Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0 BPW QUATTRO AVANT Po dzisiejszej wizycie w Fabryce Mocy - co sądzicie?


kowi

Rekomendowane odpowiedzi

Ile silnik ma nalotu? W serii jak zwykle wyszło więcej. W tym wypadku o 13KM :) czyli 10% więcej niż seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechane 150 tys

Co sądzisz o wykresie po chipie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wyszło trochę mało jak w serii wydał ponad 150 koni... moje BPW po 220 tys. Wypluło po schamowaniu 141 hp, słyszałem o bonusach w 1.9 tdi, nie wiedziałem że 2.0 tdi też potrafiło mieć aż tyle więcej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi fakt że po chipie muszę go wkręcać na dużo większe obroty, wcześniej poniżej 2000 tys obrotów miałem dostępny prawie pełny moment a teraz dopiero od 2200 coś czuć i max jest przy 2700.

Ktoś może robił chipa na BPW i może się pochwalić wykresem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dół masz dużo słabszy niż na serii :whistling: Może podjedź na jakąś korektę softu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wyszło trochę mało jak w serii wydał ponad 150 koni... moje BPW po 220 tys. Wypluło po schamowaniu 141 hp, słyszałem o bonusach w 1.9 tdi, nie wiedziałem że 2.0 tdi też potrafiło mieć aż tyle więcej :naughty:

Robiles wirusa czy tylko sprawdzales moc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten program to chyba jakaś pomyłka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten program to chyba jakaś pomyłka:)

Witam!

Jako autor programu pozwolę sobie dołożyć swoje 3 grosze.

Zacznijmy od tego że silnik BPW ma DPF, głowicę 8V i wtryski MNIEJSZE od pozostałych 2.0TDI PD, z tego względu te auta wychodzą jak widać na wykresie czyli słabiej. Poza tym turbiny w tych silnikach lubią przeładowywać dołem w serii i górą po modyfikacji. W sofcie udało się zapanować nad lekkim overboostem z dołu dlatego do 2000obr w serii mamy ciut więcej Nm, ale powyżej jest już tylko lepiej.

Poniżej fotka z porównaniem serii i moda.

Pozdrawiam

zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że silnik BPW ma DPF, głowicę 8V i wtryski MNIEJSZE od pozostałych 2.0TDI PD

Ale zdaje się ze mocniejsze od BA, AR i AN, a turbiny przeładowują w większości nowszych od AWX PD-kach, kwestia dopracowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może robił chipa na BPW i może się pochwalić wykresem?

Na szybko znalezione dwa klubowe BPW. Ten drugi z wywalonym DPF-em

b39597f84c00cad4med.jpg

bpwmod.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechane 150 tys

Co sądzisz o wykresie po chipie?

ja sądze że jest gorzej niż źle :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności mi tylko chodziło o to ze dało by się utrzymać seryjny dół bez overboost, moc max i moment maja drugo rzednę znaczenie dla odczuć kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wyszło trochę mało jak w serii wydał ponad 150 koni... moje BPW po 220 tys. Wypluło po schamowaniu 141 hp, słyszałem o bonusach w 1.9 tdi, nie wiedziałem że 2.0 tdi też potrafiło mieć aż tyle więcej :naughty:

Robiles wirusa czy tylko sprawdzales moc??

Tylko moc sprawdzałem bo była akcja klubowa. To się skusiłem, ale w tym roku już myślę nad jakimś programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechalem właśnie nad morze i muszę przyznać że w trasie mocno czuć efekt wirusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat,program robiony w BRK Inowrocław

http://www.directupload.net/file/d/3755/d5t95irl_jpg.htm

Dodam że auto ma dpf,który w dodatku jest troche "zasyfiony"bo ktoś kiedyś grzebał w kompie i teraz filtr nie chce się samoczynnie wypalać,choć stopień zabrudzenia jest już ponad normą.Na dniach wywalimy dpf i autko powinno się odmulić i tym samym parę kucyków powinno dojść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...