Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem sg fruit foam i fajnie myło ale słabsze niz megifoam

no cenowo już bardziej przystępne, chyba sie skusze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja miałem sg fruit foam i fajnie myło ale słabsze niz megifoam

no cenowo już bardziej przystępne, chyba sie skusze ;)

fajnie pachnie domywanie słabe ale ogolnie jako 'prewash' sie sprawdził. opłaca sie jak zwykle tylko w bańce 5l ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SG fruit ma teraz nową, jeszcze lepszą recepturę, na KA jest fajny test tej piany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, jak skóra na fotelu na tyłku jest rozciągnięta i są takie "fałdy" idzie to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłacze sie do pytania tyle ze fotele pół skóry i rozciągnięta alkantara pod tyłkiem. Myslałem o wymianie samej gąbki, da to jakis efekt ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skóra ? ponoć da się to zrobić kładąc gorący ręcznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was doczynienia z myjka karcher k3 car? Będę jej używał wyłącznie do mycia aut. Mam dosyć nanoszenia piany marolexem. Tą myjkę wraz z pianownicą mogę mieć w bardzo dobrym prajsie

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do używania domowego jak najbardziej OK. Jest to fajny wybór moim zdaniem wystarczający.Dokupić do tego pianownice z PA i juz nigdy nie sięgniesz po ręczna :) ( chyba ze do mycia silnika czy opon) Ja używam Karcher'a u siebie długie lata i nic się z tym sprzętem nie dzieje. Na pewno po zakupie się nie rozczarujesz z K3 jest to taka środkowa półka Karcher'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie z pseudo pianownica karchera a pianownica typu PA. Ta karchera jest NIC NIE WARTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Griffe tutaj masz porównanie pianownicy PA i Karcher'a na przykładzie mojej b5'tki:

Pianownica PA

e96d396fe8e8f6b5m.jpg

Pianownica Karcher

2eda2a7a60498d26m.jpg

z Karchera piana już trochę opadła lecz od razu po nałożeniu nie jest dużo lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie w swojej audicy mam takie flegi http://img36.olx.pl/images_tablicapl/158312045_2_644x461_audi-a4-b7-s-line-dodaj-zdjecia.jpgi szukam czegoś mocnego do czyszczenia ich coś wydajnego i coś co wystarczy ze spryskam i brud zejdzie co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CarPro Ironx lub odpowiednik Chemical guys D-Con. Jak są mocno zabrudzone pryskasz czekasz parę minut i szczoteczka jedziesz. Będzie dużo lepszy efekt niż zostawiłbyś sam preparat aby działał bez pomocy :) Później myjka ciśnieniowa i zmywasz ten środek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Tenzi Prix + Alux. Z tym drugim trzeba uważać bo jest dosyć silny. Samo spryskanie to jedno, nic nie zastąpi miękkiej szczoteczki bądź gąbki.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie mam zwykla od karchera i chce zmienic bo szalu nie ma... Czy taka moze bc czy jakas inna http://allegro.pl/profesjonalna-pianownica-pa-do-karcher-hd-hds-hit-i4914283338.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra tylko pamiętaj jakie masz przyłącze do Karcher'a na pianownice. Ja osobiście posiadam taka złączke do pistoletu taka jak jest w tej aukcji:

http://allegro.pl/showitem/description/4976276716.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego chcesz go używać, jeśli do odszczurzania felg to jest bardzo dobry, tylko cholernie żrący wiec nie pracuj z nim gołymi dłońmi

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ValetPro ma dobre kosmetyki tj. różne APC,glinki etc, które moim zdaniem są bardzo przystępne cenowo. Tak ja wcześniej kolega napisał, to takich rzeczy chemicznych używaj rękawiczek, bo mogą bardzo szkodliwe wpłynąć na skórę.

Edytowane przez jazzman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...