Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Takie coś

po czy przed woskiem?? Mainz Hype - Gloss Enhancer 10oml
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 279,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest to rodzaj QD więc po wosku.

Opublikowano

Dziękuję

To już mam wszystko zamówione, jutro długa noc będzie :D

Opublikowano

A czy pady polerskie w trakcie pracy można czyscić typowa za 2-3 zł collgate szczoteczką do zębów na niskich obrotach ?

Opublikowano

Czyścić trzeba, od biedy można i taka szczoteczką, ale lepsza będzie taka zwykła tradycyjna jaką każdy pewnie ma w łazience.

Opublikowano

Czyścić trzeba, od biedy można i taka szczoteczką, ale lepsza będzie taka zwykła tradycyjna jaką każdy pewnie ma w łazience.

coś takiego ? http://miko.shop.pl/steelko1265.png

swoją drogą włosie powinno być twarde / miękkie ?

Opublikowano

Link nie wchodzi. Średnie, nie miękkie.

Opublikowano

jaki polecacie szampon do mycia auta?teraz posiadam Meguiars Gold Class chciałbym spróbować czegoś innego

Opublikowano

Mainz passion/ DoDo born to be mild

Opublikowano

a ja mogę polecić z czystym sumieniem Rise & Shine Big Apple / Chemical Guys Mr. Pink :wink:

Opublikowano

Jak lub czym myjecie pady polerskie po skonczonej pracy ? Czytałem że nie należy myć tego w mydle bo ciężko jest to wypłukać , niby sa specjalne szaszetki ale 8 zł za 1 to troche nie za dobry interes ;P , inni znów mówili że do pralki na niskich obrotach bez wirowania ale czasami rzepy mogą odpaść , jak wy myjecie pady ?

Opublikowano

zawsze myję pady od razu po skończeniu pracy/dnia, ręcznie pod letnią wodą. Później tylko odwirowywanie na rotacji i zostawiam do wyschnięcia na ręczniku rzepem do dołu

Opublikowano

zawsze myję pady od razu po skończeniu pracy/dnia, ręcznie pod letnią wodą. Później tylko odwirowywanie na rotacji i zostawiam do wyschnięcia na ręczniku rzepem do dołu

żadnych mydeł , płynów aby rozpuściły paste ?

Opublikowano

nie bo po co? solidne płukanie OD RAZU PO ROBOCIE w zupełności wystarcza.

Robię dokładnie tak jak na filmie z linku

https://youtu.be/19ib5MOv9xQ?t=4m

Opublikowano

inni znów mówili że do pralki na niskich obrotach bez wirowania ale czasami rzepy mogą odpaść , jak wy myjecie pady ?

pad jak i firba nie jest wieczny i nie ma sie co nad nim rozczulać, jak masz ich ''3 na krzyż'' przysłowiowo to można sie bawić w ręczne mycie... np ludwikiem i dokładnie wypłukać, sama woda wymyje Ci tylko pył z pada więc podobny efekt uzyskasz sprężonym powietrzem.

Ja swoje pady, fibry piore normalnie w pralce i nic im nie jest, szybciej kończy się ich życie na maszynie niz w pralce :) a co do rozklejania... jak narazie tylko Urban mi sie rozkleiły pozostałe pady (3M, Royal Pads, Meguaiers, Rupes, Flexi i inne sporo sie tego przewija przez garaż ) dają sie prać w pralce

Opublikowano

Witam, krótkie pytanie do kolegów: Może być taki zestaw dla początkującego w tej kolejności:

1.meguiar's ultimate compound

2. meguiar's deep crystal polish

3. meguiar's mirror glaze 16

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

a co chcesz zrobić / osiągnąć?

Opublikowano

Główny cel jest taki aby odświeżyć lakier, usunąć jakieś drobne rysy i zabezpieczyć woskiem. Wszystko robione będzie ręcznie.

Wszystko jest już prawie skompletowane, tj. rękawica, aplikatory, ręczniki itd. Pozostaje tylko do kupienia najważniejsze czyli to co wyżej napisałem.

Mam zamiar umyć całość później szampon - Dodo Juice Born To Be Mild, dalej glinka, znowu mycie mycie i dalej

1.meguiar's ultimate compound

2. meguiar's deep crystal polish

3. meguiar's mirror glaze 16

Jest też opcja do kupienia: ZYMOL HD-CLEANSE 250ml CLEANER + ZYMOL CARBON WAX WOSK 37%carnauby - tylko trzeba dłużnej poczekać na ten zestaw. Pytanie czy warto :)

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Pytanie czy warto

bez dwóch zdań warto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.