Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie piecowe


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

A w razie kontroli drogowej, zanim Milicjant podejdzie do samochodu, szyba na maxa w dół. :naughty:

no jest to na pewno jakiś sposób ale myślę,że moje boczne nie mają więcej niż 30% no tak mi się przynajmniej wydaje

nie zmienia to faktu, że dowód do zatrzymania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby się któryś uparł

uwierz, niektórzy są naprawdę uparci /służbiści/... i ciężko z takim się negocjuje

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim mam nadzieje ze nikt z was sie jeszcze nie skusił na przyciemnienie szyb piecowo ( głównie chodzi właśnie o firme z Zielonej Góry) mam przykład 3 aut niestety nie mam zdjec ale juz opisuje co sie stało.Początkowo bajka policja nic sie nie czepiała rewelacja ale.... po pewnym czasie nie wiem nie minał nawet rok zaczęły pojawiać sie plamki jakby ktoś benzyną oblał , najlepsze ze dwa auta byly robione w jednym dniu i praktycznie w tym samym okresie w tych dwoch autach wystapil ten sam objaw , pojechalismy z reklamacja co sie okazalo koles stwierdzil ze szyby byly myte jakimis preparatami z ktorymi zaszla reakcja chemiczna i dlatego tak sie stalo oczywiscie jest to nie prawda, oboje koledzy szyby od srodka czyscili tylko woda zgodnie z zaleceniem,aaaa i teraz sobie przypomnialem na tvn turbo chyba w turbo kamera byl wlasnie reportaz o tym samym zakladzie ze jest wlasnie tak jak opisalem wam wczesniej takze sorki chłopaki szkoda waszej kasy moze nie wiem inna firma zajmujaca sie piecowym przyciemnianiem zrobi to dobrze ale na pewno nie ci z Zielonej góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim mam nadzieje ze nikt z was sie jeszcze nie skusił na przyciemnienie szyb piecowo ( głównie chodzi właśnie o firme z Zielonej Góry) mam przykład 3 aut niestety nie mam zdjec ale juz opisuje co sie stało.Początkowo bajka policja nic sie nie czepiała rewelacja ale.... po pewnym czasie nie wiem nie minał nawet rok zaczęły pojawiać sie plamki jakby ktoś benzyną oblał , najlepsze ze dwa auta byly robione w jednym dniu i praktycznie w tym samym okresie w tych dwoch autach wystapil ten sam objaw , pojechalismy z reklamacja co sie okazalo koles stwierdzil ze szyby byly myte jakimis preparatami z ktorymi zaszla reakcja chemiczna i dlatego tak sie stalo oczywiscie jest to nie prawda, oboje koledzy szyby od srodka czyscili tylko woda zgodnie z zaleceniem,aaaa i teraz sobie przypomnialem na tvn turbo chyba w turbo kamera byl wlasnie reportaz o tym samym zakladzie ze jest wlasnie tak jak opisalem wam wczesniej takze sorki chłopaki szkoda waszej kasy moze nie wiem inna firma zajmujaca sie piecowym przyciemnianiem zrobi to dobrze ale na pewno nie ci z Zielonej góry

A no... była afera :decayed: Zakład mieścił się w Kiełpinie i już nie istnieje. Podobno teraz przerzucili się na folię :grin:

Sam osobiście też polecam folię, gdyż zawsze można powrócić do serii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście też polecam folię, gdyż zawsze można powrócić do serii :wink:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folja zawsze mozna zerwac.

oby nie :bag:

za bardzo ją polubiłem na moich przednich szybach - poza tym robi robotę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musiałem zrywać wszystko :facepalm: tak się zapieniłem że szok. Mogłem przynajmniej tylnie i tylną zostawić. Tylne boczne mogą być przyciemnione dowolnie tak samo tylna możesz nawet czarną farbo zamalować. Natomiast czołowa ma mieć przepuszczalność 75% a boczne przednie 70% :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu - może ktoś chętny na grupową ściemę szybek w Garwolinie profesjonalna robota i serio symboliczna cena. Więcej info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła informacja na PW. Narazie stanęło na 300 zł od głowy więc cena mega.

Tyle płaciłem za 1szt. jakies 8lat temu i jeszcze dymałem pod Zieloną Górę bo tylko tam była firma która to robiła.

Nazywali się chyba Technikolor/Technicolor czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła informacja na PW. Narazie stanęło na 300 zł od głowy więc cena mega.

Tyle płaciłem za 1szt. jakies 8lat temu i jeszcze dymałem pod Zieloną Górę bo tylko tam była firma która to robiła.

Nazywali się chyba Technikolor/Technicolor czy jakoś tak...

Zapewne mówisz o piecowym przyciemnieniu, ja o folii i jest to koszt przyciemnienia bez przednich 3 szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła informacja na PW. Narazie stanęło na 300 zł od głowy więc cena mega.

Tyle płaciłem za 1szt. jakies 8lat temu i jeszcze dymałem pod Zieloną Górę bo tylko tam była firma która to robiła.

Nazywali się chyba Technikolor/Technicolor czy jakoś tak...

Zapewne mówisz o piecowym przyciemnieniu, ja o folii i jest to koszt przyciemnienia bez przednich 3 szyb :)

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...