Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne auto, podoba mi się nawet na tych przed liftach, powodzenia w rezaniu :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie no piękna, tylko lampy polift załóż, przód odmłodnieje, wiem z autopsji :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ile na chwile obecna ma nalatane km?Wrzuc foto licznika ;)

Opublikowano

też mnie ciekawi ile tam ma obecnie nalatane :wink:

najlepsze koło jakie może być do tej budy moim zdaniem. Tylko trochu za duże :naughty:

Opublikowano

Że na mieście jej jeszcze nie widziałem :kwasny: ale ładnie byle tak dalej :banan:

Opublikowano
  • Autor

Ile na chwile obecna ma nalatane km?Wrzuc foto licznika ;)

Z tą fotką licznika będzie troszkę problem,obecnie auto stoi 1800km odemnie. :( Z tego co pamiętam to 529tyś. Tu filmik jak wskoczyło pół bańki:

Że na mieście jej jeszcze nie widziałem :kwasny: ale ładnie byle tak dalej :banan:

Bo od półtora roku użytkuje ją bardzo rzadko (około 6 tygodni rocznie).

też mnie ciekawi ile tam ma obecnie nalatane :wink:

najlepsze koło jakie może być do tej budy moim zdaniem. Tylko trochu za duże :naughty:

Felunek mi do końca nie pasuje,chodź na żywo wygląda dużo lepiej.Na mniejsze na pewno nie zmienię ;-)

Edytowane przez wodz

Opublikowano

heheh dobry filmik :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam.

W temacie autka za wiele się nie dzieje.Zakupiłem rozpórkę górną jak i dolną.Nabiłem tarczę sprzęgłową okładziną organiczną z dodatkiem kevlaru i autko ma dostać nowe sprzęgło.Mam nadzieje że nie spłonie jak poprzednie i uda się zrobić korektę softu.Następnie jak czasu starczy wleci GTB22 i mam nadzieję że obrany mój cel osiągnę.Będzie dwójka z przodu jeśli chodzi o km.

Pozdrawiam.

Opublikowano

jak furacza nisko posadzisz to dolna zbędna, wyrwiesz ja

Opublikowano

Można ja przerobić żeby była przykrecana od góry do alu łap, wtedy nie jest aż tak nisko

Opublikowano
  • Autor

jak furacza nisko posadzisz to dolna zbędna, wyrwiesz ja

Taka "koza" jak jest teraz zostaje.Wiem że to kwestia czasu i kolejną rozerwę ;-)

Opublikowano

Haha wiem bo moje łapy poscierane.Bede na swieta to można się styknac dwoma fakes4

Opublikowano

Poj..... Cie ???? Po co edytujesz caly watek zeby takie gowno napisac?

Opublikowano

Poj..... Cie ???? Po co edytujesz caly watek zeby takie gowno napisac?

haha dosadnie ale na temat :grin:

Opublikowano

Ogladajac temat w telefonie jobla idzie dostac :D

Opublikowano
  • Autor

.Bede na swieta to można się styknac dwoma fakes4

Jak najbardziej,nie mam nic przeciwko.

Opublikowano

zacna fura dobry plan :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam.

W końcu sprzęgło działa jak powinno,przynajmniej na razie ;) W najbliższych dniach przewidziana korekta softu,bo obecnie za autem czarno że świata nie widać.Jeszcze w tym tygodniu wleci do auta nowe,inne wnętrze.

A tu mały filmik z testów już "ułożonego" sprzęgła.

Pozdrawiam.

Opublikowano

film jest prywatny :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Autko dzisiaj odwiedziło mojego tunera i sofcik poprawiony.Na obecnym turbo więcej nie da rady ugrać ale dobra nowina że układ paliwowy ma jeszcze spory zapas :lol:

bf018h.jpg

wmdr2q.jpg

Do autka wpadło również sporo dodatkowych kg :-/ ,nowe wnętrze :-)

2a5dug5.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez wodz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.