Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny wynik Ci wyszedl na takim przeplywie i seryjnym IC, mozna wiedziec jaka była temperatura na zewnatrz jak stroiliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli n75 nie do końca domaga?

Należy go wymienić. W tym przypadku N75 był 100% sprawny.

Bardzo fajny wynik Ci wyszedl na takim przeplywie i seryjnym IC, mozna wiedziec jaka była temperatura na zewnatrz jak stroiliście ?

Na wykresie masz temperature 15.5C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak N75 nie domaga to auto np. późno wstaje, faluje boost itp. itd.

Przepraszam, ze tutaj zaśmiecę właścicielowi tematu i pozwole sobie na lekki OT ale obserwuje naszego kolegę forumowego Gregora10 już od jakiegoś czasu i widze, ze spod jego ręki wyszła kolejna wysoko wystrojona fura.

Zaczyna we mnie dojrzewać myśl aby wystroić swoja fure u niego albo może inaczej, zaprosić kolegę Gregora10 na ziemię opolsko-wrocławską.

Myślę, że potrzebne byłoby zebranie kilku chętnych aby przyjazd się opłacił oraz zapytanie samego Gregora10 czy byłby zainteresowany czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musial by zostac u was kolo tygodnia :grin: nie ma co zbierac czekac zaklep termin i jedz nie pozalujesz, sama atmosfera jaka tam panuje jest super :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zebrać i niech przyjedzie. Byłby jeszcze ktoś chętny oprócz mnie z Opola, Wrocławia, okolic aby zrobić strojenie w Opolu i/lub Wrocławiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie widzę problemu.

Jeśli znajdą się chętne osoby na Chiptuning , wyjazd do Wrocławia na 5dni jest możliwy, w końcu muszę odwiedzić stare śmieci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko :)

Zakładam oddzielny temat i zbieramy chętnych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad morze nie chcesz przyjechać ???:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musial by zostac u was kolo tygodnia :grin: nie ma co zbierac czekac zaklep termin i jedz nie pozalujesz, sama atmosfera jaka tam panuje jest super :decayed:

zgadzam się z wypowiedzią kolegi i dodam od siebie że pełen profesjonalizm ze strony Grzesia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry film :D

Sam musze zalozyc temat o swoim aucie i cos nagrać.

Malolaty Ci nie mowia "ojej, 40 litrow na sto... ale to dużo pali.. trzeba było kupić diesla" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz do pracy jak jade i ktoś tam sie patrzy to szoku doznaje :D ale mi i tak wychodzi 13l LPG wiec co nie zwracam na to uwagi co tam jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze poprosic tunera zeby sie ogarnał wreszcie i mi to zrobil ;P bo mi pokazuje 8 jak spala 12,5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...