Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W końcu znalazłem trochę czasu żeby wrzucić filmik z działania lamp[emoji3]

https://vimeo.com/151282657

Jakby ktoś miał boczki w skórze pod elektrykę albo lusterko wsteczne fotochrom to proszę o cynk!!!!

Opublikowano

Naprawdę fajnie to wygląda prawie jak A6

Opublikowano

bardzo ladna audiczka, ledy w lampach robia robote dozo zabawy z takim modem

Opublikowano

Yhhh, pewnie sprzedaj te lampy, niech ktos inny sie cieszy. Jeszcze bixy mogles odpalic.

Opublikowano
  • Autor

bardzo ladna audiczka, ledy w lampach robia robote dozo zabawy z takim modem

nie wiem ile trwa dokładnie cała przeróbka bo robił mi to gwerty, ja wymieniałem tylko ledy a i tak było co robić. A poza ledami i malowaniem, trzeba listwę dociąć żeby ładnie weszła w klosz od B6.

Yhhh, pewnie sprzedaj te lampy, niech ktos inny sie cieszy. Jeszcze bixy mogles odpalic.

A Tobie kurna jak zwykle mało "kozaku", żeby zaspokoić Twoje zachcianki zrobię kolejny filmik w wolnej chwili :D
Opublikowano

Jakbys ujni nie odstawil i nagral raz porzadnie to nie bylo by sie czego czepiac.

Opublikowano

Jakbys ujni nie odstawil i nagral raz porzadnie to nie bylo by sie czego czepiac.

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Lampki zajefajne :D

Shut-up-and-take-my-money.jpg

Opublikowano
  • Autor

Miałem chwilę czasu i nagrałem kolejny filmik żeby zaspokoić zachcianki "niektórych" :decayed:

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Bedzie. :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i w końcu znowu wydaję hajs na graty do OOOO :decayed:

A to przedsmak zmian:

WtWg2qI.jpg

No i w końcu po szybkim dotarciu paczki od biggman-a za co dziękuję, wziąłem się za montaż kierownicy multifunkcyjnej z B8 :wink:

Hxcl8YP.jpg

No i po montażu...banan z twarzy nie schodzi :banan:

zLzxRap.jpg

A tu kompletują się elementy pod fotochrom - CLH i auto światła :decayed:

bz9DEAM.jpg

FSQzFi0.jpg

I jeszcze od biggman-a, ręczny z wymienny przyciskiem bo okazuje się, że mój nie jest wymienny a był styrany jakby go pies podgryzał + nowo obszyta nakładka.

IT9psUr.jpg

oZt2BJu.jpg


A w międzyczasie dokonał się montaż elektrycznych szyb z tyłu i przy okazji weszła cześć pakietu oświetlenie w boczkach. Szmaciane boczki ustąpiły miejsca skórze w full opcji z RS4 B7 razem z kratkami BOSE :decayed:

Fotki wrzucę jutro w dziennym świetle :banan:

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Dzieje się w temacie ! :D Dobre mody :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Staram się powoli dorezać ją pod siebie :)

Opublikowano

Względem tego co było jest petarda [emoji6]

A kierownica ideał [emoji6] czekam jeszcze na zdjęcia foteli...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Fotele się jeszcze niestety nie zmieniły :D tylko boczki w skórze wpadły :) Jestem w trakcie poszukiwań jeśli chodzi o fotele :decayed:

No to powoli czeka mnie aktualizacja wątku, w drodze do mnie parę gadżetów o których napisze później a teraz mam do Was pytanie.

Co myślicie? Który kolor felg by pasował do mojej A4?

Srebrne:

877239d33ae86a588111f5ff1497f50d.jpg

Czarne z dużą ilością brokatu:

24977735e6687fad8590f32107ce5fd9.jpg

64b917c70016989d7137c5a9d13231ff.jpg

Opublikowano

Grafit, cos od szarego bedzie pasowalo idealnie. Ew czarny chrom, ale w tym kolorze nie kazdy umie to fajnie pomalowac.

Opublikowano
  • Autor

Grafit, cos od szarego bedzie pasowalo idealnie. Ew czarny chrom, ale w tym kolorze nie kazdy umie to fajnie pomalowac.

Wybieram tylko w tej chwili między tymi dwoma kolorami na zdjęciu :)
Opublikowano

W mojej opinii czerń z brokatem.

Opublikowano
  • Autor

W mojej opinii czerń z brokatem.

Powiem Ci szczerze, że zakręcił mi w głowie ten kolor bo on nawet jak czarny nie wygląda, tylko taki jakby grafit nawet. Przez ten brokat w dużej ilości. Ale trochę się boję, srebrny sprawdzony i wiem, że ładnie wygląda. A jak ten czarny będzie wyglądał na łopatach?
Opublikowano

No ja właśnie patrzę troszeczkę na zasadzie kontrastu. Nie odcinającego się mocno ale wystarczająco żeby się wyróżniać. Najgorzej że potem na zdjęciach ciężko będzie złapać efekt. Cokolwiek nie wybierzesz i tak będzie ładnie coś jak tu:

q56q6r94.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.