Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] srebrny avancik :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich fanów Audi :) prezentuje swoją Audi A4 B5 z 1996r

silnik 1.8T 150 km AEB przebieg:160 tys

Wyposażenie :

-4x AIR-BAG

-2X ELEKTRYCZNE SZYBY

-ELEKTRYCZNE LUSTERKA

-ABS

-CENTRALNY ZAMEK Z PILOTA+DOMYKANIE SZYB/SZYBERDACHU

-ELEKTRYCZNY SZYBERDACH

-CLIMATRONIC

-KOMPUTER

samochód posiadam trzy lata w tym czasie zostało wymienione/zrobione :)

-LAMPY LED PRZÓD/TYŁ

-GRILL rs4

-DOWNPIPE

-FELGI RS4 17"

-OPONY SUNNY 225/45

-CHROMOWANE LUSTERKA

-CHROMOWANE RELINGI

-BIAŁE KIERUNKI

-TŁUMIK KOŃCOWY DEDYKOWANY ULTER SPORT

-DOKŁADKA ZDERZAKA CUPRA R

-ZEGARY AUTO GAUGE CIŚNIENIE OLEJU/DOŁADOWANIE TURBO/TEMPERATURA SILNIKA

-TARCZE ZAGARÓW INDIGLO

-FILTR POWIETRZA PIPECROSS

-RADIO DVD

-ZAWIESZENIE MTS -40MM PRZÓD/TYŁ

-ROZPÓRKA KIELICHÓW PRO DRIVE

-BLOW OFF PRO PERFEKT 2

-

DSC_2028.jpg

DSC_2029.jpg

DSC_2030.jpg

DSC_2032.jpg

DSC_2033.jpg

DSC_2034.jpg

Opublikowano

fajny RS4 :banan:

Opublikowano

Do tego RSa jakieś fotele i kiere RSową byś wsadził :wink: pewnie nie będę jedynym, któremu bardziej by tu poliftowe światła pasowały, nie zagłębiając się w detale

Opublikowano
  • Autor

co do lamp to zdania są podzielone jednym się podobają drugim nie :) jeśli chodzi o kierownicę to jest w planie jakieś kubełki też :)

Opublikowano

Tarcze zagarów indiglo ? pokaz jak to w nocy wyglada jak swieci i w dzien z bliska ; )

Opublikowano
  • Autor

W najbliższym czasie postaram się wrzucić jakieś fotki zegarów :)

Opublikowano
co do lamp to zdania są podzielone jednym się podobają drugim nie :) jeśli chodzi o kierownicę to jest w planie jakieś kubełki też :)

nie wiem czy znajdzie sie tu na forum ktoś komu sie tego typu lampy podobaja:decayed:

zerwij ten emblemat RS4, bo nie ma nic wspólnego z tym autem:wink: lampy z czasem zmień na bixenon, nie ma obecnie nic lepszego:wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Silniczek :)

DSC_2037.jpg

DSC_2038.jpg

Nowe zdjęcia :)

Nowe zdjęcia :)

Opublikowano

zmień te lampy przednie bo wiocha jak nic i załóż poliftowe od razu autko uroku nabierze

Opublikowano

Jakbyś chciał to mam ori przedni znaczek RS4 :D

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

jakie odczucia jazdy z ta rozporka przednia???

Opublikowano

Nie dość, że RS, to jeszcze w S-line o ile mnie wzrok nie myli i dobrze z grila czytam :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie dość, że RS, to jeszcze w S-line o ile mnie wzrok nie myli i dobrze z grila czytam :P

żadnego znaczka S-line tam nie ma :P

jakie odczucia jazdy z ta rozporka przednia??

odczucia są super sportowe amortyzatory i przednia rozpórka robią robotę o niebo lepiej niż bez. Dużo lepiej trzyma się drogi :) niestety autko już sprzedane :(

Opublikowano

ale kasę wziąłeś jak za RS-a? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.