Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak kolego zrobiłeś podświetlenie dekorów wewnątrz fajnie to wygląda

Opublikowano

Noo i miodzio to jest to i fajnie odstaja listewki [emoji16]I sam malowales? Czy jednak dawales do malowania?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

jak kolego zrobiłeś podświetlenie dekorów wewnątrz fajnie to wygląda

taśmy led pod dekorami, jest cały wątek na forum :hi:

Noo i miodzio to jest to i fajnie odstaja listewki [emoji16]I sam malowales? Czy jednak dawales do malowania?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Raz malowałem sam ale chyba temperatura była do d*** i wyszło matowo więc oddałem do lakiernika :decayed:
Opublikowano

Kurde piękna jest trzeba Ci to przyznać :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki, motywuje to do dalszej pracy :hi:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobra furka :) Gratulacje :) Nowe lampy robią robotę jak kryształki swarovskiego :D

Super pomysł z ledami na nogi (czerwone podczas jazdy) - chyba zapożyczę :P

Dekory wyszły świetnie - kleiłeś do boczków czy do dekora jeśli można wiedzieć? ;)

Opublikowano
  • Autor

Można wiedzieć :decayed: do boczka kleiłem:)

Opublikowano

kombinowałeś juz z klamkami? :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

kombinowałeś juz z klamkami? :naughty::decayed:

niestety nie ale myślę nad przerobieniem podświetlenia dekorów, żeby dół podswietlał ale to dopiero po świętach :decayed:
Opublikowano

Mhm czyli jednak, musialbys poprzyklejac sobie i popatrzec jak bedzie najlepiej bo ja kilka razy probowalem i wkoncu znalazlem gdzie przykleic u siebie zeby bylo wkoncu dobrze no i oczywiscie przy tych dekorach co mam teraz bo przy tamtych to byla lipa :/ takze poprzyklejaj sobie najlepiej w nocy moze akurat sie znajdzie zloty srodek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ladna audiczkaa. Dobra robota!

Opublikowano
  • Autor

Już niedługo kolejna zmiana, dostałem naprawdę fajny prezent od mikołaja który będzie wisienką na torcie projektu nadwozia. Później fotki...

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

ulala to co tam Mikołajek przyniósł :decayed: hehe

Opublikowano

Chory mikolaj w zime chcial sie zalapac na grila, ale gospodarz go nie mial, wiec pewnie swoj przyniosl ;)

Opublikowano
  • Autor

No i proszę, takie pudełeczko wylądowało u mnie pod choinką :decayed:

xdNLFIP.jpg

A w nim... :hi:

z34qtjP.jpg

:decayed: :decayed: nowiuteńki, prosto z ASO, specjalnie dla mnie grill z czarną ramką od S4...jaram się jak cygan gruzem :D

Opublikowano

Nic tylko gratulować, że byłeś grzeczny cały rok żeby na niego zasłużyć :decayed:

Opublikowano

[emoji106]

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czekam na zdjęcia z grillem.. :) całe auto super się prezentuje :) Graty !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niestety ciężko z pogodą ostatnio i nie mam kiedy umyć auta żeby wsadzić grill z eSy ale udało mi się zrobić kilka płytek z led-ami do wnętrza i od razu je wrzuciłem.

Przed i po :decayed: pojawiły się jakieś niebieskie przebarwienia ale to jest kwestia przodu lampki...do ogarnięcia.

KvlCKIX.jpg

Wrzuciłem też jedną płytkę do przedniego przedziału lampki podsufitki, jest bajer ale chyba 12 ledów w tym miejscu to jednak za dużo bo trochę razi. Myślę, że zmniejszę ilość ledów do 8 i będzie git :hi:

1IS51AV.jpg

Opublikowano

Faktycznie do zalozenia grila potrzeba lepszej pogody i umycia auta ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.