Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesteś Bogiem na forum odnośnie koloru samochodów :kox:

Opublikowano

Niezła żebra :wink: oczopląs normalnie.

Bezawaryjności

Opublikowano

Ale kibel :decayed:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ----------

Żart oczywiście, nie obrażaj się przypadkiem po mojej konstruktywnej wypowiedzi :decayed::wink:

Opublikowano

zapoluje na ciebie :) nie musze na safari jechac :)

Opublikowano
  • Autor
Ale kibel :decayed:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ----------

Żart oczywiście, nie obrażaj się przypadkiem po mojej konstruktywnej wypowiedzi :decayed::wink:

Spoko, niy jestek z tych co sie o wszystko obrażo :-D kozdy mo prawo do własnego zdanie... Som gusta i gusciki, a o nich się niy dyskutuje :-)

Dobra, może jusz dość o kolorystyce, jest jako jest i przez nojbliższy czas tako zostanie, a jak mi sie znudzi to pewnie pójdzie w bioły mat :-D ale to jusz dalszo przyszłość :-P

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

zapoluje na ciebie :) nie musze na safari jechac :)

Bydziesz mioł okazja 2 sierpnia bo byda jechoł w tamte strony :-D

Opublikowano

Nawet czujniki parkowania pozaklejał :decayed:

Opublikowano

Sławek wpadnij tą zebrą w któryś wtorek na spota w Krakowie oblookamy to cudo in live :kox:

Opublikowano

a powiedz mi zj***ła ci sie klawiatura ?

Opublikowano
  • Autor
Nawet czujniki parkowania pozaklejał :decayed:

A jak malujesz auto to czujniki zostawisz w innym kolorze???

Opublikowano
Lepiej nie parkuj w pobliżu przejść dla pieszych co by ci po dachu nie chodzili :wink:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Pewnie jest to jakiś sposób, żeby odstraszyć potencjalnych złodziei :eusathink:

Opublikowano

o f*ck..... odważnie

Opublikowano

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: wez ta zebre odklej zrobisz wtedy jeden mod na plus. Lepiej zeby auto bylo w czarnym niz w te paski :facepalm:

Powodzenia w uzytkowaniu i modach. Pozdro!

p.s. bylo by OK na POLONEZie ale nie na a4 b8:shock3: :thumbdown::facepalm:

Opublikowano
:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: wez ta zebre odklej zrobisz wtedy jeden mod na plus. Lepiej zeby auto bylo w czarnym niz w te paski :facepalm:

Powodzenia w uzytkowaniu i modach. Pozdro!

p.s. bylo by OK na POLONEZie ale nie na a4 b8:shock3: :thumbdown::facepalm:

Co ty gadasz Janusz :decayed:

Nie widziałeś na żywo :naughty:

Opublikowano

Mega odważna stylizacja...ale jak właścicielowi się podoba to niech kręci miliony km w bezawaryjności :eek:

Opublikowano

Jak to powiedział chyba już klasyk "bo trzeba mieć fantazję i pieniądze dziecko".

co z tego ze to b8?

Ma chłop kasę to niech robi fantazje z b8 a nie b5 czy golfa.

lepiej cos takiego niz wrzucanie jakichs wiejskich dokladek itd.

Ja bym do tego auta dorzycil duze kola i nizszy zawias.

wtedy od razu powiedza: do battalionu divisionu czy jak to sie tam nazywa go.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Koło narazie zostaje, a zawias czeko w garażu :-D

Pomału ale do celu, właśnie skonczylek kompletowac klamory do zmiany klimy na 3 strefy, wpadnie tez czujnik zmierzchu i system AHA

Ze zrobionych planów to wpod juz zawias, ino coś zadek wysoko poszybowol, ale juz mail z reklamacja i zdjęciami poszed, przy okazji zaciski poszły w kolor :-D

071ea0957d9fc512a3f77d8f68322a78.jpg

Wpadły tez manetki z tempomatem z wersji po lifcie :-)

d2a4884661293acdce1e185c14951c32.jpg

Uruchomione zostały też takie funkcje jak m.in. test zegarów i Audi Drive Select :-D

Ot narazie tyle, od wtorku zabiyrom się za demontaż deski i wymiana nagrzewnicy...

Edytowane przez sławko

Opublikowano

Co to za zawias tam wsadziłeś ?

Opublikowano

Nooooooooo ku@wa ale mosz super zrobioną fure podobo mi sie ,świetny pomysł :banan::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Co to za zawias tam wsadziłeś ?

Fedry vogtland -30mm ale wydaje mi się ze przód za bardzo poszedł w dół :-/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.