Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje wladyslawowo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:)

Zamierzam w sierpniu z rodzinka z dzieckiem pojechac do Wladka. zna ktos moze jakies lub moze polecic pokoje pensjonaty, sprawdzone blisko do morza, pozdrawiam

Opublikowano

ja prawdopodobnie będę we Władku ostatni tydzień lipca...

ale blisko morza nic nie znam ;) zresztą pewnie i tak nie będzie pogody :decayed:

Opublikowano

Pytaj Wladiego on jest z Helu

Opublikowano

Ja będę we Władku od 27.07 do 9.08 :)

2 pokoje zarezerwowaliśmy na ul. Harcerskiej 40zł/os, blisko do morza, oby tylko pogoda dopisała :wink:

A Władi się zapewne zjawi bo ma blisko z helu, w Krk mnie teraz nawiedził to tym bardziej tam się pojawi :decayed::naughty:

Opublikowano
Ja będę we Władku od 27.07 do 9.08 :)

2 pokoje zarezerwowaliśmy na ul. Harcerskiej 40zł/os, blisko do morza, oby tylko pogoda dopisała :wink:

A Władi się zapewne zjawi bo ma blisko z helu, w Krk mnie teraz nawiedził to tym bardziej tam się pojawi :decayed::naughty:

To jak będzie robić spotka z tym cyganerią brodatym dajcie znają bo ja w tym samym czasie będę w Karwi i tak miałem odwiedzić ta melepete ale jak jeszcze będziesz ty będzie weselej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo zapodaj nr tel tam gdzie Ty bedziesz na pw, moze jeszcze maja wolne miejsca, ja mam urlop od 4-18sierpnia i moze sie bedziemy widziec...

Opublikowano

byłem w ubiegłym roku, 100 m do morza 40zl/os....jak przypomnę sobie nazwę, to dam znać

Opublikowano
zresztą pewnie i tak nie będzie pogody :decayed:

nie pitol bede w tym samym czasie :decayed:

Opublikowano
Pablo zapodaj nr tel tam gdzie Ty bedziesz na pw, moze jeszcze maja wolne miejsca, ja mam urlop od 4-18sierpnia i moze sie bedziemy widziec...

Ty do mnie wczoraj dzwoniłeś? :decayed:

Tutaj wpłaciłem zaliczkę :arrow2:WŁADYSŁAWOWO STERNIK POKOJE, KWATERY, NOCLEGI, WCZASY, URLOP, WAKACJE, POKOJE GOŚCINNE

Opublikowano

Jak nie uda mi sie udać gdzies za granice wybyć to możnaby sie spotkać na jakaś oranżade bo mam w tym samym czasie urlop :decayed:

Opublikowano
Jak nie uda mi sie udać gdzies za granice wybyć to możnaby sie spotkać na jakaś oranżade bo mam w tym samym czasie urlop :decayed:

Nie ma problemu, nawet koniecznie :decayed:

Opublikowano

Ma ktos jeszcze jakies miejscowki ?

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie Władka byłem wczoraj przejazdem i nie zwróciłem uwagi na to że parkowanie jest płatne. Oczywiście wróciłem do samochodu po 18 stej i kasy były już zamknięte żeby wnieść ten haracz. Nie sa to mandaty jak z policji czy strazy tylko taki wydruk jak z z drukarki z informacją że jest to opłata dodatkowa. Czy za to też ścigają? jak za mandat czy można olać ?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Polecam noclegi w Gnieżdżewie willa Xavier. 5 km od Władka tanio duże podwórko zamykane. Na podwórku duży plac zabaw dla dzieci duży basen, altanka ze stolikami grilem wędzarnią lodówką. Jak ktoś lubi takie klimaty to bardzo polecam.

Opublikowano

Jeśli ktoś będzie chciał podjechać kilkanaście kilometrów dalej - do Jastrzębiej Góry to mogę dać namiar na noclegi.

Opublikowano

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/wladyslawowo/apartamenty/22506

polecam ... byłem 3 lata temu . Parking na 1 auto zamykany w cenie... fajny duży balkon z widokiem na Władka..a do głównej promenady z 8 minut spacerkiem.. wyposażony w pełni łącznie z pralką ;)

Opublikowano

Byliśmy ekipa a4 klubu z częstochowy w 2011 we władku..

Jakoś nie podchodzi mi to miejsce, za duzo atrakcji to tam, nie ma

Opublikowano

Byliśmy ekipa a4 klubu z częstochowy w 2011 we władku..

Jakoś nie podchodzi mi to miejsce, za duzo atrakcji to tam, nie ma

Ty ogólnie do wymagających należysz :D

Co ja mam powiedzieć jak w tym roku z Martyną i Mają jadę do Jarosławca ... tam podobno wieje chu.. :P

Opublikowano

Ja byłem z Gosią i przyjaciółmi w tym apartamencie w tamtym roku :arrow2:http://noclego.pl/oferta/224432/galeria/

Nie drogo i fajne miejsce, można zrobić grilla, miejsce nie daleko od centrum ok 7 min drogi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.