Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Auto po chipie


dav@2

Rekomendowane odpowiedzi

aV1cvWMr.jpg

okazało sie ze mam zepsuty przepływomierz i dlatego na początku bylo 90km po wlozeniu dobrego przeplywomierza mialem 115 z malym bonusem a mianowicie 128km a teraz jest troszke wiecej.

Dzieki wielkie Witek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to musi jechać :kox: ładny wykresik i ta moc :gwizdanie: bez zmiany gratów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za***ista robota, jak Ty jeżdziłeś do tej pory!!??

Teraz w porównaniu do Twojej "serii" to musi łeb z kablami Ci rwać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wykres kox , moment rozsądnie i i kuni też sporo gratuluję-pewnie z auta nie wychodzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady az taki zapaleniec to ja nie jestem jezdzi sie duzo duzo przyjemniej ale zeby z auta nie wychodzic :)

chip zrobilem zeby bylo bezpieczniej na dluzszych przelotach bo jak trzeba 2 lub 3 tiry wyprzedzic to koniki sie przydadza a ze ostatnio duzo mialem wyjazdow to trzeba bylo troszke dodac mocy.szczegolenie ze sie okazalo ze mialem 92ps:polew: takze dobrze ze tak wyszlo bo jak bym nie zrobil to bym dalej jezdzil na 92 i pewnie bym sie nie skapowal chyba ze bym sie przejechal takim samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła seria po wymianie przepływki , a po programie to juz pocisk. :ON: :ON:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie widziałem tak "starego" rocznikiem auta w tak idealnym stanie technicznym. Samochód w środku i na zewnątrz wyglada jakby miesiąc temu wyjechał z salonu. Gratuluje zakupu. Prawda jest taka, że jak stan techniczny jest ok to i po modyfikacji parametry są obiecujace. A tutaj jeden wcześniejszy właściciel jeździł na słabej (jeszcze fabrycznie oryginalnej) przepływce wiec nawet gdyby bardzo chciał ciężko by mu było zajeździć motor :wink4:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jeden wcześniejszy właściciel jeździł na słabej (jeszcze fabrycznie oryginalnej) przepływce wiec nawet gdyby bardzo chciał ciężko by mu było zajeździć motor :wink4:

ta część wypowiedzi odnośi dię do zwalonej przepływki czy też fabrycznie w AJM ona jest słaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jeden wcześniejszy właściciel jeździł na słabej (jeszcze fabrycznie oryginalnej) przepływce wiec nawet gdyby bardzo chciał ciężko by mu było zajeździć motor :wink4:

ta część wypowiedzi odnośi dię do zwalonej przepływki czy też fabrycznie w AJM ona jest słaba?

Przepływki seryjnie (fabryczne) nie mogą być słabe, muszą być na tyle dobre aby motor osiagał moc znamionową.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program profi robota a autko faktycznie stan idealny miałem okazje osobiście ocenić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ... sama wymiana lmm to jak czips ... wrazenia z przyrostu 60 PS i 60 niutona musza powodowac banan na twarzy ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...