Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

tak mi się wydawało, że nazywa się funkcja opuszczania wkładu lusterka po wbiciu wstecznego :decayed: czarny połysk? hmmm, musiałbym na żywo zobaczyć jak to wygląda przy takim kolorze jak mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se przyjedz do mnie i przymierzysz te co u mnie sa. :) Mowie Ci dobrze bedzie ! A jak cos to najprostszym sposobem bedzie oklejenie ich folią, folia wyjdzie Cie grosze, a bedziesz mial zobrazowany efekt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie okleję folią bo są trochę inne niż ori od wewnątrz i za chiny nie wykleję tam folią. Muszę się zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm inne ? No to oklej dwie, tyle ile sie da, byle bys tylko mogl zobaczyc, jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła w macie to listwy też w macie i gra. :thumbup1:

A tilt bardzo fajna i przydatna sprawa, KoJ@K Tobie tez by się przy tych rolkach przydało opuszczane prawe lusterko przy wstecznym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola ma w macie, bo trole ubrudzone. :D a lusterko sie przeciez u mnie opuszcza, tylko nie wiedzialem co tzn ten tilt ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to po umyciu tez listwy sie w połysk zamienią ;p

s-l1000.jpg


teraz jak tak patrze to jak masz koła w połysku to albo kolor albo czarny połysk lapiej polecieć


1zqztw8.jpg


tu masz przykład na podobnym aucie (tylko fele, zderzak, i wysokość inna :decayed: ale to mały szczegół :P )

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez se w pół połysk zamiast pół matu. ;)

Jak dla mnie to ewidentnie czarny polysk, powyzsze zdjecie to utwierdza jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez se w pół połysk zamiast pół matu. ;)

Jak dla mnie to ewidentnie czarny polysk, powyzsze zdjecie to utwierdza jeszcze bardziej.

Kozaczek taki dowcipny :D nie wiem czy dam radę połyskiem w domowym zaciszu dobrze to ogarnąć. Czarny połysk akryl czy czarna baza i na to klar?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KewsonND czytamy, a nie tylko oglądamy słit fooocie

- listwy a'la S4 z pianki PUR, leżą idealnie i teraz do Was pytanie, zostawić czarny mat czy lakierować w kolor? Od razu przepraszam za brudasa ale pogoda jest fatalna :decayed:

dawaj w czarnucha...bo jak popryskasz w kolor budy straci urok

Edytowane przez _małyTM_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na odgrzanie kotleta po dosyć długim czasie :hi: Mimo braku aktualizacji, przy aucie cały czas grzebane :decayed:

Parę fotek z prac przy montażu modułów od kkam pod składane lustra z opcją tilt, lusterek elektrycznie składanych oraz

podświetlenia dekorów, wszystko poszło bez problemów za jednym razem :D

Tutaj już bez ucha...

6rMP86u.jpg

Rozbebeszone drzwi...

X9IYSpv.jpg

a tutaj efekt, co prawda na zdjęciu widać tylko podświetlenie dekorów ale lusterka też się składają...musicie mi uwierzyć na słowo :deceyed:

dtOfEnO.jpg

nieco później wyrezałem podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu, co widać na zdjęciu niżej. Żółte światło żarówki bardzo mi przeszkadzało więc

od razu wpadłem na pomysł "tutaj muszą być ledy" więc zamówiłem parę elementów, wytrawiłem i polutowałem płytki, przy okazji rozświetliły się też boczki

qxdByRB.jpg

ledy do podświetlenia przestrzeni na nogi są dwukolorowe, po zamknięciu drzwi świecą bardzo delikatnie na czerwono :wink:

0GiHtPM.jpg

pjVDTTW.jpg

w planach jeszcze do zrobienia led-y do lampek w podsufitce ale zastanawiam się czy barwę dać taką jak wyżej czy może cieplejszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest klawo ale nakładki na pedały niezbędne przy tak dopieszczonym aucie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli góą poleciałeś w podświetlanie ledów :decayed: tez sie właśnie zastanawiałem którędy koniec końców puścić i poleciałem tak jak w a6 i od razu mocniejsze podświetlanie klamek jest

właśnie a to nie miałes klamek od rs4 w tych boczkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli góą poleciałeś w podświetlanie ledów :decayed: tez sie właśnie zastanawiałem którędy koniec końców puścić i poleciałem tak jak w a6 i od razu mocniejsze podświetlanie klamek jest

właśnie a to nie miałes klamek od rs4 w tych boczkach?

No niestety nie miałem :/

Korzystając jeszcze z wczorajszej pogody i tego, że audi była względnie czysta, ustrzeliłem kilka fotek :decayed:

pE5A4zY.jpg

Listwy a'la S4 poszły w kolor i jak dla mnie jest lepiej niż przy czarnym macie :hi:

SFrafIG.jpg

w7Lu6Cn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...