Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 godzin temu, FroS-t napisał:

Warto dokupic dedykowany środek

Zawartość dodana 1 minute later

Smoła, do wyboru do koloru, Gyeon Tar, Auto Finesse Oblitar, Prickbort, CarPro lub coś z ADBL, w sumie każda marka ma coś w swojej ofercie jest tego cała masa....

Dopytuje bo może ktoś ma coś dobrego i sprawdzonego. No ale jak obojętnie to coś wybiorę :)

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 279,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 godzin temu, A4CCH napisał:

Dopytuje bo może ktoś ma coś dobrego i sprawdzonego. No ale jak obojętnie to coś wybiorę :)

Jesli chodzi o mnie to u,zywalem Prickbort a teraz uzywam Gyeon Tar, oby dwa polecam ;)

Opublikowano

Skończyła mi się odżywka do skór i rozglądam się za czymś nowym, mam na oku dwa produkty: Zymol Leather Conditioner i Gyeon Q2 LeatherCoat, który będzie lepszy?

Opublikowano

Ja mam teraz Chemical Guys.....ale wybrałbym Geyon z tych co podałeś.....

Opublikowano

Do skór wykończenie naturalne + zapach Gliptone GT11 wg. mnie bije inne środki zauważalnie :)

Opublikowano

To i ja dorzucę swoje 3 grosze ;)

Mi najbardziej przypadło do gustu ..... to :

 72944_001.jpg

Opublikowano

Pany, chcę jakoś odświeżyć lakier na sezon. Planuję wyglinkować auto i co później? Jakiś wosk czy sealant? Zależy mi na połysku jak i na łatwym odświeżaniu i myciu na szybko auta. 

Szukam czegoś do ok. 100zł nie licząc glinki oczywiście. 

Opublikowano

Cleaner pod wosk-->Wosk np. Shiny Garage Beads Carnauba Paste Wax--> Detailer np. Morning Dew.
Po glinkowaniu jedziesz cleanerem, na to wosk i detailer.
Potem co mycie lub co dwa lecisz detailerem i jest bajka;)
Stosunek ceny do jakości co najmniej zadowalający.

Opublikowano

Ale ogólnie Shiny Garage d*py nie urywa z produktami.......

Opublikowano

Frost do 100 zł jaki zestaw chcesz kupić żeby urwał ... ? Ciężko będzie. Niestety ale chcąc coś dobrego trzeba sporo zapłacić

Opublikowano

Chyba wołałbym jakiś wosk od Dodo 30ml i do tego ADBL QD1 500ml, plus tester cleanera jakiegos lepszego

Opublikowano

W jakiej kolejności użyć n/w środków ?

- IPA

- Dodo juice lime prime (cleaner)

-  Wosk dodo purple haze.

Wiadomo, że wosk na finał ale co z resztą  ? Lepiej odtłuscic ipą przed cleanerem czy po ?  

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Onyks napisał:

W jakiej kolejności użyć n/w środków ?

- IPA

- Dodo juice lime prime (cleaner)

-  Wosk dodo purple haze.

Wiadomo, że wosk na finał ale co z resztą  ? Lepiej odtłuscic ipą przed cleanerem czy po ?  

 

Po.

Opublikowano

Panowie niedługo odbieram felgi z renowacji i chciałbym je jakoś zabezpieczyć przed brudem i osadem z klocków hamulcowych.. co polecacie dla amatora? Coś łatwego w nałożeniu itp.

Opublikowano

@Brzeziak co ile taki pełny zabieg przeprowadzić? 

Opublikowano
Dnia 4.03.2017 o 07:33, Ben3k napisał:

@Brzeziak co ile taki pełny zabieg przeprowadzić? 

Ja nakładam 2 warstwy wosku, przy lataniu detailerem po myciu co jakiś czas starcza mi spokojnie na pół roku.
Tu masz fotke jak wygląda u mnie lakier po wosku z Shiny garage+ Morning dew.

3ba43a73f871b31fmed.jpg a52a525c08397fa0med.jpg

Opublikowano
Dnia 4.03.2017 o 01:56, xBladex napisał:

Panowie niedługo odbieram felgi z renowacji i chciałbym je jakoś zabezpieczyć przed brudem i osadem z klocków hamulcowych.. co polecacie dla amatora? Coś łatwego w nałożeniu itp.

Fusso ;)
Albo jakąś podstawową powłokę do felg

Opublikowano

Panowie potrzebuje jakiegos dobrego wosku na lato do lakieru lx7z, myslalem o fusso. co mozecie polecic?

mozecie polecic tez jakis dobry cleaner oraz jakas glinke dla poczatkujacego.

Opublikowano
1 godzinę temu, kubabkb napisał:

Panowie potrzebuje jakiegos dobrego wosku na lato do lakieru lx7z, myslalem o fusso. co mozecie polecic?

mozecie polecic tez jakis dobry cleaner oraz jakas glinke dla poczatkujacego.

Fusso to typowo zimowy wosk.

Opublikowano
Fusso to typowo zimowy wosk.

z Ciekawości zapytam co ma takiego w sobie ze jest typowo zimowy? Używałem go na lato i był ok...

Na temat woskow cleanerow i ginekolog było już tyle ze wystarczy troszkę własnej inicjatywy i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.