Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Iphone 5s czy Samsung Galaxy s5


Rekomendowane odpowiedzi

No i Galaxy jednak wylądował. Trochę sporawy, ale muszę przyznać że daje radę ;-)

Dzięki wielkie za sugestie i porady ;-)

Też niedawno zmieniłem na S5 - osobiście bardzo mi odpowiada ;)

Irytujące jest jednak to, że ma wyjść mocniejsza wersja...

Za pol roku pewnie bedzie juz S6 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, ale tak patrząc to cały czas trzeba by było czekać bo ciągle coś wyjdzie nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksieze a miałeś w lapie M8?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, wszystkie ale jakoś samsung przypadł mi do ręki.

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Właśnie zainstalowałem klawiaturę Swift key... Rewelacja. Im dłużej siedzę przy tym telefonie tym bardziej przekonany jestem ze iPhone to ku... A :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem. Pisałem tez o tym. Nie spodziewałem się że jednak obraz będzie lepszy. Był. Ale mimo tego galaxy przemówił do mnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral S5. Poki co niedawno kupilem sobie S4 i posiedze na nim minimum 2 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S5 jest bardzo przydatna funkcja - Ultra Power Saving - wyłącza prawie wszystkie aplikacje działające w tle, pozostaje telefon, smsy, ewentualnie mail itp.

Po pełnym naładowaniu bateria (wg informacji z apki) ma trzymać do 11 dni w standby.

Ja jak u siebie miałem 40% to ładowałem dopiero po 3 dniach - a dużo przez tel rozmawiam i smsuję :wink:

A tu jak to reklamuje Samsung :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone 5s czy Samsung Galaxy s5 ? Wybierz iphona . Na samsungu więcej stracisz gdy będziesz chciał sprzedać . Ja mam zabawki z tej firmy i są naprawdę spoko i klienta szybko znajdziesz ( bo w modzie ) Jedynie co do telefonów to mam jedno ale .. Nie da się przesłać nic z tel na tel przez bluetooth :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone 5s czy Samsung Galaxy s5 ? Wybierz iphona . Na samsungu więcej stracisz gdy będziesz chciał sprzedać . Ja mam zabawki z tej firmy i są naprawdę spoko i klienta szybko znajdziesz ( bo w modzie ) Jedynie co do telefonów to mam jedno ale .. Nie da się przesłać nic z tel na tel przez bluetooth :facepalm:

Kupujesz telefon żeby podobal się komuś i żeby myśleć przy zakupie za ile się potem sprzeda? Dobre podejście:good: A brak możliwości przesyłania czegokolwiek przez bluetooth nie bede nawet komentowAł.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, już wziąłem Galaxy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, już wziąłem Galaxy ?

Widać po tych durnych emotkach:decayed: Niech służy mordo:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG to szmelc więc mu nie polecajcie tego :P Jeśli wolisz wielkość ekranu to Samsung, jeśli wolisz jakość to Iphone.

Widać że nie masz pojęcia o telefonach :facepalm:

Temat do zamknięcia:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa iPhone i bylem zadowolony, nie jest to telefon idealny ale daje rade. Teraz samsung i napisze ze jest to bardzo dobry telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...