Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

No tutaj nie ma kontrastu, felgi w zasadzie w kolorze budy. Tak właśnie już miałem, a teraz myślę żeby coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli wpadają nowe graty, na pierwszy rzut poszedł moduł DRL na H7 od Kogiel-a, mam nadzieję, że wbrew opinią niektórych na forum podziała mi wystarczająco długo.

IyBajOT.jpg

i po montażu...

pIs8RsT.jpg

Przy okazji po dosyć długim czasie udało mi się zamontować wsteczne lusterko fotochrom, auto włącznik + drl/clh a poniżej fotki z placu boju :decayed:

x6pQgpv.jpg

iczjCDq.jpg

...wpadł też ręczny z wymiennym przyciskiem i skórzana nakłądka od biggman-a :wink:

32HnnvV.jpg


Kolejny element układanki :decayed:

PpPKrJD.jpg

LED-y canbus w tablicę rejestracyjną :hi: a prawdopodobnie wieczorem będą felgi po renowacji oraz nowe lampy na przód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ile masz diod w każdej lampce podświetlenia blachy?

Nie grzeją się za bardzo?

Gdzie je znalazłeś?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ile masz diod w każdej lampce podświetlenia blachy?

Nie grzeją się za bardzo?

Gdzie je znalazłeś?

Pozdrawiam!

W jednej lampce jest chyba 18 diód, co do nagrzewania to jeszcze nie wiem bo ich nie zamontowałem :( Polecił mi je kolega Koj@k dlatego wziąłem te konkretne :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten tylni zderzak tak się odznacza przy srebrnym :facepalm::facepalm::facepalm: u mnie to samo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten tylni zderzak tak się odznacza przy srebrnym :facepalm::facepalm::facepalm: u mnie to samo :kwasny:

Mistrzu lakiernik mi go robił 4 razy i dopiero za 4-tym odcień mnie usatysfakcjonował :decayed: niestety przy tym kolorze żeby się nie gryzło to trzeba cieniować pobliskie elementy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten tylni zderzak tak się odznacza przy srebrnym :facepalm::facepalm::facepalm: u mnie to samo :kwasny:

Mistrzu lakiernik mi go robił 4 razy i dopiero za 4-tym odcień mnie usatysfakcjonował :decayed: niestety przy tym kolorze żeby się nie gryzło to trzeba cieniować pobliskie elementy

tak wiem... ale ja nie chcę kombinować przy lakierze bo wiadomo jak potem Janusze przy sprzedaży mówią, że malowane to odrazu bite, tym bardziej że mam całą furmankę w ori lakierze oprócz przedniego prawego błotnika :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj co prawda na innym samochodzie ale przykuł moją uwagę grill a raczej jego ramka. Samochód w podobnym kolorze co mój ale ramkę miał maźniętą czarnym połyskiem, nie tak jak ja folia w czarnym macie.

Co myślicie o tym żeby maznąć obie ramki w czarny połysk + ewentualnie obudowy luster?


Wcześniej nie miałem czasu żeby się pochwalić co nowego bo szykował się wyjazd za chlebem poza granice naszego kraju więc musiałem ogarniać ważniejsze sprawy niż foteczki AUDI. Teraz już jestem w miarę ogarnięty za granicą więc poprawiam się :decayed: Poniżej fotki jak autko się zmieniło.

Na pierwszy rzut poszły nówki lampy, nie śmigane przerobione u Gwerty na bixenon - soczewka miała być inna niż B8 bo ta mi się przejadła więc kolega wsadził hybrydę Hella Intemo + Hella 3 podobno z Porsche. Jestem mega zadowolony z tych lamp bo są przede wszystkim nowe i super teraz świecą.

pt6yqMt.jpg

ii7UOFq.jpg

A tak święcą uzbrojone w żarówki, żarniki i postojówki LED-Tomnik ale zakupione od Koj@k :) Żarniki chyba będę zmieniał za jakiś czas na coś w barwie 5000K bo te jakoś tak super biało nie świecą.

T7yQEuH.jpg

Idąc dalej, zamontowałem w końcu LED-y podświetlające tablicę rejestracyjną o barwie 6000K, na zdjęciu nie ma efektu WOW bo nie było jeszcze wystarczająco ciemno.

YJ90pmQ.jpg

Następnie kolejna rzecz która mnie bardzo cieszy to felgi po renowacji lakieru :decayed::hi:

4pgdfIB.jpg

YvQGwzS.jpg

d5k65ku.jpg

Na tym się jeszcze historia nie kończy, wpadło jeszcze parę rzeczy ale jeszcze nie cyknąłem fotek. CDN... :hi:

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację!

Efekt włożonej pracy znakomity :D

Srebro + czerń fajny zestaw!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są grafitowe a w słońcu prawie szare. Na zdjęciu wyszły trochę ciemniejsze. Postaram się zrobić zdjęcie w pełnym słońcu bo kolor jest mega :hi:

EDIT.

Dzisiaj była fajna pogoda i udało mi się ustrzelić felgi w słońcu, zupełnie inny kolor :decayed:

odEn62u.jpg

aTc32IW.jpg

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba jest Wujek oj gruba :jerk: Lampiszony jeden z lepszych i bardziej uzytecznych modów w b6 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba jest Wujek oj gruba :jerk: Lampiszony jeden z lepszych i bardziej uzytecznych modów w b6 :thumbup1:

To są moje drugie lampy już przerobione na bix :hi::D Staram się powoli iść do przodu, do szczęścia brakuje mi jeszcze półskór i może mocniejszy motor albo grzebanie przy tym który mam :decayed: bo tak to na razie dopieszczam wnętrze...

Obecnie do założenia mam:

- gałę z A3

- włącznik awaryjnych i esp bo moje podrapałem przy ostatnim demontażu tunelu

- boczki w skórze z RS4 B7 które specjalnie przywiózłem z Polski

Mam trochę czasu to ogarnę to niedługo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniedbałem trochę ostatnio temat :/ to co było w planach w ostatnim poście już jest na aucie :decayed:

Co do "if you know what i mean" to muszę skompletować jeszcze parę gratów żeby od razu wrzucić za jednym zamachem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak od ostatniego wpisu minęło trochę czasu ale nie obyło się bez zmian w A4, wpadło parę rzeczy:

- lusterka zewnętrzne składane elektrycznie -> dzięki rosiaksdz :hi:

- moduły od kkam pod składanie z pilota + funkcja tilt

- przy okazji wymiany luster wpadł też prosto z ASO panel pod 4 elektryczne szyby i składane lustra

- odnowione fronty awaryjek, esp, wizytownika i uchwytu na napoje

- wpadły kolejne boczki w skórze z B7 RS4 bo tamte były w tragicznym stanie

- przycisk do otwierania klapy bagażnika z wnętrza pojazdu

- podświetlenie dekorów - kolor czerwony, fajnie się zgrywa z podświetleniem wnętrza w audi :wink:

- listwy a'la S4 z pianki PUR, leżą idealnie i teraz do Was pytanie, zostawić czarny mat czy lakierować w kolor? Od razu przepraszam za brudasa ale pogoda jest fatalna :decayed:

mimXH7v.jpg

8yQ5tuF.jpg

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy zostaw czarne, ale ja bym je widział nie w macie, a w połysku. :)
Co to jest funkcja " tilt " ?

I popraw sobie drugą linijkę od góry --> lustra Zewn, a nie Wewn. ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...