Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu znalazłem trochę czasu żeby wrzucić filmik z działania lamp[emoji3]

https://vimeo.com/151282657

Jakby ktoś miał boczki w skórze pod elektrykę albo lusterko wsteczne fotochrom to proszę o cynk!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhhh, pewnie sprzedaj te lampy, niech ktos inny sie cieszy. Jeszcze bixy mogles odpalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna audiczka, ledy w lampach robia robote dozo zabawy z takim modem

nie wiem ile trwa dokładnie cała przeróbka bo robił mi to gwerty, ja wymieniałem tylko ledy a i tak było co robić. A poza ledami i malowaniem, trzeba listwę dociąć żeby ładnie weszła w klosz od B6.

Yhhh, pewnie sprzedaj te lampy, niech ktos inny sie cieszy. Jeszcze bixy mogles odpalic.

A Tobie kurna jak zwykle mało "kozaku", żeby zaspokoić Twoje zachcianki zrobię kolejny filmik w wolnej chwili :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys ujni nie odstawil i nagral raz porzadnie to nie bylo by sie czego czepiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys ujni nie odstawil i nagral raz porzadnie to nie bylo by sie czego czepiac.

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwilę czasu i nagrałem kolejny filmik żeby zaspokoić zachcianki "niektórych" :decayed:

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu znowu wydaję hajs na graty do OOOO :decayed:

A to przedsmak zmian:

WtWg2qI.jpg

No i w końcu po szybkim dotarciu paczki od biggman-a za co dziękuję, wziąłem się za montaż kierownicy multifunkcyjnej z B8 :wink:

Hxcl8YP.jpg

No i po montażu...banan z twarzy nie schodzi :banan:

zLzxRap.jpg

A tu kompletują się elementy pod fotochrom - CLH i auto światła :decayed:

bz9DEAM.jpg

FSQzFi0.jpg

I jeszcze od biggman-a, ręczny z wymienny przyciskiem bo okazuje się, że mój nie jest wymienny a był styrany jakby go pies podgryzał + nowo obszyta nakładka.

IT9psUr.jpg

oZt2BJu.jpg


A w międzyczasie dokonał się montaż elektrycznych szyb z tyłu i przy okazji weszła cześć pakietu oświetlenie w boczkach. Szmaciane boczki ustąpiły miejsca skórze w full opcji z RS4 B7 razem z kratkami BOSE :decayed:

Fotki wrzucę jutro w dziennym świetle :banan: Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Względem tego co było jest petarda [emoji6]

A kierownica ideał [emoji6] czekam jeszcze na zdjęcia foteli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele się jeszcze niestety nie zmieniły :D tylko boczki w skórze wpadły :) Jestem w trakcie poszukiwań jeśli chodzi o fotele :decayed:

No to powoli czeka mnie aktualizacja wątku, w drodze do mnie parę gadżetów o których napisze później a teraz mam do Was pytanie.

Co myślicie? Który kolor felg by pasował do mojej A4?

Srebrne:

877239d33ae86a588111f5ff1497f50d.jpg

Czarne z dużą ilością brokatu:

24977735e6687fad8590f32107ce5fd9.jpg

64b917c70016989d7137c5a9d13231ff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafit, cos od szarego bedzie pasowalo idealnie. Ew czarny chrom, ale w tym kolorze nie kazdy umie to fajnie pomalowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafit, cos od szarego bedzie pasowalo idealnie. Ew czarny chrom, ale w tym kolorze nie kazdy umie to fajnie pomalowac.

Wybieram tylko w tej chwili między tymi dwoma kolorami na zdjęciu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii czerń z brokatem.

Powiem Ci szczerze, że zakręcił mi w głowie ten kolor bo on nawet jak czarny nie wygląda, tylko taki jakby grafit nawet. Przez ten brokat w dużej ilości. Ale trochę się boję, srebrny sprawdzony i wiem, że ładnie wygląda. A jak ten czarny będzie wyglądał na łopatach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie patrzę troszeczkę na zasadzie kontrastu. Nie odcinającego się mocno ale wystarczająco żeby się wyróżniać. Najgorzej że potem na zdjęciach ciężko będzie złapać efekt. Cokolwiek nie wybierzesz i tak będzie ładnie coś jak tu:

q56q6r94.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...