Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin::grin::grin: nie podpuszczaj

No to teraz już wiem na pewno ze nie wyrezasz...

Nie da rady

Opublikowano

Gdzies tam chyba jednak drzemie w Tobie linia audi :P

Opublikowano

przecież to oczywiste że nie założe do VW kół z deklami audi... dekielki będą takie jak mają być :)

Mnie się szczerze mówiąc na tych kołach z audi ten golf chyba bardziej podoba niż na tych oryginalnych :)

Dla mnie nie oczywiste :wink:

Opublikowano

Przepiękny też szukałem GTI, ale ceny od 60k za jakiś lepszy setup więc narazie nie ma :(

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj spędziłem znowu trochę czasu z komputerem w autku.

Jak wiecie (lub nie) w Golfie nie da się wyłączyć całkowicie kontroli trakcji (nawet w GTI- co za głupota). Da się dezaktywować tylko ASR czyli kontrole uślizgu kół, ale system stabilizacji toru jazdy zostaje cały czas włączony. Strasznie psuje to zabawę :D

Na szczęście po zagłębieniu się w temat udało się zmienić kodowanie ABSu tak że da się w pełni wyłączyć kontrole trakcji (chwała za to bo nie każdy sterownik ABSu przyjmuje to kodowanie). Teraz działa to podobnie jak w a6 c6. Krótkie naciśniecie przycisku wyłącza ASR, dłuższe przytrzymanie (przez ok. 5 sekund) w pełni wyłącza kontrole trakcji i stabilizacje toru jazdy.

Nawet nie wiecie jak mogą cieszyć takie ikonki: :D:D:D

041%20(Kopiowanie).JPG042%20(Kopiowanie).JPG

Druga sprawa to rzecz z którą walczyłem odkąd mam to autko. Aktywacja tylnych świateł, razem ze światłami dziennymi. Sprawa nie jest łatwa, ponieważ cały schemat elektryczny świateł zakodowany jest jedną wartością w długim kodowaniu modułu centralnej elektryki. Możliwości jest ok. 150 a vcds podpowiada dla Golfa dwie wartości. Super :wink: Po prześledzeniu wielu zagranicznych forów udało mi się zdobyć listę z wykazem kodowań tego bytea. Niestety wg tej rozpiski, nie zbyt chciało to działać Jak już udało się osiągnąć zamierzony efekt to komputer sypał błędami spalonych żarówek... Sprawa jest o tyle skomplikowana że na wartośc którą mamy wpisać wplywa wiele rzeczy m.in światła z przodu (xenon/nie xenon), tylne (led, nie led), rocznik, i wiele wiele innych... Ostatecznie udało mi się znaleźć na niemieckim forum kodowanie z Golfa GTi edition 35 (analogiczna europejska wersja mojego golfa) z pokrewnym wyposażeniem i wg. tego zakodowałem i udało się :) A wg. tych rozpisek kodowanie powinno być do całkiem innego auta, także własnie tak miarodajne są czasem informacje z internetu :wink: Także udało się uruchomić tylne światła razem z przednimi ledowymi dziennymi z czego bardzo się ciesze :)

Z nowości jutro przychodzi mi Polar Fis Advanced zobaczymy co to warte :kox::kox::kox:

Tutaj filmik jak to mniej wiecej działa:

https://www.youtube.com/watch?v=igPaETllJOQ

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Ty, kontrola trakcji to TC=ASR

ESP to system stabilizacji toru jazdy

mylisz pojecia

Opublikowano
  • Autor

oj czepiasz się ;) wiadomo o co chodzi ;)

Edytowane przez siemian

Opublikowano

To pisz po ludzku

Opublikowano

Siemian to rzuć kodowaniem do wyłączania ESP bo mnie również to straszliwie denerwuje...

Opublikowano
  • Autor

Kerczi jutro Ci podeśle.

A tymczasem na pokład zawitał polar fis. Narazie tylko chwilke się nim bawiłem ale bardzo zadowala mnie to urządzonko.

Tutaj pare screenów:

020%20(Kopiowanie).JPG

021%20(Kopiowanie).JPG

022%20(Kopiowanie).JPG

023%20(Kopiowanie).JPG

024%20(Kopiowanie).JPG

025%20(Kopiowanie).JPG

026%20(Kopiowanie).JPG

Opublikowano

Nice, zarzuć linkiem albo kontaktem...

Opublikowano

ja tez poproszę kontakt

Opublikowano
  • Autor

dystrybutorem na Polske jet firma carsystems.pl

http://www.carsystems.pl/fis-link-polar-advence-plus-can-box-converter-bluetooth-pdc-ops-and-much-more,id714.html

Można na necie znaleźć taniej o 40 euro z Hiszpanii ale jak doliczysz koszty wysyłki, to wyjdzie prawie tak samo a czekać trzeba bedzie dużo dłuzej.


Plusem jest to że urządzenie jest cały czas rozwijane :)

Opublikowano

piękny zapierdalaka :)) niejednego na trasie zdziwi

Opublikowano

Siemianowa padaka zaczyna nabierać rumieńców

Opublikowano

Szkoda ze do audi nie maja. Vfiz mi sie nie podoba.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Jest tam PL język?

Opublikowano

No widać ze u Siemiana jest :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Jest tam PL język?

jest jest :)

Opublikowano

Faktycznie

<Ślepota>

Jak z instalacja??

NIMS zamawiamy??

SIEMIAN zarzucaj kolor fisem... Zupełnie inne auto...

9b588e84af9a8037b7f8246730c7a6e7.jpg

3b5966607d58ca6722acac8194d9d81a.jpg

Edytowane przez KERCZI

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.