Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG


MłodyA4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest masakra założono do 1.6ADP gaz BRC w butle weszło 45L max i na połowie butli przejechałem 100km. Tragedia przecież teraz to na 100km wychodzi średnia ponad 20L. Co może być nie tak?? Zauważyłem że z niskich obrotów lepiej się zbiera niż na benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ci benzyny pali?Jak dla mnie to ewidentnie coś konkretnie z instalacją sp....A gaz to się zdarza,że czuć czasem ale ze starych aut jak Poldek itp.Jedź do reklamacji bo wygląda,że totalnie spartaczyli sprawę.Tu komuś z kolegów 1.6 max.pali 14l gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie 1,6 ADP i instalacje BRC Sequent 24. Montowałem w ABART. Jest ok. Spalanie we Wrocławiu 13,75 - wiadomo że w korkach + klima przy bucie do 3000 obr/min do zmiany biegu. Dzisiaj regulowałem diody bo po 50 km znikała pierwsza, druga znowu po ok. 50 km. Na ostatniej diodzie przejeżdżałem ok. 150 km.

Jak dawno wymieniałeś filtr powietrza ? Ciśnienie w oponach również może mieć znaczenie. To co móglbyś zrobić sam to przeczyścić przepływomierz.

Poza tym jest masa elektroniki, która już mogła nie dać rady i padła.

Przede wszystkim proponuję ponowną wizytę u gazownika w celu regulacji.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 13:10_________________________________________________Butlę mam 40,08 l. (po odjęciu 80% ze znamionowej pojemności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi pali w miescie ok 16 przyspokojnej jezdzie,tyle ze cos mam popieprzone w silniku bo i paliwa mi lyka ok 14,i juz nie wiem co z nim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem też mam gaz sekwencyjny BRC i mieści mi się w 10 litrach. coś musi być źle instalacja ustawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na trasie do 120 - 8 litrów

miasto 12- 14

butowanie max 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no cos z instalacja musi byc nie tak. jacys utalentowani ludzie montowali :notworthy: Rozumiem 15 przy wciskaniu ale nie 20. a jak jest z przyspieszeniem i v-max? bo jak mojemu ziomkowi zalozyli normalna instalacje nie sekwencyjna to palila mu fura 23 gazu ale ze 115KM wyciagal 230km/h :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz lepiej idzie z dołu niz na benzynie ma takiego powera że w szoku byłem. Ale 20 wychodzi lekko:/[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:49_________________________________________________pytanie ma ktoś z was 1.6 w gazie? jaki kolor wtryskiwaczy od gazu macie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...