Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale skad? Daj namiar bo te lampki sa bardzo przyzwoite:D ja u siebie bd minimalnie wysuwal za zderzak..tak jest elegancko. :D

Opublikowano

pochwal się zdjęciem zobaczymy jak to wygląda :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ale skad? Daj namiar bo te lampki sa bardzo przyzwoite:D ja u siebie bd minimalnie wysuwal za zderzak..tak jest elegancko. :D

Ja będę miał od kolegi z grupy na FB ale generalnie takie lampy robi też qwerty więc polecam się do niego odezwać bo prawdopodobnie niedługo będzie miał już komplet LED-ów.

pochwal się zdjęciem zobaczymy jak to wygląda :)

Jak już będą u mnie to na 100% wrzucę zdjęcie już na aucie :decayed:

Co do końcówek to już jestem po poprawce, postaram się dzisiaj umyć autko i zrobię fotki.

Edit.

W końcu udało się zrobić jakieś zdjęcia po poprawce i takie małe porównanie poniżej między końcówkami 1.8T a 90mm Ultera :banan:

ryhxXG8.jpg

Opublikowano

Lux dupeczka. :) poza innymi koncowkami widze jeszcze pdc w kolorze. :D wywalilbym znaczek ałdi i widzialbymbym tu czarne dope. :)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
  • Autor

Lux dupeczka. :) wywalilbym znaczek ałdi i widzialbymbym tu czarne dope. :D

a skąd to w ogóle wziąć? Widziałem to już u kogoś na furze, nie powiem, że nie wpadło mi w oko :decayed:
Opublikowano

Tez bym chcial sie dowiedziec. :)

Opublikowano

Zdejmij znaczek tak jak oznaczenia klapy sie sciaga, maznie sie na spocie plastidipem a mam czarny mat to potem sobie przykleisz ;) jak cos to ropa przy tankowaniu to polejesz i zejdzie :D

send by GT-I9505

Aa Tobie o dope chodzilo "facepalm" z tym nie pomoge [emoji14]

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

Zdejmij znaczek tak jak oznaczenia klapy sie sciaga, maznie sie na spocie plastidipem a mam czarny mat to potem sobie przykleisz ;) jak cos to ropa przy tankowaniu to polejesz i zejdzie :D

send by GT-I9505

Aa Tobie o dope chodzilo "facepalm" z tym nie pomoge [emoji14]

send by GT-I9505

Jednak zostanie chyba oooo ale jak z tyłu bym maznął to i z przodu by wypadało też na czarno zrobić :banan:
Opublikowano

Ja wlasnie myslalem czy u siebie nie prysnac ?!

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

I w końcu po dosyć długim czasie nieobecności na forum, dostałem i założyłem lampy od Qwerty-ego. Było z nimi trochę perypetii, zaraz po robocie musiałem wymienić led-y bo były wypalone no i kierunki nie świeciły tak jak chciałem. Na rynku słabo jest z dostępnością takich powerledów w związku z czym zakupiłem co się dało. Jak widać na zdjęciu barwa dziennych bardzo zimna, nie takiej oczekiwałem ale też i nie miałem za dużego wyboru. Poniżej efekt:

O5LLusw.jpg

Zastanawiam się teraz czy lampki zostaną ze mną na dłużej czy nie są to pieniądze wyrzucone w błoto :) bo na razie jakoś do tej zimnej barwy dziennych nie mogę się za bardzo przekonać.

Opublikowano

Nagraj jakiś filmik jak działają te lampki :D Jakbyś się pozbywał daj cynę może akurat będę miał siano :D

Opublikowano

No od razu lepiej z tymi końcówkami :thumbup1:

Co do przedni ledów nie moja bajka ale grunt że tobie się podoba :decayed:

Lux dupeczka. :) wywalilbym znaczek ałdi i widzialbymbym tu czarne dope. :D

a skąd to w ogóle wziąć? Widziałem to już u kogoś na furze, nie powiem, że nie wpadło mi w oko :decayed:

Tutaj macie :wink:

http://www.ebay.com/itm/Matte-Black-Dope-Emblem-/251971351689?hash=item3aaaa9b489

Opublikowano
  • Autor

Nagraj jakiś filmik jak działają te lampki :D Jakbyś się pozbywał daj cynę może akurat będę miał siano :D

Postaram się coś dzisiaj nagrać to wrzucę później :) ale koło wieczora :)
Opublikowano

No od razu lepiej z tymi końcówkami :thumbup1:

Co do przedni ledów nie moja bajka ale grunt że tobie się podoba :decayed:

Lux dupeczka. :) wywalilbym znaczek ałdi i widzialbymbym tu czarne dope. :D

a skąd to w ogóle wziąć? Widziałem to już u kogoś na furze, nie powiem, że nie wpadło mi w oko :decayed:

Tutaj macie :wink:

http://www.ebay.com/itm/Matte-Black-Dope-Emblem-/251971351689?hash=item3aaaa9b489

cena też nie licha ;) kiedyś gdzieś chyba widziałem za 3 dyszki.

Nagraj jakiś filmik jak działają te lampki :D Jakbyś się pozbywał daj cynę może akurat będę miał siano :D

Postaram się coś dzisiaj nagrać to wrzucę później :) ale koło wieczora :)

taa taa, już to widzę, jak wieczorem coś wrzucisz, tak jak i fotkę lamp dałeś. :nose:

Opublikowano

Bardzo ładne audi i podoba mi się. Koło jak najbardziej odpowiednie do tego auta.

Opublikowano

Przejrzałem temacik, bardzo dobry kierunek modów narzuciłeś.

Autko teraz robi robotę, jest zrobione ze smaczkiem. Podoba mi się.

Ale przydały by się tutaj 19" ?

Opublikowano

A jak 19' to i gwint.

Opublikowano
  • Autor

A jak 19' to i gwint.

No 19" pasuje do audi jak trzeba właśnie ale na gwint to się nie zdecyduje na 100%. Miałem z nim styczność w golfie przez jeden sezon i sprzedałem. Niestety to nie na łódzkie drogi.

Auto wygląda mega ale jednak cenię sobie w tej chwili komfort:D

Opublikowano

Stare wapno, komfortu z gwintu w golfie nawet ani troche nie ma co porownywac do audiny !! Leszcz jestes i tyle ! :D

Opublikowano

I w końcu po dosyć długim czasie nieobecności na forum, dostałem i założyłem lampy od Qwerty-ego. Było z nimi trochę perypetii, zaraz po robocie musiałem wymienić led-y bo były wypalone no i kierunki nie świeciły tak jak chciałem. Na rynku słabo jest z dostępnością takich powerledów w związku z czym zakupiłem co się dało. Jak widać na zdjęciu barwa dziennych bardzo zimna, nie takiej oczekiwałem ale też i nie miałem za dużego wyboru. Poniżej efekt:

O5LLusw.jpg

Zastanawiam się teraz czy lampki zostaną ze mną na dłużej czy nie są to pieniądze wyrzucone w błoto :) bo na razie jakoś do tej zimnej barwy dziennych nie mogę się za bardzo przekonać.

To sa ledy z rs6? Szczerze? Jak dla mnie kox!!!

naciepane z tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.