okazuje sie ze sa inne, bez skali temperatury i chromowane z tym ze on ma 4 strefowa klime

ale i tak fura wymiata i w takie wozidlo bede celowal;)

Ojciec tez ma Havanna schwarz i nie moge sie napatrzec jest naprawde mega :naughty:

no niestety wszystkiego mieć nie można ;)

Opublikowano

Piękny model.

Jeśli masz ADS,to zawieszenie ma taki sam skok jak allroad?

Opublikowano
  • Autor
Piękny model.

Jeśli masz ADS,to zawieszenie ma taki sam skok jak allroad?

Dzieki , nie mam zielonego pojęcia szczerze ....

Opublikowano

furak oblukany jest petarda :whistling:

a te zegary :decayed:

kolor :kox:

chyba się zamienimy - do A4 też dużo worków wejdzie :whistling:

Opublikowano
  • Autor
furak oblukany jest petarda :whistling:

a te zegary :decayed:

kolor :kox:

chyba się zamienimy - do A4 też dużo worków wejdzie :whistling:

własie mało włazi :/ jedyny powód sprzedaży b7 :( .....a wszystko tam już było porobione zal było sprzedawać...

Opublikowano

nie nie mów mi że żałujesz ze masz C7 a nie B7

Opublikowano

Powiem tak: to C7 podnieca mnie bardziej niż nie jedna lalka z pocieracza :decayed: fura marzenie :wink: mam nadzieje że rzeczywiście za +- 7 lat będzie w cenach B7 :banan:

Opublikowano
  • Autor
nie nie mów mi że żałujesz ze masz C7 a nie B7

Nie No nie żałuje ale b7 było "doinwestowane" i żal było sprzedawać porobione autko na tip top

Opublikowano

obmacane, dzieki za przejazdzke :wink:

autko prawdopodobnie po jakims sofcie. 5.98 do 100km/h :) powtarzalne.

ciekawostka jest ze auto po 4 probie strzalu z procedury blokowala powtorna probe. jakis czujnik temp?

Opublikowano
  • Autor
obmacane, dzieki za przejazdzke :wink:

autko prawdopodobnie po jakims sofcie. 5.98 do 100km/h :) powtarzalne.

ciekawostka jest ze auto po 4 probie strzalu z procedury blokowala powtorna probe. jakis czujnik temp?

MoZe trzeba było wciepnąć monetę :P ....heh No problemo rownież dzięki za przejażdżkę ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.