Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje


guardian

Rekomendowane odpowiedzi

to co pokazałeś to jakiś badziew... :thumbdown: a te co ma kolega guardian są jedynymi w B6 jakie jako tako trawię :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guardian ma inne, pytanie gdzie mozna dostać :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guardian gdzie można takie lampy przednie z LED kupić ?

:naughty:

Nigdzie...

Flyer..masz chlopie racje niestety :)

jak ktoś ładnie zapłaci to mogę wykonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka tylko jak dla mnie już za dużo "face modifications". Zaczyna wyglądać już troszkę sztucznie twoja niunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka tylko jak dla mnie już za dużo "face modifications". Zaczyna wyglądać już troszkę sztucznie twoja niunia

co masz na mysli konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. wiesz... każdy ma swój gust. Ja akurat nie jestem zwolennikiem wstawiania bajerów z nowszej audi, kombinowania z lampami, zderzakami itd. Audi są na tyle piękne, że wkładanie aż tylu bajerów zaczyna z nich robić "plastikowe". Mam kilku kolesi co robią sobie samochody i do pewnego czasu wyglądały ok, ale w pewnym momencie niektórzy zaczęli już z braku pomysłów robić z nie jeżdzące choinki. Moim zdaniem grunt to wyczuć ten odpowiedni moment między smakiem a przesadzeniem. Dlatego napisałem, że w/g mnie jest troszkę tego za dużo. Nie traktuj tego jako obrazę bo nie mam tego na celu, po prostu w/g mnie troszkę zaczyna już sztucznie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pelni podzielam twoja opinie - wiem ze sa pewne granice ktore latwo przekroczyc

w sumie - jak dla mnie - w tym samochodzie jedynie lampy przednie sa czyms do czego mozna sie przyczepic. Jednak wyglada na to iz zdecydowanej wiekszosci (potwierdzone nakilku forach) te lampki przypadlu do gustu jako rozwiazanie niekonwencjonalne

W nowym sezonie musza pojawic sie tez nowe felgi - wciaz kombinuje co wloze - kilka typow juz jest...czekam teraz na dobra okazje zimowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne autko :decayed:

Z Tymi trabami to dowaliles :polew:

I te fele :good:

Ciekawe te lampidla masz :>[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 01:54_________________________________________________Prawie jak.... Pospieszny :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 01:55_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak = allegro

jest to produkt z bodykitu Caractere

A tak nawiasem mowiac to wkrotce moze pojawic sie maly update zwiazany z montazem czarnego FMIC'a i projektem tylnych lamp LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...