Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Motor dla 60 latka


Wojto

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki motor możecie polecić dla 60 latka, który po 30 latach chce wrócić do jednośladu? Potrzeba coś wygodnego do spokojnych wypadów w weekend... Myślałem o Yamaha Fazer bo znajomy ma taką na sprzedaż ale ojciec stwierdził, że to bardziej dla kogoś młodego... Może macie jakieś propozycje?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie większość 60-latków by rozsądniej obsłużyła taką maszynę niż nie jeden młody-gniewny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poszedł w stronę jakiegoś choppera, a najlepiej Harley (jeśli budżet pozwala) :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda cb 500. łagodna, spokojna i daje frajdę z jazdy. Ojcu taką kupiłem i jest zadowolony:) No chyba że woli chopery to tylko suzuki intruder vs 700 lub rzędówka kawasaki en 500. A jak to wszystko za dużo to przecież są teraz chińskie junaki i też podobno dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda cb 500. łagodna, spokojna i daje frajdę z jazdy. Ojcu taką kupiłem i jest zadowolony:) No chyba że woli chopery to tylko suzuki intruder vs 700 lub rzędówka kawasaki en 500. A jak to wszystko za dużo to przecież są teraz chińskie junaki i też podobno dają radę.

rany

intruder wyglada fantastycznie.....

takie cos to mi chodzi po glowie juz pare lat

tylko ze kategoria A :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunek został obrany: Będzie coś takiego jak powyżej. Teraz kwestia czy Yamaha, Suzuki, Honda czy HD? Kwota do wydania to do 15 tyś. Pojemność 600, 700 w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha Midnight Star 950, z ori kuframi wyglada fajnie, dość lekka i spokojnie sie prowadzi. Brat mojego taty kupil taka po 30 latach niejezdzenia na moto i bardzo sobie chwali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz wyżej, że kierunek obrany na choppery/cruisery więc może Yamaha Drag Star 650 lub Yamaha Virago 535/750?

Wiadomo, że Virago to roczniki nie najmłodsze, ale na pewno bez jakiegoś mega kosmicznego wysiłku znajdziesz zadbaną sztukę (w rozsądnych pieniądzach) która ojca jeszcze będzie długo cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...