Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale skad? Daj namiar bo te lampki sa bardzo przyzwoite:D ja u siebie bd minimalnie wysuwal za zderzak..tak jest elegancko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skad? Daj namiar bo te lampki sa bardzo przyzwoite:D ja u siebie bd minimalnie wysuwal za zderzak..tak jest elegancko. :D

Ja będę miał od kolegi z grupy na FB ale generalnie takie lampy robi też qwerty więc polecam się do niego odezwać bo prawdopodobnie niedługo będzie miał już komplet LED-ów.

pochwal się zdjęciem zobaczymy jak to wygląda :)

Jak już będą u mnie to na 100% wrzucę zdjęcie już na aucie :decayed:

Co do końcówek to już jestem po poprawce, postaram się dzisiaj umyć autko i zrobię fotki.

Edit.

W końcu udało się zrobić jakieś zdjęcia po poprawce i takie małe porównanie poniżej między końcówkami 1.8T a 90mm Ultera :banan:

ryhxXG8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lux dupeczka. :) poza innymi koncowkami widze jeszcze pdc w kolorze. :D wywalilbym znaczek ałdi i widzialbymbym tu czarne dope. :)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lux dupeczka. :) wywalilbym znaczek ałdi i widzialbymbym tu czarne dope. :D

a skąd to w ogóle wziąć? Widziałem to już u kogoś na furze, nie powiem, że nie wpadło mi w oko :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym chcial sie dowiedziec. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij znaczek tak jak oznaczenia klapy sie sciaga, maznie sie na spocie plastidipem a mam czarny mat to potem sobie przykleisz ;) jak cos to ropa przy tankowaniu to polejesz i zejdzie :D

send by GT-I9505

Aa Tobie o dope chodzilo "facepalm" z tym nie pomoge [emoji14]

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij znaczek tak jak oznaczenia klapy sie sciaga, maznie sie na spocie plastidipem a mam czarny mat to potem sobie przykleisz ;) jak cos to ropa przy tankowaniu to polejesz i zejdzie :D

send by GT-I9505

Aa Tobie o dope chodzilo "facepalm" z tym nie pomoge [emoji14]

send by GT-I9505

Jednak zostanie chyba oooo ale jak z tyłu bym maznął to i z przodu by wypadało też na czarno zrobić :banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie myslalem czy u siebie nie prysnac ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w końcu po dosyć długim czasie nieobecności na forum, dostałem i założyłem lampy od Qwerty-ego. Było z nimi trochę perypetii, zaraz po robocie musiałem wymienić led-y bo były wypalone no i kierunki nie świeciły tak jak chciałem. Na rynku słabo jest z dostępnością takich powerledów w związku z czym zakupiłem co się dało. Jak widać na zdjęciu barwa dziennych bardzo zimna, nie takiej oczekiwałem ale też i nie miałem za dużego wyboru. Poniżej efekt:

O5LLusw.jpg

Zastanawiam się teraz czy lampki zostaną ze mną na dłużej czy nie są to pieniądze wyrzucone w błoto :) bo na razie jakoś do tej zimnej barwy dziennych nie mogę się za bardzo przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj jakiś filmik jak działają te lampki :D Jakbyś się pozbywał daj cynę może akurat będę miał siano :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No od razu lepiej z tymi końcówkami :thumbup1:

Co do przedni ledów nie moja bajka ale grunt że tobie się podoba :decayed:

Lux dupeczka. :) wywalilbym znaczek ałdi i widzialbymbym tu czarne dope. :D

a skąd to w ogóle wziąć? Widziałem to już u kogoś na furze, nie powiem, że nie wpadło mi w oko :decayed:

Tutaj macie :wink:

http://www.ebay.com/itm/Matte-Black-Dope-Emblem-/251971351689?hash=item3aaaa9b489

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj jakiś filmik jak działają te lampki :D Jakbyś się pozbywał daj cynę może akurat będę miał siano :D

Postaram się coś dzisiaj nagrać to wrzucę później :) ale koło wieczora :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No od razu lepiej z tymi końcówkami :thumbup1:

Co do przedni ledów nie moja bajka ale grunt że tobie się podoba :decayed:

Lux dupeczka. :) wywalilbym znaczek ałdi i widzialbymbym tu czarne dope. :D

a skąd to w ogóle wziąć? Widziałem to już u kogoś na furze, nie powiem, że nie wpadło mi w oko :decayed:

Tutaj macie :wink:

http://www.ebay.com/itm/Matte-Black-Dope-Emblem-/251971351689?hash=item3aaaa9b489

cena też nie licha ;) kiedyś gdzieś chyba widziałem za 3 dyszki.

Nagraj jakiś filmik jak działają te lampki :D Jakbyś się pozbywał daj cynę może akurat będę miał siano :D

Postaram się coś dzisiaj nagrać to wrzucę później :) ale koło wieczora :)

taa taa, już to widzę, jak wieczorem coś wrzucisz, tak jak i fotkę lamp dałeś. :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne audi i podoba mi się. Koło jak najbardziej odpowiednie do tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem temacik, bardzo dobry kierunek modów narzuciłeś.

Autko teraz robi robotę, jest zrobione ze smaczkiem. Podoba mi się.

Ale przydały by się tutaj 19" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak 19' to i gwint.

No 19" pasuje do audi jak trzeba właśnie ale na gwint to się nie zdecyduje na 100%. Miałem z nim styczność w golfie przez jeden sezon i sprzedałem. Niestety to nie na łódzkie drogi.

Auto wygląda mega ale jednak cenię sobie w tej chwili komfort:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare wapno, komfortu z gwintu w golfie nawet ani troche nie ma co porownywac do audiny !! Leszcz jestes i tyle ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w końcu po dosyć długim czasie nieobecności na forum, dostałem i założyłem lampy od Qwerty-ego. Było z nimi trochę perypetii, zaraz po robocie musiałem wymienić led-y bo były wypalone no i kierunki nie świeciły tak jak chciałem. Na rynku słabo jest z dostępnością takich powerledów w związku z czym zakupiłem co się dało. Jak widać na zdjęciu barwa dziennych bardzo zimna, nie takiej oczekiwałem ale też i nie miałem za dużego wyboru. Poniżej efekt:

O5LLusw.jpg

Zastanawiam się teraz czy lampki zostaną ze mną na dłużej czy nie są to pieniądze wyrzucone w błoto :) bo na razie jakoś do tej zimnej barwy dziennych nie mogę się za bardzo przekonać.

To sa ledy z rs6? Szczerze? Jak dla mnie kox!!!

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...