Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o tak

7087790212f48dd2.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja mam setki

A widzisz:D sam już nie wiem, muszę zobaczyć je na żywo i wtedy będę myślał które założyć...ale to dopiero jak hajs wpadnie :decayed: bo mi narzeczona w końcu coś oberwie[emoji14] A już bym się zaopatrzył w ultery i dokładkę od cupry [emoji23]
Opublikowano

ja mam setki

A widzisz:D sam już nie wiem, muszę zobaczyć je na żywo i wtedy będę myślał które założyć...ale to dopiero jak hajs wpadnie :decayed: bo mi narzeczona w końcu coś oberwie[emoji14] A już bym się zaopatrzył w ultery i dokładkę od cupry [emoji23]

Czyli choroba postępuje :grin:

Opublikowano

Mam tył 300mm w fajnej kasie :decayed::bag: Prysnę na złoto żonie się spodoba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam tył 300mm w fajnej kasie :decayed::bag: Prysnę na złoto żonie się spodoba :decayed:

Nawe nic nie mów :grin: bo będziesz mnie musiał wziąć na utrzymanie :kox: ale z drugiej strony na zimę mam 16" biedronki więc raczej na to nie wejdą...

Opublikowano

Wejda:bag:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Przejrzałem cały temat i jestem pod wrażeniem zmian, od prawie golasa taka metamorfoza :)

Gratuluję zacięcia, nie sprzedawaj jej zbyt szybko ;)

Opublikowano

Mam tył 300mm w fajnej kasie :decayed::bag: Prysnę na złoto żonie się spodoba :decayed:

teraz jest moda na 330 :naughty:

Opublikowano

Ladnie lecisz z tematem. Musze pomacac na spocie jak podjedziesz :D

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

Ladnie lecisz z tematem. Musze pomacac na spocie jak podjedziesz :D

send by GT-I9505

Hehe, a kiedy teraz planujecie jakiś spot?
Opublikowano

Zawsze w pierwsza niedziele miesiaca o 16 na Auchanie przy Jana Pawła ;)

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

Zawsze w pierwsza niedziele miesiaca o 16 na Auchanie przy Jana Pawła ;)

send by GT-I9505

Niestety pracuję teraz 2 weekendy pod rząd:( nawet nie mam kiedy podłączyć PDC:D
Opublikowano

A z ktorej czesci Lodzi jestes? ;)

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

bliskie okolice milionowa-rydza śmigłego [emoji14]

EDIT!!!!

W dłuższy weekend trochę furkę odszczurzyłem i wybrałem się z moją lubą nad zalew...po drodze takie foteczki ustrzeliłem, na razie ze smartphone-a :decayed: ...ale może w niedługim czasie wpadnie lustrzanka to będą fotki lepszej jakości:banan:

ruAqUdl.jpg

TN8M9WY.jpg

IggUKzq.jpg

kPBWMLE.jpg

P.S. tak wiem, że przydałyby się większe końcówki wydechów :decayed:

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

przydały by sie większe końcówki :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

przydały by sie większe końcówki :decayed:

:banan::facepalm::decayed: myślę, że niedługo będą u mnie :D

EDIT!!!!

przydały by sie większe końcówki :decayed:

A teraz coś dla maruderów :decayed: zafundowałem AUDI...

oZgM14j.jpg

Teraz tylko znaleźć kogoś kto mi to pospawa i będzie ogień :kox:

Przy okazji odwiedziłem kolegę Rafal1988Lodz i wybebeszyłem sobie wiązkę pod elektryczne szyby na tył bo aż dziwi mnie fakt, że nie każda oooo miała to w pakiecie :facepalm:

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Duzo latwiej bedzie znalezc taka OOOO ktora NIE miala szyb w pakiecie. ;) ale fakt, ze wioche z tym zrobili, tj z podgrzewanymi wkladami lusterek i manetkami bez fisów ... :/

Opublikowano

Jeszcze Michal jak zabierzesz fotele felgi to wtedy bedzie kosa :D


ale teraz jest kosa juz w porownaniu co niedawno widzialem :)

Opublikowano

A jaką masz długość całkowitą tych końcówek i jaką średnicę montażową brałeś? Też robię podwójny wydech i zastanawiam się jaką dobrać długość.

Edytowane przez puczyl1990

Opublikowano
  • Autor

A jaką masz długość całkowitą tych końcówek i jaką średnicę montażową brałeś? Też robię podwójny wydech i zastanawiam się jaką dobrać długość.

długość całkowita: 19cm

średnica montażowa: 45mm z racji tego, że mam wydech od 1.8T. Jak kupowałem końcówki to raczej nie widziałem ultera o innej długości, średnice montażowe są różne ale długość chyba pozostaje taka sama :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.