Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

jaka rękawica do mycia w budżecie do 100 zł? Miałem ostatnio z owczej wełny i służyła by do tej pory gdyby kobita przez przypadek nie zrzuciła podczas suszenia a że mam młode psiaki to chyba nie muszę mówić jak skończyła :facepalm:

Jedyne co mnie w niej wkurzało to to że nie można było myć w ciepłej wodzie co w zimię potrafiło dokuczyć. Oczywiście chciałbym utrzymać minimalną ilość swirli po korektach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jaką miałeś. Polecam CarPro można kupić poniżej 100 złotych - lepszej nie ma.

Ciepła woda jej nie szkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi sie z megsa ze miałem. Wiem ze dałem za nią 8 albo 9 dych :) w takim razie kupuje Carpro no i przede wszystkim ogarniam miejsce na zabawki żeby żadna osoba 3-cia a tym barziej zwierzyna nie miała dostępu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można ręcznie pozbyć się hologramu z lakieru lz9y?jeśli tak to co należy zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję jakiś fajny pre-wash, tylko tak się składa, że nie mam pianownicy. Co myślicie o Mainz Pre-Clean? Można go stosować bezpośrednio na karoserie, czy trzeba roztwór robić? Generalnie ktoś próbował środki od MAINZ?

Pytanie nr 2 TUGA Teufel Gel może być stosowany na karoserię czy tylko felgi?

mainz-pre-clean-500ml-citrus-pre-wash-.j

Edytowane przez Away
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką miałeś. Polecam CarPro można kupić poniżej 100 złotych - lepszej nie ma.

Ciepła woda jej nie szkodzi.

Mam rękawice zarówno CarPro jak i Geyon'a i muszę przyznać że ta druga wcale tak mocno nie odstaje, wrecz powiedziałbym że jest wygodniejsza do używania. Chodzi tutaj o miejsce na dłoń, w CP jest trochę niewygodnie i stosunkowo mało miejsca, natomiast w GEYON'ie nie ma się do czego przyczepić. No i cena niższa o ok 20 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,potrzebuje dobrze umyć felgi (nie ma zapieczonego pyłu ,ale są dość mocno brudne ) ,który polecalibyscie produkt z tych dwóch :

Zobacz ofertę: Tuga Chemie Alu Teufel Spezial żel do felg 1L

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5061805441

Zobacz ofertę: VALETPro BILBERRY WHEEL CLEANER 1L + ATOMIZER FREE

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5016963414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem Tenzi Prix. Za te pieniądze (30zł za 1L) bardzo dobrze sobie radzi z brudem i nalotem metalicznym z klocków. Ładnie "krwawi" i zmiękcza brud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mycie

- glinkowanie

- ??? mycie ???
- cleaner
- wosk : fk1000, nakładać prostymi czy okrężnymi ruchami, w jednej cieniutkiej czy dwóch warstwach w odstępie czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po glinkowaniu robię kolejne mycie, zostają wkońcu różne smugi i zacieki. Wosk nakładaj cienkimi warstwami i staraj się go wetrzeć w lakier, lepiej będzie Ci go wypracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosku się nie wciera w lakier to nie cleaner. Tu sprawdza się zasada im mniej tym lepiej - nadmiar zawsze i tak zostanie spolerowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, kolega robi zamówienie na showcarshine i chce się dołączyć do jego zamówienia. jaki cleaner i wosk polecacie w cenie 120zł komplet? mam glinkę, szampon itd od shiny garage. czytałem że w różnych firmach to czasami wosk robi robotę a czasami tylko zabezpiecza. dopiero zaczynam konkretnie dbać o auto więc proszę o wyrozumiałość i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego wątku mam jedno szybkie pytanie.

Kolega prowadzi komis co byście polecili na szybkie odświeżenie lakieru jakiś ONE STEP (lakier ma delitatne ryski itp) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...