Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dystans i bedzie malina :)

Opublikowano
  • Autor

dystanse już pomierzone. 10mm na strone z tyłu i będzie gites :)

Tutaj troszke lepsze porównanie bo zawias sie troszke ułożył i wyciągnąłem graty z bagażnika :)

porownanie2%20(Kopiowanie).jpg

Opublikowano

Ty , felga w planie większa jest do zawiasu?

Edytowane przez dziadek

Opublikowano
  • Autor

obiecałem sobie że nie będę inwestował w to auto i będe wymieniał tylko to co naprawde potrzebne więc jak narazie nie planuje grubych modów... no chyba że nie wytrzymam to wtedy wpadnie jakieś koło... z drugiej strony bardzo podoba mi się ten wzór felgi. pasuje do tego golfika. to auto ma szybko jezdzić i to jest priorytetem i w miare wyglądać, a nie na odwrót :)

Edytowane przez siemian

Opublikowano

bardzo mi się podoba ten golfik! ostatnio patrzyłem na VII GTI i nowego można kupić za całkiem niezłe pieniądze.. 130 tys brutto to nie tak źle jak na GTI z pakietem Performance. GTD kosztuje tyle samo :facepalm:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Pięknie się odpycha!

~12s 100-200 robi robotę.

Ostatnio zacząłem się zastanawiać do czego jest i potrzebny taki kloc jak mam.

Opublikowano

Myślałeś na czerwonymi lusterkami? ;) Co do felgi to może jakieś lekkie OZety ci się trafią ;P

1525348_698268420205043_1227304172_n.jpg

Edytowane przez Czary

Opublikowano
  • Autor

nie podobaja mi się czerwone lusterka. wyglądają jak uszy u psa :grin:

Dzisiaj założyłem dystanse i cyknąłem pare fotek.

Teraz przód wygląda tak:

110%20(Kopiowanie).JPG

tył tak:

010%20(Kopiowanie).JPG

095%20(Kopiowanie).JPG

A ogólnie autko tak się prezentuje:

071%20(Kopiowanie).JPG

058%20(Kopiowanie).JPG

062%20(Kopiowanie).JPG

089%20(Kopiowanie).JPG

066%20(Kopiowanie).JPG

093%20(Kopiowanie).JPG

067k%20(Kopiowanie).jpg

087%20(Kopiowanie).JPG

101%20(Kopiowanie).JPG

Opublikowano

Wygląda jak karawan pogrzebowy przez te tylne zaswinione szyby.

Opublikowano

KOCUR, ale jeszcze przednie szyby musisz przyciemnic. A najlepiej sciagnac tył i dac najjaśniejsza folie na wszystkie szyby...

Opublikowano

Dokładnie, będzie o niebo lepiej wyglądać.

Opublikowano
  • Autor

KOCUR, ale jeszcze przednie szyby musisz przyciemnic. A najlepiej sciagnac tył i dac najjaśniejsza folie na wszystkie szyby...

panowie spokojnie własnie taki jest plan tylko nie wszystko na raz :)

Opublikowano

KOCUR, ale jeszcze przednie szyby musisz przyciemnic. A najlepiej sciagnac tył i dac najjaśniejsza folie na wszystkie szyby...

panowie spokojnie własnie taki jest plan tylko nie wszystko na raz :)

Nie wszystko na raz?!? To przecież nie jak Ty ;)

Opublikowano

Wygląda jak karawan pogrzebowy przez te tylne zaswinione szyby.

e tam karawan teraz bez przyciemnianych szyb jeździ, uwierz znam się na tym :decayed:

ciekawe jak ta fela wyglądała by na b6 :eusathink:

Opublikowano

Wszystko dobrze tylko ten napęd ;/ jak wyrezasz w tym 4x4 to bedzie git. Nie wiem po co oni robią samochody 200PS + bez 4x4

Opublikowano
  • Autor

bo widocznie nie jechałeś autem benzynowym 200PS + bez 4x4. Jeśli jest sucho to z trakcją nie ma tragedii

Opublikowano

Jeśli jest sucho.....

Opublikowano

Wszystko dobrze tylko ten napęd ;/ jak wyrezasz w tym 4x4 to bedzie git. Nie wiem po co oni robią samochody 200PS + bez 4x4

jakoś Focus RS też jest FWD..

Opublikowano
  • Autor

Dev wiadomo nie ulega wątpliwości że napęd 4x4 to 4x4. Ale jak się nie ma co się lubi... Trafiło się takie autko to takie jest :) chodzi mi o to że nie ma tragedii. Spodziewalem się dużo gorszej trakcji i ogólnie jestem miło zaskoczony :)

Opublikowano

Wszystko dobrze tylko ten napęd ;/ jak wyrezasz w tym 4x4 to bedzie git. Nie wiem po co oni robią samochody 200PS + bez 4x4

jakoś Focus RS też jest FWD..

Nie patrz na Focusa RS.

Tam jest szpera :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.