Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było A3 8L 1.8T 150 km => Honda Civic Sport 1.8 140 km =>

a teraz przdstawiam:

Audi A4 B8 1.8T Quattro '09
Przebieg 105 000
grafitowy-metallic

pakiet "premiere":
klimatyzacja automatyczna, 3-strefowa
podłokietnik
czujnik zmierzchowy świateł
czujnik deszczu
ksenony plus ze światłami dziennymi led i układem zmywania
autoalarm fabryczny
lusterka zewnętrzne ogrzewane
audi parking system tył
elektryczna regulacja zasięgu reflektorów
elektryczne otwarcie bagażnika
elektrycznie regulowane lusterka zewn. W kolorze nadwozia z wbudowanymi diodowymi kierunkowskazami
ogrzewane dysze spryskiwaczy
reflektory przeciwmgielne
audi hold assist - automatyczna blokada samochodu na wzniesieniu
alufelgi r16 225/55
uchwyty do mocowania bagażu
immobiliser
elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu
termometr
aplikacje dekoracyjne micrometallic platin
pakiet "schowek":
uchwyt na napoje w podłokietniku
siatki w oparciach siedzeń
zamykane schowki pod siedzeniami
zamykany schodek w desce rozdzielczej
dzielona i składana tylna kanapa z podłokietnikiem i uchwytami na napoje
ogrzewanie przednich siedzeń
abs z ebv i esp
kurtyny chroniące głowę z przodu i z tyłu
poduszki boczne
poduszki boczne w oparciu tylnej kanapy
poduszki dla kierowcy i pasażera
ekran 6,5 cala do obsługi systemu samochodu i radioodtwarzacza
czytnik kart sd
radioodtwarzacz "audi concert"

5beb39086f3c25edmed.jpg

5ce114a915143ea1med.jpg

f862392abcb0fb65med.jpg

36725c4737de15ecmed.jpg

bcc9b0e70b538045med.jpg

792de5f69d1317d8med.jpg

070111158f151ae3med.jpg

***********************************
Mały letni update czerwiec 2014:
Laleczka dostała nową pikowaną gałkę:

ebdfeeb462b9d5ecmed.jpg

Kierownicę z Multifunkcją:

27edec60f862a749med.jpg

Doszło jeszcze takie małe coś :

7a46a2333b168e5emed.jpg

I nowy felunek:

a7acd56d851b3a25med.jpg

aaaa..i chlapaczy też już nie ma ale nie zrobiłem zdjęcia

no i na koniec mała modyfikacja, ale cieszy najbardziej:

c2ea74e29e912e0am.jpg

wyszło 207 KM, 326 Nm
Jeszcze tylko glebę zrobić..

*************************
update lipiec 2014 v1:

Eibachy zamontowane - 30 mm do dołu

197092256a2434c6med.jpg



update lipiec 2014 v2:

Laleczka
wróciła dziś ze SPA. MXNowicki dał jej drugą młodość :)

b0fa8261b9134f1dmed.jpg

7a644768b1a6939dmed.jpg

b42233dfd190eba9med.jpg

8c919e973c6ae191med.jpg

update październik 2014:

Brika dostała nowe hamulce 320 mm, klocki Ferodo, przewody w stalowym oplocie oraz płyn hamulcowy ATE TYP200

Edytowane przez sebek

Opublikowano
  • Autor

Dzięki:) kolejne plany to gleba, tylko obawiam się czy jeśli zrobię 30 w dół to podjadę do garażu na -2? :)

No i o ledach właśnie na tył myślałem;)

Opublikowano

Kuknij do mnie ja mam -30 tylko że na 19 felgach. I brakuje Ci MMI do szczęścia pewnie.

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem coś takiego, do quattro też będą ok?

EIBACH PRO-KIT Sprężyny AUDI A4 8E B6 B7 Sedan (4321360147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Kuknij do mnie ja mam -30 tylko że na 19 felgach. I brakuje Ci MMI do szczęścia pewnie.

zgadza się:) ale MMI nieco w późniejszych planach;)

Opublikowano
Ładniutka :wink: pasuje jeszcze zmienic tylne lampy na LED .

+1 :wink: Wymienić łańcuch i cieszyć się jazda:) Ogarnia Rogal tfsi?

Opublikowano

ładna! powiedziałbym, że to rarytasik taki.. bo mało jest 1.8TFSI z Quattro :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ładniutka :wink: pasuje jeszcze zmienic tylne lampy na LED .

+1 :wink: Wymienić łańcuch i cieszyć się jazda:) Ogarnia Rogal tfsi?

Tak, robilem program u Rogala właśnie

Opublikowano

ładna sztuka i jedyny słuszny napęd .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udało się glebę ogarnąć:) 30 mm w dół:)

Foty w pierwszym poście

Opublikowano

możesz wrzucić foto tak z boku samochodu jak to siadło ? jaką masz felge ? 18 ? 19 ? jaki profil opony ? jakbyś mógł zmierz mi wysokość od podłoża do nadkola przód i tył ? i napisz jaką masz zawieche 1BA czy 1BE ? pytam bo mam już eibachy i zastanawiam się czy je wkładać.

Opublikowano
możesz wrzucić foto tak z boku samochodu jak to siadło ? jaką masz felge ? 18 ? 19 ? jaki profil opony ? jakbyś mógł zmierz mi wysokość od podłoża do nadkola przód i tył ? i napisz jaką masz zawieche 1BA czy 1BE ? pytam bo mam już eibachy i zastanawiam się czy je wkładać.

Że tak powiem przyłączam się do pytania :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ogarne Wam to jutro bo zapomnialem dzisiaj:)

---------- Post dopisany 21-07-2014 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 21:24 ----------

Udało się pomierzyć i sprawdzić co i jak:) więc felgi jakie mam to 18 cali, profil opon 40. Z przodu mam od podłoża do nadkola 26.5 cm, z tyłu 25.5 cm.

Co do zawieszenia to mam 1BA.

a tutaj foto z boku:

6fc45d7bc6a23357med.jpg

obok mnie pod biurem parkuje gość B8 z normalnymi sprężynami to gołym okiem widać sporą różnicę

Opublikowano

Hmm faktycznie przód wyżej siedzi.... ogólnie u mnie niżej jest na s-line. Teraz się zastanawiam czy wsadzać tego eibacha czy nie ;/

Opublikowano
  • Autor

Laleczka wróciła dziś ze SPA od Pawła z MX Nowicki:) w pierwszym poście efekty:)

Drugie życie!

Opublikowano

Sebek w którym miejscu mierzyłeś te wymiary że wyszło Ci 25cm jakbyś mógł zmierz przez środek felgi od podłoża do błotnika w pionie będę wdzięczny

Opublikowano

k**wa, kosa jak c**j :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
k**wa, kosa jak c**j :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Hehehe:) Ty lepiej pokaż co tam u siebie rzeźbisz:)

Sebek w którym miejscu mierzyłeś te wymiary że wyszło Ci 25cm jakbyś mógł zmierz przez środek felgi od podłoża do błotnika w pionie będę wdzięczny

kurde...nie wiem jak jak to mierzyłem:) zmierzę jeszcze raz:) 25 cm to może być promień koła:)

Opublikowano

u nowickiego, na jakie pakiety sie zdecydowales?

jak to wyszlo w piniondzu ? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.